All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2010 11:32

uz zavreli kram ?
anonymni

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 13:22

kafkabox píše:Jen sem chtěl upozornit že se reklama ukazuje už delší dobu na stránkách této banky Spolupracující z apl..Zřejmě generátor reklam generuje často V sae a obzvlášť u této banky..Vím co to je generátor reklam ale v nepřímém odkazu, víme...Aejhle jak se podařilo rozhýbat diskuzi..Hulím rád teď zrovna Tuniskej čaj.. :-D


GE na stránkách banky spolupracující s APL ????? .... už sem Ti psal a nejen já ... nehul to !!! To nejsou stránky žádne banky!
Jinak které banky podle Tebe spolupracují s APL ? ... ty korespondenční co zadržují "investorům" jejich vydřený peníze? :-D ... APL žádné banky nepotřebuje, vyjma té u které shromažďuje palivo ...
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 13:29

To je taky dobrej fór ... teprve teď jsem si všiml že na webu APL je pod záložkou FOREX NEWS informace o zlých korespondenčních bankách z 8.1.2020 :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 16:37

banka United Arab Bank - DUBAI
Ne to není banka jen maj v baráku prachy, obchodujou na forexu, na burze a na stránkách ti spustěj zdarma demo obchodní aplikace na skoušku,,,jééé já se asi splet je to nemocnice... :-D
Když víš co hulíš tak nemáš stresy jestli ostatní prodělaj jako ty...Nesmíš prodělat ty..kde sou ty zástupy ***** lidí kterejm nebylo zaplaceno....možná zatím.. :tleskani
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 16:47

Zajímavá banka ... jejím hlavním zdrojem příjmů je zřejmě umisťování reklamních banerů českých firem na svých stránkách :-)
Demo na FX účet lze stáhnout i na slunečnici :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 3. 2010 19:50

kafkabox píše:kde sou ty zástupy ***** lidí kterejm nebylo zaplaceno....

zrovna s jedním jsem mluvil včera... je to ten, co jsem ho tu už zmiňoval, co nejdřív letěl v tourexu, kde přišel o celý vklad a teď to vypadá, že přijde o celý vklad do APL...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 10. 3. 2010 20:33

antoan22 píše:No mne dnes 10.3.2010 odpísali že mám už po 5.tý krát čakať tentokrát 1.týždeň a že dúfajúúú :shock: Tak neviem čo na to povedat.... Odpísal som im slušne pritvrdený mail že mám kamoša na ministerstve spravodlivost a aj v printových a televíznych médiách.. čo skutočne mám!!! Tak uvidíme ,ako sa zachovajú..... Budem referovať ďalej...... Držte sa! :?: :hm


Tak pokud je pravda, že někteří - kteří měli štěstí, že se ke svým (a tvým) penězům dostali - se na ně podívali a slušně je vracejí, tak máš šanci, že ti vrátí tvoje peníze a k ním přihodí jejich. A potom bude na tebe, jestli si je necháš, nebo zase hodíš do automatu ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 10. 3. 2010 22:21

guinness1759 píše:Zajímavá banka ... jejím hlavním zdrojem příjmů je zřejmě umisťování reklamních banerů českých firem na svých stránkách :-)
Demo na FX účet lze stáhnout i na slunečnici :-)

PRosimte, nedelej tu ze sebe trotla. Reklamy umistuje primo automaticky reklamni system podle toho, z jake zeme kdo leze.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guinness1759 11. 3. 2010 09:03

TO SATAN: Banka, která na svoje stránky nechá generovat reklamní banery jiných bank???? :-D :tleskani To snad ne .... ačkoli beru, to přesně by mohlo odpovídat bance, kde Christian SOBĚ střádá JEJICH peníze :-)
Prosím o uvážlivější volbu slov ... díky. ;-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2010 20:14

Vyplacej jeste nebo uz SCAM ?
Zrovna tam chci poslat na zkousku 10 USD a nechat je zhodnotit temi 36 %.
anonymni

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 3. 2010 20:34

konstruktiwa: nevyplácejí už třetí měsíc. neumíš císt, nebo jsi jenom línej?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2010 21:04

mikicz:
ale no tak, to ze tady nekdo psal, ze ho nevyplatili jeste neznamena ze opravdu nevyplacej.
anonymni

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 3. 2010 21:13

konstruktiwa: takže nečteš. Znám jednoho co s nima letí osobně. A nevyplácej...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poompalaa 16. 3. 2010 21:55

Po přečtení většiny příspěvků na zdejším fóru jsem se jen bohužel utvrdila v tom, že většina českého národa vypadá opravdu jako závistiví lidé.Ohlasy jsouu většinou patrně od neinvestujících,kteří by snad z neúspěchů ostatních měli škodoliboou radost.My jsme se taky rozhodovali,zda investovat či ne.Po zvážení rizik jsme určité peníze investovali ,platí jedna zásada ,čím větší risk tím větší výnos.Je třeba podle toho přizpůsobit výši vkladu.První výběr nám přišel během týdne .Druhý výběr ,který jsme uskutečnili na popud vzniklé paniky(jako správný český člověk) ^^ nám přišel dnes ,po zhruba necelých 3 měsících.Vzhledem k množství výběru chápu,že nelze všem zaslat platby okamžitě.Ke kladu ovšem musím připsat,že na všechny mé dotazy mi bylo odpovězeno během 24 hodin, tudíž komunikace nevázla.Pokud má důvěra byla v organizaci All Property menší než 100 % ,mohu říct,že teď věřím že mé pochybnosti svým jednáním v tomto pro ni těžkém období ustála.Proto všechny čekající chci uklidnit,my jsme se taky dočkali a nepřejícím vzkazuji polibte si.... :-D
poompalaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 3. 2010 22:12

Bože! Oni tu snad maj hnízdo.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků