All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gotesák 2. 2. 2010 22:31

Správně chlapci, správně.
Je třeba to přeladit do humorné tóniny.
Život je krátkej na vztekání, prskání a hudrování.
A prachy jsou nepodstatné(neříkám nepotřebné), i když toto fórum je o investicích, jsou důležitější věci v životě(každý si jistě doplní sám).
Zní to jako klišé, ale je to pravda. Takže spěte sladce, ať jste odpůrci nebo zastánci APL, ono už to nějak dopadne. Dobrou.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 22:46

gotesak: obavam se, ze to "dopadnuti" bude predevsim pro "investory APL" docela tvrde :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa heyrovsky 3. 2. 2010 10:44

Pěkné dopoledne,

známý mi dal odkaz na údajné zhodnocení v Dubaji, zapnul jsem internet a snad během 5-ti minut jsem byl doma. Na vaší diskuzi snad druhý příspěvek, a že jich tady je, mohl pro průměrně inteligentního člověka stačit a nemuseli jste se zde rozepisovat. Po přečtení celé diskuze a po informaci, že se klientům snad déle než 6 týdnů nevyplácí, (možná snad vůbec nebo jen některým), si myslím, že jdu již s křížkem po funuse. Docela mne udivuje, jak může ještě někdo v dnešní době sednout na lep lidem, kteří prezentují zázračnou společnost z dubaje bez žádných finančních výkazů. A to i přesto, že byli usvědčeni ze lži. Dokonce tito klienti snad podepisují ve smlouvě, že mohou o veškeré své investice přijít. No a informace, že se 6 týdnů nevyplácelo u mne budí snad ty nejstrašnější myšlenky na katastrofu letadla, kde nikdo nepřežije. Duchaplná informace, že bylo schváleno korespondenčními bankami ??? Přesně stejný scénář měla asi před 3 lety také letecká společnost TOUREX, kde dodnes lidé čekají na peníze a balamutí je nějaký Strachoň, že vlastní snad nějakou směnku, kterou mu proplatí šejk z Dubaje??? Také v případě Tourexu byly problémy s korespondenčními bankami !!! Jak kdyby si obě společnosti z oka vypadly. Jediné, co mě zaráží je fakt, že údajně zhodnocují na 100 procent a více (teď v závěru již méně). Zatímco Tourex si jel pomalu, a nasekal snad 150 mil. EUR díru, zde se jedná o stíhačku v plné forsáži. Autor projektu to myslel možná dobře, ale při takovém zhodnocení je let možný max. 3 roky. Ohledně programu, který mi byl ukázán a co jsem se zde dočetl, je nejvýhodnější pro údajné investory 14 týdenní program. Pokud se 6 týdnů a více nevyplácí, selským výpočtem si odvodím, že pro zbývající klienty je v systému pouze minimální zůstatek (tipnul bych to na 15-20 % pro naivky). To, že společnost nevyplácela 6 týdnů je toho důkazem. Samozřejmě zde nebudu investovat, k tomu mi stačil druhý příspěvek v tomto fóru. Co mne ale zaráží je fakt, že se v dnešní době ještě najde naivní člověk, co na tuhle zlodějinu skočí. Známý v tom měl také něco nainvestováno. Ukázal jsem mu tuhle diskuzi a okamžitě ukončuje setrvání. Na otázku proč se nepodíval po internetu mi nedokázal odpovědět??? Jinak si ho vážím, ale že je takhle naivní mne docela překvapilo. Faktem ovšem zůstává, že pomáhá dceři se stavbou domu a snad jí v dobré vůli chtěl něco našetřit. No, může se to stát každému, neodsuzuji ho, má spoustu jiných kvalit. Co mne ovšem dostalo byl fakt, že si investor po 6-ti týdenním čekání na své peníze a po vyhrožování o skandalizaci celého případu přišel na své. Dokonce mu byl okamžitě zrušen účet ??? Je to jasná snaha zahrát vše do autu a nedostat se do medií. Tudíž dobrá rada pro všechny, nikde se nedává nic zadarmo, vždy za tím něco je. Tady se skrývá v pozadí podvod, který organizují bývalí reprezentanti Tourexu. Zůstala po nich díra v hodnotě 150 mil Eur. Jaká bude zde, nevím. Dle mého nepodloženého názoru je to otázka několika týdnů. Zvláště po informaci, kdy lidé procitli ze sna a dožadují se svých peněz zpět. Pěkný zbytek dne.
standa heyrovsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guinness1759 3. 2. 2010 14:42

cataclop píše:[ Myslím si že ti mali zrušiť účet už oveľa skorej ..ani sa nečudujem že to urobili ...aspoň sa to teraz dobre vyčistí od takýchto typov investorov ako si ty.


A v čem nesplnil podmínky ?
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 3. 2. 2010 14:43

S474N píše:guinness1759: alespon se nauc pouzivat ty citace, kdyz uz je tam cpes :oboze

Zdar agente! Všiml sis? :-) (citace)

Ještě, že už to umím,když je tu taková sranda :-)
Naposledy upravil guinness1759 dne 3. 2. 2010 14:52, celkově upraveno 1
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 3. 2. 2010 14:51

ZTrader píše: - Dej makléřům prachy, at se ti o ně starají a uvidíš, bude to v pohodě, když mají ty licence..


Pokud obchoduješ (psal si o futures), nikomu nic nedáváš, máš svůj účet a za peníze a obchody na něm si jen a jen TY zodpovědný :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2010 15:19

guinness1759: tak a ted se nauc bud slucovat prispevky do jednoho, nebo si predem nalezite rozmyslet, co chces komu psat a pis to do jednoho.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZTrader 3. 2. 2010 15:49

guiness: vycházím ze zkušeností mých kolegů, kteří v začátcích svého obchodování využívali služeb tuzemských makléřů a ti zas vyžívali jejich neznalost a přesvědčovali je k různým výhodným obchodům až do smazání několika miliónových účtů (nemluvě o tom, že tak polovina peněz padla na poplatky).
Sám bych to nenapsal lépe - za své peníze je každý odpovědný sám - tedy i jestli pošle peníze někam do cizí země, aniž si zjistí, jaký bysnis je tam možno legálně provádět..
ZTrader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guinness1759 3. 2. 2010 16:15

Co su nějakej Bil Gates???? Tolik IT úkolů najednou v takovém termínu???
Stejně pak od Catacolpa nedostanu odpověď :-(
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 3. 2. 2010 16:18

ZTrader píše:: vycházím ze zkušeností mých kolegů.....


Žel stará bolavá pata ... ono vytočit na poplatcích je jednodušší, než poskytnout smysluplnou službu a podle toho to často vypadá. Minimálně do té míry jednodušší, dokud si klienti nechají s...t na hlavu:-(
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 3. 2. 2010 19:57

guinness1759 píše:Co su nějakej Bil Gates???? Tolik IT úkolů najednou v takovém termínu???


OT: Děkuji za vyvolání úsměvu na tváři - to jsem potřeboval.

K věci: Mi by ti "investoři" byli ukradeni - každý svého štěstí strůjcem - JENŽE někdo se na tom nabalí a ti co to "zadotují" pak přijdou s otevřenou dlaní za "státem". Protože oni nejsou blbí, jen je stát neochránil. A kdo to zaplatí? My, co si myslíme, že perpetum mobile ještě nevymysleli.
Zářným příkladem byly kampeličky - známá si kdysi půjčovala v bance a vkládala do kampeličky a lebedila si jak z rozdílu pěkně žije. A já byl ten hlupák, který tvrdil, že to je nesmysl. A jak se kampelička položila - hurá s nataženou dlaní na náměstí - a dostali, dostali - a od všech stran pánove, od všech (ať mi tady někdo nedémonizuje hvězdu jasnou ;-))
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod kafkabox 3. 2. 2010 20:42

Tahle diskuze je poučná ,jen kdyby se tady nekopírovaly stejný bludy,kámoš má prachy v APL ,jeho rozhodnutí,před vánocema našel tuhle diskuzi a pak ta Dubajská krize.Tak jim napsal ,peníze měli tak 14 dnů spoždění jak tady píšete,došly ale ok.vybral vše,zrušili mu účet,to je logický když vybral vše.Teď se uklidnil a za měsíc to tam bude posílat naspátek,jen to musí napsat na manželku a zaplatit znovu poplatky...Tak vám prej děkuje,prej byl jedinnej kterej vybíral,teda z jeho kámošů...Tak to je davová psychoza.
Ale můj názor pokud přežijou dva měsíce ,jak píšete tady na netu,tak je vše ok..
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2010 20:56

kafkabox: posle to tam zpatky? Tak tomu rikam opravdu vrchol demence.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cataclop 3. 2. 2010 23:10

S474N píše:kafkabox: posle to tam zpatky? Tak tomu rikam opravdu vrchol demence.


Ty ako agent štátnej tajnej služby tu hodnotíš tých čo investujú panize v APl ?..však to je jasné keď si za to platený...zaujímavé je to že sa viacej obávaš toho že to krachne aj keď tam nemáš žiadne prachy ako tí ktorí tam majú ivestované svoje peniaze :-) 8-P
Naposledy upravil cataclop dne 3. 2. 2010 23:12, celkově upraveno 1
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2010 23:12

cataclop: to si pletes, ja nejsem ten kontras, ja jsem ten soukromej Jyrkuv agent. Ja se neobavam ze to krachne, ja to vim :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků