All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod guinness1759 23. 2. 2010 14:33

Sakra ... kde je Catacolp ať se tu trochu ta diskuze oživí ?
Krásný den všem !!!
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A 380 23. 2. 2010 21:49

Zdravím všechny, kteří čekají na peníze z APL. Jelikož jsem byl sám "čekatel" na své peníze a hltal jsem každou novou informaci o APL tak napíšu jak to bylo u mě.
Jakož to geniální investor po spatření hrozných zpráv o krachu Dubaje rozhodnul jsem se stáhnout svou investici. Ne proto, že by měla Dubaj zkrachovat, tomu snad nikdo nevěří, ale bál jsem se, že APL neustojí masivní výběry, které by mohly nastat. Tento geniální nápad zřejmě mělo pár dalších lidí a najednou jsem čekal na peníze déle než "pár" týdnů. Začal jsem tedy psát e-maily a Karel Dohnal brzy ztratil trpělivost a začal být nepříjemný. Toho člověka by měli vyhodit, vůbec se neumí chovat ke klientům. To pan Leo byl velmi trpělivý a stále odpovídal, že nevědí kdy peníze pošlou a to jsem na něj nebyl moc hodný. Potom poslal zprávu, že peníze posílají .... a skutečně dorazily. Myslím, že kdybych neprudil, tak bych měl peníze možná rychleji.
APL to nezvládlo organizačně, myslím, že by měli lépe stanovit podmínky pro výběry, třeba dvou až tří měsíční výpověďní lhůty. Pak by se nemuseli obávat toho, že nebudou mít cash na vyplácení klientů. Sám jsem byl překvapený, že po skončení 3 měsíční lhůty se peníze dále úročily, ale mohl jsem je kdykoliv stáhnout. Nyní jsem v APL ponechal jen výnos z investice. Asi za rok začnu vybírat. Vím co asi někteří chtějí říct .. ano zisk je pro me virtuální až do doby, než bude na mém účtě.
Nejsem obhájce APL - to si musí rozhodnout každý sám. Divím se, že se někdo diví tomu, že je možné vytvořit zisk v řádu stovek % ročně. Úspěšný obchodník s komoditami dokáže zhodnotit investici třeba o 400% ročně. Má to ale jeden háček. Úspěšných obchodníků na burze je údajně méně než 10% z celkového počtu obchodujících lidí . Ostatní prodělávají. Takže pokud je někdo úspěšný obchodník na burze může obchodovat třeba 100 kontraktů akciového indexu najednou - pokud na to má dostatečně velký účet. Sám se učím obchodovat s jedním kontraktem a na to potřebuji účet min. 5000$. Až budu vydělávat a účet se bude zvětšovat budu obchodovat více kontraktů najednou. Jednoduchý princip, ale spousta práce. Už dva roky mnoho večerů strávených koukáním na grafy.
Takže investování zdar a přeji minimální ztráty.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 2. 2010 01:33

A 380: To jsou kecy. Nikdo dlouhodobě neumí vydělávat stovky procent ročně (lada tak s málem) a už vůbec nemůže garantovat zisk desítek procent. Krátkodobě ano, dlouhodobě to prostě nikdo nedokáže.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielpersky 24. 2. 2010 08:32

re to A 380 a podobní snad dokonce placení obhájci:

už nick napovídá, že se jedná o Airbus, ale to jen tak pro odlehčení, oni vám již svými nicky naznačují leteckou společnost: rozeberu postupně zběsilý poslední pokus obhájce letadla.

už informace ohledně toho, že se obával krize v Dubaji: ono je to jenom zastírací manévr, Vám může být situace v Dubaji úplně fuk. Zde se vybírají peníze od klientů na účet a z něho se opět vyplácejí předešlí. Proboha, zde se nic neznehodnocuje a už ne 800-ty procenty!!! A navíc v Dubaji, kde se jedná s investory o návratu 60 procent investice v průběhu 7 let!!! Byl zde odkaz nedávno. A vy zde vyděláváte 800 procent??? To bude asi Dubaj na měsíci. Je to jako by jste založili účet v bance, zblbli vidinou zisku 10 lidí, ti peníze vložili na Váš účet, a v dalším období jste museli sehnat 20 dalších lidí, kteří pokryjí těch 10 předcházejících atd pořád dokola a stále více lidí. Počet klientů se rozrůstá, peněz neustále přibývá a vše je v pohodě. Nyní je ale situace jiná, noví klienti již přibývají pomalu a předchozivším klientům se rozsvítilo a chtějí své peníze zpět. Vždyť společnost nemá žádné finanční výkazy a vše co tvrdila, se postupně ukázalo jako lež. Vítejte na palubě největších lhářů. Jde jim jen o Vaše peníze a to jednosměrně.

Základní a jediný důvod nynějších problémů je ten, že počet příchozích vkladů nestačí pokrývat počet výběrů.
Co na účet vložíte, to z něj můžete vybrat, více to nejde. Nyní chtějí všichni vybírat a ono tam nic není! Ti chytřejší již dávno vyluxovali účet a vaše peníze.

1.
Začal jsem tedy psát e-maily a Karel Dohnal brzy ztratil trpělivost a začal být nepříjemný. Toho člověka by měli vyhodit, vůbec se neumí chovat ke klientům.

no blíží se konec, tak nervičky tečou...

2.
APL to nezvládlo organizačně, myslím, že by měli lépe stanovit podmínky pro výběry, třeba dvou až tří měsíční výpověďní lhůty.

snad snaha o prodloužení letu, pokud si podám výpověď, budu čekat na své peníze 3 měsíce a potom něco snad přijde? Proč by to proboha klient u společnosti, která je společností a ne průtokovým ohřívačem dělal? Vždyť za ty 3 měsíce by mi v tom nejlepším tarifu 14 týdnů vyrostla má investice o dalších X procent. Prostě snaha pokusit se odkládat výplatu se zbožným přáním, že ještě někdo nasype a budu mít z čeho vyplácet. Dříve to všem fungovalo a nyní by chtěli změnit podmínky nejdříve na 3 měsíce, později třeba na rok či 5 let, kdy dáte výpověď a pokud ještě nějaký pitomec nasype, vyplatíme??? Hlavně že do 10 dní měly korespondenční banky vše poslat? Proboha, to jste tvrdili už v TOUREXU, že za to mohou korespondenční banky. A dodnes čekají lidé na peníze. Zkuste pro pobavení vymyslet lepší pohádku, na koho to hodit.

3.
a najednou jsem čekal na peníze déle než "pár" týdnů

Sám jsem byl překvapený, že po skončení 3 měsíční lhůty se peníze dále úročily, ale mohl jsem je kdykoliv stáhnout.

tak k tomu nemám co dodat, to může napsat jedině někdo, kdo si to po sobě ani nepřečte! Pán požádal, čekal déle než pár týdnů, ale peníze mohl kdykoliv stáhnout!!! Tak buď je dostal hned vyplacené nebo na ně čekal? Proboha je vidět jasná snaha to někam zahrát, ale tohle prokoukne i malé dítě. Příště zapojte více fantazie, a možná ještě ulovíte posledního chudáka na oškubání.

4.
Nyní jsem v APL ponechal jen výnos z investice. Asi za rok začnu vybírat.

tak to je perlička na dortu!!! Snad snaha uklidnit velké procento lidí, kteří čekají na své peníze již několik měsíců s tím, že když ještě počkají rok, bude vše v pohodě. Že by peníze natekly ještě od dalších hlupáků? To asi ne, zvláště v době, kdy po zadání APL do vyhledávače Vám vyjede 1000 odkazů, že jsou to podvodníci. Jakou vypovídací schopnost mají příspěvky pro lidi, kteří již několik měsíců čekají na své peníze a vidí pouze přiblblý graf s denním zhodnocením generovaným počítačem. Co kdyby počítač udělal chybu a vyjel Vám zhodnocení třeba na měsíc do předu. Na to si dejte pozor!!!

5.
pro zasmání vtip:
volavka: já mám investováno v APL, vydělávám 100 procent ročně a dokonce vidím dopředu svou investici
kavka: no já bych to tedy zkusil, a kolik se vydělá v příštích 14-ti týdnech?
volavka: počkej kouknu do grafu, to nám to bude šlapat, vidím, že zisky porostou o 160 procent
kavka: no já to teda beru
volavka: jasně, jen mi tady podepiš, že o vše můžeš přijít a nevadí ti to.
kavka: a tys již něco stáhnul?
volavka: no zatím jsem reinvestoval a teď čekám již několik týdnů na příliv na můj účet
kavka: aha, prostě super investice, hned tam narvu vše co mám a vezmu si i na úvěr, když jsou to takoví odborníci a ty mě naučíš reinvestovat a já budu investor

6.
když už bude další obhájce psát, zkuste ne něco tak laciného. Zkuste něco, čím ohromíte spoustu chudáků, kteří již několik měsíců čekají na své výnosy a ono pořád nic. Zkuste to vysvětlit lidem, kteří Vám naletěli a jejichž peníze jste si mezi sebou prachsprostě rozdělili na základě podvodu o mecenáši v Dubaji. Zatímco běžní investoři, kteří skutečně investují v Dubaji, budou dostávat jen 60 procent své investice po dobu 7 let, viz. odkaz výše, Vaše společnost bez finančních výkazů dokáže zhodnocovat peníze o 800 procent(pan OTTO nejlepší naháněč nejen v této společnosti). Pokud lidem nestačilo, že trojlístek mágů (TOUREX-EDBUSSY-APL) se již uzavírá.
Tourex 150 mil EUR sekera
EDBUSSY více než 10.000 klientů je bez peněz
APL obrázek si udělá každý sám

7.
něco pozitivního závěrem, snad již přijde jaro

A probuďte se!!!

8. chtěl jsem napsat jen 7 bodů ale věta od příznivce, kterého zde rozebírám mi nedala a znovu ji zkopíruji, nemá chybu:

Jakož to geniální investor po spatření hrozných zpráv o krachu Dubaje rozhodnul jsem se stáhnout svou investici.

jakož to geniální investor ..... opravdu nebudu komentovat, kdo nebo co to může napsat za individuum o sobě :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
danielpersky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Viktorius 24. 2. 2010 10:42

danielpersky:
Vy jste teda ale exot. Vaše příspěvky mě vždycky pobaví :-)) Už od začátku omíláte dokola pořád to samé a vaše nové příspěvky tedy nemají žádnou hodnotu.
A pokud nedokážete rozlišit, co je ironie a co není, tak radši nereagujte.
Stáhnutí původního vkladu a ponechání pouze zisku ve hře byla velice rozumná věc a je to ideální stav.
Můžete sem prosím vložit alespoň 10% z těch 1000 odkazů, kde se píše, že APL jsou podvodníci?
Z vašich příspěvků mám dost často pocit, že vás hodně s..e, že APL ještě pořád funguje a byl byste nejradši, kdyby to krachlo.
Viktorius
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 24. 2. 2010 11:12

Viktorius píše:danielpersky:

Stáhnutí původního vkladu a ponechání pouze zisku ve hře byla velice rozumná věc a je to ideální stav.
......Z vašich příspěvků mám dost často pocit, že vás hodně s..e, že APL ještě pořád funguje a byl byste nejradši, kdyby to krachlo.


Přestaňte si hrát na investory ... letadlo není investice, letadlo je podvod! ... Profit z něj nění ziskem, profit z něj je zlodějna ... okradení jiných!

I já bych byl rád aby krachlo APL ... čím dřív, tím íň těch okradených bude!
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod veckoo 24. 2. 2010 12:28

Položme si základní otázku - Má letadlo šanci před hejnem "ziskuchtivých labutí"? :pozor
http://www.youtube.com/watch?v=jZPvVwvX_Nc
veckoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A 380 24. 2. 2010 13:03

Jack111 píše:A 380: To jsou kecy. Nikdo dlouhodobě neumí vydělávat stovky procent ročně (lada tak s málem) a už vůbec nemůže garantovat zisk desítek procent. Krátkodobě ano, dlouhodobě to prostě nikdo nedokáže.


To Jack111: nesjou to kecy a za tím si stojím. Jak jsem již napsal zabývám se delší dobu obchodováním komodit na USA burzách - zaměřuji se na akciové indexy - a zde jsou obecně známí investoři - legendy - kteří po mnoho let obchodují úspěšně a zhodnocují své investice o stovky % ročně. Jako příklad uvedu Larryho Williamse a je zde mnoho dalších uznávaných obchodníků. Na internetu je možno najít vše o těchto lidech i to kolik a jak vydělávají. Tak ať mi nikdo netvrdí, že není možné zhodnocovat dlouhodobě investice o stovky % ročně.
Vysvětlivky pro dikutujícího jménem danielpersky: diskutujeme pouze o tom, zda je možné nebo není možné zhodnocovat peníze o stovky procent ročně. Já tvrdím že to možné je, né že to sám umím.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A 380 24. 2. 2010 13:16

pro danielpersky:
člověče, já valím bulvy co vy to tady píšete. Přemýšlel jste o vyhledání pomoci ?
Zkusím to vzít popořadě:
1. nick A 380 jsem zvolil záměrně kvůli lidí jako jste vy, celkem jsem se tím pobavil
2. slova "geniální investor" byla nadsázka, která měla vyjádřit spíše opak. Myslím, že to většina lidí pochopila
3.Kde jste přišel na to, že vydělávám 800% ročně?
4. to s tou výpovědní lhůtou jsem myslel tak, že mi nevadí počkat si na peníze, pokud to bude jasně stanovené pravidlo a budu s tím takto počítat. APL mě dostala do situace, kdy jsem s penězi počítal jinde a zpoždění mi působilo problémy. Měli to říct hned a já bych se podle toho zařídil.
5. Na zbytek vašeho textu nehodlám reagovat, protože myslím, že jste blázen.
6. tímto neobhajuji APL, zpožděnou platbou mě naštvali. Je to riziková investice, kterou si každý musí zvážit sám.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 24. 2. 2010 13:19

Tak Larryho si nam uvedl a koho dale?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A 380 24. 2. 2010 14:35

pro S474N:
Joe Ross, Alexandr Elder, Ken Wood... stačí ? Nebo chceš další jména ? Internet máš, ty kraviny co máš na tvém webu tě musely stát spoustu času, tak se místo toho trochu porozhlédni kolem sebe, pokud skutečně chceš znát odpověď na tvou otázku.
Ken Wood byl dokonce v Praze a měl krásný seminář, kde v praxi ukazoval svůj obchodní systém. Bylo to zadarmo a nikoho na nic nelanařili. Ken si totiž kdysi dal závazek, že pokud tradingem zbohatne tak těm, kteří budou mít zájem své znalosti předá.
Ještě je tady někdo, kdo tvrdí, že není možné zhodnocovat peníze o stovky % ročně ?
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 24. 2. 2010 15:00

A 380 píše:.... kteří po mnoho let obchodují úspěšně a zhodnocují své investice o stovky % ročně. Jako příklad uvedu Larryho Williamse a je zde mnoho dalších uznávaných obchodníků. Na internetu je možno najít vše o těchto lidech i to kolik a jak vydělávají. Tak ať mi nikdo netvrdí, že není možné zhodnocovat dlouhodobě investice o stovky % ročně.


Mohl bych dostat odkaz na podporu tvrzení, že Larry Williams zhodnocuje mnoho let úspory o stovky procent ročně?
Nějak jsem to nedohledal (ale třeba je to tím, že s v tom tak neorientuji).
Odkazy na ty další by taky nebyl od věci, ale nechci obtěžovat, stačí mi první jmenovaný

Děkuji
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 24. 2. 2010 15:25

Tady si zase někdo plete jablka s hruškama.

Larry Williams ukázal, že opakovaně dokáže z 10.000$ tradingem udělat stonásobek. Ale nikdy nedokázal kapitál zhodnocovat pravidelně v řádu stovek procent. Stejně tak ostatní zmiňovaní tradeři.

Z 20Kč dokáže udělat 200Kč každý žebrák. Ale rozhodně ne každý dokáže udělat ze 100mil. miliardu.

Takže tak.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A 380 24. 2. 2010 15:36

Libole:

pokud zadám jméno Larry Williams do googlu vyjede bezpočet odkazů. Je i ve Wikipedii. Nevím, jaké potvrzení o jeho úspěšnosti máte na mysli, ale tento člověk je ve světě tradingu skutečný pojem. 2 x vyhrál světový šampionát v tradingu v r. 1987 vytvořil z 10 000$ zisk 1 000 000 $.
Jeden odkaz je třeba zde http://www.financnici.cz/larry-williams.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A 380 24. 2. 2010 15:42

4honza:

ten člověk po mnoho let po sobě tvořil neuvěřitelné zisky. To je zcela nepopiratelné. Jestli dnes obchoduje s menší intenzitou může to být třeba proto, že si trochu užívá života, stejně jako Woodie.
A 380
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků