All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod guinness1759 5. 3. 2010 10:23

Viktorius píše:guinness1759:
Na APL je samozřejmě spousta zvláštních, podivných, varovných věcí, na které neznám odpověď.....................


Selským rozumem - financování projektů ze soukromého sektoru je ok, ale po stovkách tisíc, příp.milionů CZK střípkovat miliardové projekty???? Banka opravdu nepůjčí každému, že by ale nepůjčila zaběhlé a renomované firmě (jak je APL prezentována) na developerský projekt v Dubai? (abstrahuji od aktuálních problémů se zadlužeností Dubaiských projektů).
Ke zpoždění plateb tedy došlo, protože lidé chtěli ve velkém vybírat? Pokud bych připustil, že tak velký objem výběrů nebylo možno ze strany APL zvládnout technicky (i to je zvláštní), proč tedy oficiální vysvětlení bylo, že došlo ke zpoždění na straně korespondenčních bank? To je přeci vrchol blábolu ne? Mimo to, partner, který není schopen dostát slíbené likvidity seriozně opravdu nepůsobí!
S.R.O. - :tleskani , jestli on mi právě selský rozum neříká, že chce-li někdo investiční společnost s dovětkem LTd. tak že bych od něj měl dát ruce pryč?
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 5. 3. 2010 10:41

Ještě něco k této větě ... Na APL je samozřejmě spousta zvláštních, podivných, varovných věcí, na které neznám odpověď.....................
Prošel jsem tu celou diskuzi k APL ... neměla by ta věta znít spíš "Na APL není NIC na co bychom znali uspokojivou odpověď" ? .... předesílám, že za uspokojivé nepovažuji naskakující procenta, byť je někdo sleduje třeba i 10x denně, ani skutečnost (snad skutečnost), že někomu se už podařilo peníze i vybrat.
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luis1111 9. 3. 2010 22:32

Čo už ste všetci dostali euráše od Hartmana, že ste tak ticho. :shock:
Luis1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antoan22 9. 3. 2010 23:44

no nedostali .... :-( mne skončil program 13.1.2010 a doteraz nič... Už som písal asi 5.mailov a Leo mi odpovedá že o 2-3týždne ,potom ,že o 1-2.týždne.. a stále nič .... tak zajtra píšem štavnatý mail a uvidíme dám Vám tu vediet ,ako som dopadol ... fuckin
antoan22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 08:17

Tak to asi APL přežilo....no jestli se to do dvou měsíců srovná, tak by mě zajímalo co tady dudou tvrdit kazišukovééé...Sem zvědav jak si obhájí že ,,letadlo letí dál'' kdypak se tady zase začnou opakovat stále stejný texty. :twisted: ...
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 08:20

Ale údajně to musel být nářez, museli prej vyplatit tak třetinu peněz,,ale dle info střadatelé co to vytáhli v listopadu a dýl,už část vrátily na účty...divný, divný,...
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 08:43

http://goliath.ecnext.com/coms2/product ... -page.html
Prosím rozklikněte tento odkaz a vysvětlete mi někdo reklamu české banky..na těchto stránkách...a klikněte na stránkách na 3 modrý odkaz na vrchu..http://googleads.g.doubleclick.net/aclk ... id1%3D1301
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 08:46

kafkabox píše:Tak to asi APL přežilo....no jestli se to do dvou měsíců srovná, tak by mě zajímalo co tady dudou tvrdit kazišukovééé...Sem zvědav jak si obhájí že ,,letadlo letí dál'' kdypak se tady zase začnou opakovat stále stejný texty. :twisted: ...


On tu někdy někdo popřel, že letadlo lítá? ... Někdy i po takových turbulencích, jakou byla poslední vůle "investorů" vybírat "investice a zisky" letí dál ... často i roky ....
Stále stejné texty se už opakují ... zase jeden : "Co máte, vždyť to funguje" lze vyčíst z tvého příspěvku :tleskani
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 08:46

Takže česká nár ,banka vydává prohlášení ,pozor, pozor..které bere zpět ale jiná banka využívá čile reklamy..divné divné, že by to byli fakt obchodníci, byť letící v letadle..
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 08:54

kafkabox píše:Takže česká nár ,banka vydává prohlášení ,pozor, pozor..které bere zpět ale jiná banka využívá čile reklamy..divné divné, že by to byli fakt obchodníci, byť letící v letadle..

Tak to jsem nepochopil? Prohlášení vydala ČNB na koho? A co s tím má společného spořící účet GE?
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 3. 2010 09:52

kafka laskavě přestaně kouřit to mokrý listí, abychom my ostatní měli šanci pochopit, co píše. Pak se zkus zamyslet nad tím "Ads by Google". No a kdybys třeba chtěl zjistit, jak fungují reklamy google, tak tě ujišťuju, že na základě obsahu stránky a IP prohlížejícího vygenerují seznam reklam. A když si GE zaplatí reklamu na google a nezakáže zobrazení na tomhle konkrétním serveru (o kterém ani neví že existuje), tak se tam ta reklama klidně zobrazí...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoan22 10. 3. 2010 10:02

No mne dnes 10.3.2010 odpísali že mám už po 5.tý krát čakať tentokrát 1.týždeň a že dúfajúúú :shock: Tak neviem čo na to povedat.... Odpísal som im slušne pritvrdený mail že mám kamoša na ministerstve spravodlivost a aj v printových a televíznych médiách.. čo skutočne mám!!! Tak uvidíme ,ako sa zachovajú..... Budem referovať ďalej...... Držte sa! :?: :hm
antoan22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guinness1759 10. 3. 2010 10:05

To už se to fááákt protahuje .... takže zatím se moc o tom, že by to ustáli mluvit nedá že?!
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 10. 3. 2010 10:37

Prej doufaji :oboze :oboze :oboze
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kafkabox 10. 3. 2010 11:29

Jen sem chtěl upozornit že se reklama ukazuje už delší dobu na stránkách této banky Spolupracující z apl..Zřejmě generátor reklam generuje často V sae a obzvlášť u této banky..Vím co to je generátor reklam ale v nepřímém odkazu, víme...Aejhle jak se podařilo rozhýbat diskuzi..Hulím rád teď zrovna Tuniskej čaj.. :-D
kafkabox
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků