All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cho.cze 19. 1. 2008 20:07

Nemáte někdo zkušenosti s touto firmou? Má údajně jít o nějaké investování v Dubaji.
cho.cze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 1. 2008 21:16

Co se tyce tehle firmy, nalezl jsem na netu jedine:

http://www.finmag.cz/poradna/

[b]Prosím o názor na investiční nabídku společnosti All Property, v ČR je prý rok, v zahraničí dvanáct let, předpokládají výnosy 80-90 %. Tato společnost má investovat do Dubaje.s/b]

Kdokoli slibuje anomálně vysoké výnosy, je podezřelý. A to tím spíše, když vyvíjí činnost, pro kterou nemá licenci od ČNB. Ani bankovní, ani k obchodování s cennými papíry, ani statut fondu.

Jediný veřejně dostupný dokument uvedené nabídky, tzv. prospekt, není prospektem emitenta cenného papíru. Používá termíny "vklad" a "vkladatel", což nelze bez bankovní licence. Kromě toho se v tomtéž dokumentu používá termín "investice" a "investor", což jej činí zmatečným a zřejmě i právně neplatným. Upozorňuji ještě na to, že zmíněná společnost o sobě neposkytuje žádné informace, zejména ve smyslu finančních výkazů.

Údajně skvělé výnosy nelze nijak ověřit. Sídlo v Dubaji rovněž nepřidává na důvěryhodnosti, protože tato jurisdikce nemá zřejmě žádnou finanční regulaci a lze tam dělat doslova cokoli. Závěr: silně nedoporučuji.

Pavel Kohout i/quote]
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cho.cze 22. 1. 2008 06:49

A nemá někdo osobní zkušenost s touto firmou?
cho.cze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2008 08:30

cho.cze: podle me je to jedna z forem HYIPu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novvac 14. 2. 2008 12:03

Snad jen poznamka za mne:
- videl jsem to v praxi jak to funguje a nebjet teto zkusenosti , asi bych to povazoval bud za FAKE, nebo za nejakej druh "pyramidy" (nebo jak se tomu ted rika). Verit se temu da, jen ty vstupni poplatky jsou dost drsny.
novvac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 2. 2008 13:10

novvac: vis co znamena HYIP? Pripadne "Ponziho schema"?

:arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/HYIP
:arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ponziho_sch%C3%A9ma

Potom doporucuji precist i par clanku na netu:
:arrow: http://www.czemoney.com/opravdu-se-da-vydelat-na-hyipu

No a pripadne i forum, ktere se tim zabyva primo:
:arrow: http://www.czemoney.com/forum/hyip-vf12.html
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novvac 20. 2. 2008 09:26

Dík za info , prolezu to.
novvac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 12. 3. 2008 19:24

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autorkaP 23. 3. 2008 02:29

Zdravíčko,

hned na úvod Vám povím, že investuji do Dubaje - prostřednictvím All Property Ltd - jsem spokojená :)

Osobně jsem volala do ČNB, abych ověřila jejich stanovisko:

Pan P.Z. mi sdělil, že prohlášení, které vydali není založeno na žádném prověřování. Prý se jedná o názor pracovníků ČNB, kteří usoudili za vhodné varovat veřejnost před APL z toho důvodu, že se jim zdají výnosy z investic příliš vysoké. Nikoho z APL se však nedotazovali, nic neprověřovali. Když jsem jim sdělila, že dělají zbytečně negativní reklamu APL, která své závazky plní na 100%, zaznělo v telefonu, že je ze strany APL vlastně vše v pořádku, protože nemá na území ČR žádnou pobočku a žádné investiční služby neposkytuje. Tudíž mi pan P.Z. odsouhlasil, že vlastní tvrzení ČNB je nepravdivé, protože APL žádný zákon neporušuje.
Poté jsem se ptala, zda pan rozumí financím a zda si uvědomuje, že společnosti v ČR, kterým sama ČNB udělila licenci, dokáží vygenerovat např. 60% ročně, s rizikem pro investora samozřejmě. Nebudu dělat reklamu těmto společnostem, ale naznačím, že se jedná o investice do akcií, komodit, opcí, forexu či CFDs - pákový systém, kdy skutečně lze dělat velmi zajímavé zisky, ale i propady...
Nebo fakt, že za rok vzrostla pouze cena zlata o 46%, jak by pak nebylo možné dělat i vyšší zisky?
Na to mi pan P.Z. nedal uspokojivé odpovědi. Celý telefonát s ním byl ale velice příjemný a pozitivní. Vzájemně jsme si popřáli hodně úspěchů...

... pro mě neočekávaný rozhovor ... sám mluvčí z ČNB popře relevantnost prohlášení ČNB - asi jsem měla štěstí na upřímného člověka. Ale na druhou stranu ve mě ČNB nevzbuzuje takovou autoritu, jakou bych v ní chtěla mít - bez faktických údajů je schopna vydat prohlášení za kterým si nestojí a ještě to neoficiálně přizná - proto doufám, že někteří pracovníci ČNB začnou do All Property investovat a na revanž udělají APL reklamu pozitivní... :wink:


Dodatečně prohlášení ČNB:
Česká národní banka upozorňuje investory na aktivity společnosti All Property Ltd., která na svých internetových stránkách nabízí v českém jazyce možnost investování do různých investičních nástrojů a současně pořádá za tímto účelem veřejné prezentace v českých městech. Společnost All Property Ltd. není oprávněna poskytovat investiční služby na území ČR podle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, když nedisponuje potřebným povolením ČNB k této činnosti a nepodléhá tak dohledu ČNB.

Pavlína Bolfová, mluvčí ČNB
autorkaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hiro.N 23. 3. 2008 02:38

mila pani, zkuste radeji sama komoditni burzu, zkuseny obchodnik tam dela 5-9 % mesicne, ale aspon oproti tomuhle budete mit jistotu,ze se k nejakym penezum dostanete...cesi jsou proste nepoucitelni,uz se tesim,az si budu cist o tehle firme,ze majitele utekli, opet, a vam se budu tise smat.
Hiro.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod autorkaP 23. 3. 2008 02:50

Tiše smát se budeme třebas oba :D Ale každý něčemu jinému. Společnost APL byla založena před třemi lety pro veřejnost, ale její kapitál byl budován v Dubai právě majitelem panem Hartmannem již 11 let před tím. Díky zkušenostem se zisky na poli realitním (developerském - v Dubai), v loďařství, komoditách - zlato, diamanty, drahé kovy... tento kapitál narůstal natolik, že v současné době si k APL chodí pro investice i zahraniční banky... :) a sama APL si jednu založila ...

- nejde o nepoučitelnost, jde o znalost situace, příležitost a snahu danou informaci co nejlépe využít - mít oči otevřené :shock: kuk
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 3. 2008 20:23

autorkaP: takže byste přistoupila na to, co tu navrhoval jeden z obhájců APL? půjčíme vám peníze na směnku, vy je investujete a za 3 měsíce vrátíte s polovinou zisku z APL?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milda.l 25. 3. 2008 09:51

Silně nedoporučuji...

Jestli má někdo zájem investovat at to delá na sebe...

Takle pak budete dost složitě vysvětlovat kde jste vzala peníze od nějakého cizího člověka..

Jeste by dan. uřad by po vás chtěl jestli máte oprávnění na to sprostřetkovávat zisky z investit atd... Jenom problémy...

Jestli má někdo zájem investovat tak at se registruje.....

Jenom stím máte zbytečné starosti..

Neco podobného jsem chtěl udělat, ale potom co jsem zjístil jaké problémy bych pak, tak mě to odradilo.

Max. u rodiny by to šlo jeste ukecat že to jsou peníze od tatínka nebo od mamínky.. Ale u cizího člověka, to je problém
milda.l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 3. 2008 13:16

a hele, milda se vrátil...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 25. 3. 2008 13:29

milda: no koukám že jsi změnil názor :-D

milda.l píše:Chci jenom poukázat že to funguje a jsou tam rizika ale né až taková že příjdete o všechno to zas ne...

V Akciích můžete přijít o všechno ???

Když vidíte že to jde do kytek tak je prodáte a to stejné je i zde...

Své investice chci nechat 5 let.. v Dubaji tak za 5 let napíšu kdo měl pravdu ju :-) jenom mě to musíte připomenout :-)t/quote]
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků