All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 4. 2. 2010 14:34

S474N píše:Presne tak, za pad EDBUSY prece muze taky ta zla policie. Kdyz se nad tim clovek zamysli opravdu s poodstoupenim, tak zjisti, ze to klidne mohlo byt uplne zamerem - nechat penize na uctech, potom to pozavirat od PCR a nakonec na CR vysoudit nahrady. A prave ty nahrady skody mohou byt primarnim cilem celeho takoveho byznysu. A kdo to v konecne fazi zaplati? No preci my vsichni danovi poplatnici.

Kauzu Edbusy jsem docela sledoval. Myslím, že Žouželku přeceňuješ. Kdyby dělal "bílého koně" tak by si to ten jeho pastevec líp ošetřil: minimálně investice ze zahraničí s možností arbitráže za neochráněnou investici. Tady za "arbitráží" byl ten výlupek Zdráhal, který měl v E. údajně utopeno pár č*****íků.
V případě APL nemají postižení stát za co žalovat, ČNB je varovala.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 4. 2. 2010 14:36

kafkabox píše:O tom sem taky mluvil, pokud přežijou tak 2 až 3 měsíce tak se diskuze vrátí tady do starejch kolejí..A život půjde dál, pro někoho s APL a někoho bez.... 8-)

Ujistím se: Ty si pořád myslíš, že kamarád byl blbej a vyplašenej když tu "investici" stáhnul ? Nebo jsem jen starej a už mi to blbě myslí ?
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 2. 2010 14:56

Mir.Repak: ale ja netvrdil, ze je budou zalovat postizeni, ale primo cela spolecnost EDBUSY. A to, ze ten zednik (nebo elektrikar? nebo co vlastne byl) byl konikem je snad nad slunce jasne.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod kafkabox 4. 2. 2010 15:14

To si myslí on že udělal chybu a stáhnul to..Já Apl sleduji tak 3 roky,prvně bych se připojil k házení kamení a neměl bych s tím problém.Psalo se tady že v dubaji neexistujou pak že tam maj jednu kancelář s 20 dalšími furmami,ten kámoš nelenil dal 20 litrú zajel na dovču a zjistil že firma existuje ,má 3 kancly na podlaží,Hartmana nezastihnul.Ale ten se mu pak ozval,přeber si to jak chceš,víš jak já sem se mu vyškleboval tak ještě před rokem.Nezávidím ale už se nepošklebuju.Přeji všem majetek a štěstí, ale hlavně rozhodování o investicích,sám obchoduji na burze, kdekoli na světě, používám Waranty s pákovým efektem,takže vím že se dá udělat klidné 20% deně, ale taky prodělat,nic víc.. :/
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 4. 2. 2010 15:19

Mir.Repak píše:Ujistím se: Ty si pořád myslíš, že kamarád byl blbej a vyplašenej když tu "investici" stáhnul ? Nebo jsem jen starej a už mi to blbě myslí ?

Myslím, že jde právě o to, jestli "pochopil" a čeká, že letadlo by se ještě mohlo proletět (podle mě hnus a zlodějna), nebo jestli mu prostě nedojde, že by měl být rád, že je na svých a že by měl začít přemýšlet jestli opravdu někde investovat, nebo obchodovat.
Už to tu mockrát padlo, lidi v těchto systémech si pořád myslí, že jsou "investoři" a že dokladem toho je fakt, že jim zase (byť pozdě) přišli peníze a nechtějí pochopit, že to není důkaz funkčnosti, ale realita, že TAKHLE TO PROSTĚ FUNGUJE!
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 4. 2. 2010 15:22

kafkabox píše:To si myslí on že udělal chybu a stáhnul to..Já Apl sleduji tak 3 roky,prvně bych se připojil k házení kamení a neměl bych s tím problém.Psalo se tady že v dubaji neexistujou pak že tam maj jednu kancelář s 20 dalšími furmami,ten kámoš nelenil dal 20 litrú zajel na dovču a zjistil že firma existuje ,má 3 kancly na podlaží,Hartmana nezastihnul.Ale ten se mu pak ozval,přeber si to jak chceš,víš jak já sem se mu vyškleboval tak ještě před rokem.Nezávidím ale už se nepošklebuju.Přeji všem majetek a štěstí, ale hlavně rozhodování o investicích,sám obchoduji na burze, kdekoli na světě, používám Waranty s pákovým efektem,takže vím že se dá udělat klidné 20% deně, ale taky prodělat,nic víc.. :/

... rozhodování o investicích? .... letadlo není investice ... a že funguje ? ... Každé nějakou dobu funguje, Ponzimu fungovalo 12let!
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 4. 2. 2010 15:40

S474N píše:Mir.Repak: ale ja netvrdil, ze je budou zalovat postizeni, ale primo cela spolecnost EDBUSY. A to, ze ten zednik (nebo elektrikar? nebo co vlastne byl) byl konikem je snad nad slunce jasne.

Já si to o tom podlaháři spíš myslel taky, ale někdy blbec dostane geniální nápad a jde do něj díky svě drzosti a nízkým znalostem práva. Jinak estli se nepletu tak "arbitráž" podala firma. Vykuk Zdráhal nejdřív zastupoval firmu a pak klienty. Nejdříva jako postižené státem a teď bych řekl, že firmou. Z těch stránek "O.S. Edbusy" není nic moc jasné. Ale zpátky k APL, vlákno o Edbusy je tu jinde.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 2. 2010 16:24

kafkabox píše:Psalo se tady že v dubaji neexistujou pak že tam maj jednu kancelář s 20 dalšími furmami,ten kámoš nelenil dal 20 litrú zajel na dovču a zjistil že firma existuje ,má 3 kancly na podlaží,Hartmana nezastihnul.

To ti ten kamarad tvrdil a ty tomu veris?

Mir.Repak: uz jenom to, ze i kdyby prisel na genialni plan zhodnocovani penez, tak proc by si pujcoval po 9ti tisicich od socek a nedomluvil se s nejakou bankou. A takovych zakladnich veci, ktere jdou naprosto proti rozumu je treba si vsimat.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod danielpersky 4. 2. 2010 17:05

tak Vám to ještě nestačilo???

po tom co Vám již byly zadržovány výplaty a ještě snad možná někdo dostane něco zpět díky maďarům, z jejichž vkladů máte poslední šanci dostat něco zpět, si zde pohráváte s myšlenkou, že to snad funguje? Společnost bez účetních výkazů, ale jezdí si půjčovat od usmolených naivek do čech, na slovensko po pár tisících EUR? A za to jim platí 100 procent zisku? Kdyby to existovalo, veškeré banky světa by půjčili tomuhle čaroději na 25 procent! Místo toho samy banky varují!!! To snad není možné! Zatímco poslední probuzení mají ještě poslední šanci alespoň něco stáhnout a říci děkujeme za poslední šanci, odcházíme, najdou se zde naivní troubové co si myslí, že se snad investuje a chlebodárce si je vybral jako ty, kterým zajistí pohádkové příjmy. Kdo je naivní trouba, ten jím zůstane a bez peněz, pouze s přitloublým grafem!
danielpersky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod orve 4. 2. 2010 17:10

jj přesně tak.Když ten chlap hartman musí být tím vyděláváním multimilionář a stále nechápu PROČ chodí někam pro love
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 4. 2. 2010 17:41

S474N píše: Mir.Repak: uz jenom to, ze i kdyby prisel na genialni plan zhodnocovani penez, tak proc by si pujcoval po 9ti tisicich od socek a nedomluvil se s nejakou bankou. A takovych zakladnich veci, ktere jdou naprosto proti rozumu je treba si vsimat.

Proboha ! Za ten "geniální" nápad právě považuju slíbit těm, co jsou v trablích, půjčku, která se splatí "investováním" jiné půjčky. Možná ani sám nečekal, že chytí nejen zadlužené, ale i majetné hamižné - podle posledních údajů z novin mi vychází průměr na jednoho ošizeného 50 tis. (ale vlastně je fakt, že minimum na "samosplácení" bylo cca 28 tis). Jinak z morálního hlediska to byla supersviňárna. Na fórech o Edbusy jsem jim do toho kopal jak to šlo. Ale bylo to přesně jako tady - byl jsem zlý, nepřející, závistivý, .... Jeden gól se mi tam ale povedl: jistému zastánci Zoro/Sparkovi jsem poslal výpis z účtu v neexistující bance s částkou od EDB vytvořený v Notepadu (no, bylo to malinko sofistikovanější a tvářilo se to jako scan dokumentu). Sežral to i s navijákem a hned rozdával na fóru naději. Skuhral, že mu Tourex zadržuje peníze, měl něco i "v Dubaji" a lákal mě na "švýcary". Tak jsem ho tam odhalil a vypařil se jak pára nad hrncem.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 4. 2. 2010 17:43

orve píše:jj přesně tak.Když ten chlap hartman musí být tím vyděláváním multimilionář a stále nechápu PROČ chodí někam pro love

Ale vždyť právě tím APL ty milióny vydělal ! Do té doby měl holou řiť.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 4. 2. 2010 20:33

Mir.Repak: nadsázka, známe? Sorry, ale minimálně u S474Na je to jednoznačné.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 4. 2. 2010 20:36

guinness1759
.. keď tak stále píšeš o tom letadle...nechcel si byť náhodou pilotom ? Keď tak o tom stále snívaš však sa teda príhlás do nejakého leteckého klubu :-)
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 4. 2. 2010 20:40

kafkabox píše:O tom sem taky mluvil,pokud přežijou tak 2 až 3 měsíce tak se diskuze vrátí tady do starejch kolejí..A život půjde dál, pro někoho s APL a někoho bez.... 8-)

Hej ale títo mudrlanti a kecálkovia...čo sa nudi v práci a sú závislí na mesačnej výplate tu budú písať stále to isté na APL aj keď bude fungovať ďalších 10 rokov.. :mrgreen:
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka