All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 25. 3. 2008 15:18

Pokud nekdo ve svem letaku tvrdi, ze garantuje zhodnoceni 36%, tak to bude jednoznacne podvod.

Zkuseny komoditni spekulant, obchodujici na burze s pakou 10:1, vydela klidne i 100% rocne, ale nikdy vam nezaruci, ze vydela kazdy rok 36%, to je totiz nemozne. Muze stejnym zpusobem i prodelat, pokud se napr. vyrazne zmeni podminky na trhu.

Je vicemene jasne, ze obchody vynasejici nadstandardni zisky v sobe nesou nadstandardni rizika, takze jestli mohou vydelat 50% rocne, stejnym zpusobem mohou prodelat i 80% rocne. Zajimalo by mne, z ceho by klienty vyplaceli -> a tady vsechno vede na to, ze se jedna o HYIP.

Jestli v CR porusuji nejaky zakon je pro investora tresinkou na dortu. Pripadne naklady jak vypacit penize ze spolecnosti sidlici v Dubaji budou obrovske s pravdepodobnosti, jez si netroufam odhadnout.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hráč 26. 3. 2008 14:39

Kdo ještě chce takto ,,investovat", najděte si : fincentrum.idnes - Nevěřte slibům velkých zisků, pozor na podezřelé firmy - informace o uvedené firmě k dispozici
Hráč
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 26. 3. 2008 14:50

A tady je přímo odkaz na daný článek - http://fincentrum.idnes.cz/neverte-slib ... osobni_amr
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod autorkaP 26. 3. 2008 22:23

mikicz píše:autorkaP: takže byste přistoupila na to, co tu navrhoval jeden z obhájců APL? půjčíme vám peníze na směnku, vy je investujete a za 3 měsíce vrátíte s polovinou zisku z APL?u/quote]

:| Já osobně bych nic takového nedělala, nejsem nějaký kšeftman, co by vymýšlel způsoby, jak do své kapsy nalít peníze... já si prostě investuji a to beze strachu a rizika, protože mám v APL jistotu. Nebudu někomu poskytovat nesmyslné půjčky a nebudu vymýšlet systém, jak na tomto zbohatnout...

... bohužel jsou lidé, kteří se snaží zbohatnout na ledasčem a mnohdy k tomu zneužívají jiné společnosti, naivnosti obyčejných a neinformovaných lidí... brrrr, Češi jsou vynalézaví, ale chamtiví a dokáží mnohé zneužít - a to se mi nelíbí!!!

I mezi investory mnohdy naleznete chamtivce, co chtějí víc a víc...

je mnoho lidí, co závidí a úspěch druhého nemohou skousnout... právě dnes jsem měla na toto téma smutnou debatu se :| :?
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hráč 27. 3. 2008 11:23

Zkuste se nám se svým optimismem také předvést až budete od nich zisky investovat.Uvádějí září 2008 jako nějaký mezní termín?
Hráč
Diskutér

Odeslat příspěvekod autorkaP 27. 3. 2008 18:24

Dobrý den,

nemusím být optimista, APL své investory v ČR vyplácí již přes rok. Všichni investoři jsou spokojení, nikdy nenastal problém. Na APL jsem dostala doporučení a nyní znám spoustu lidí, co zde už investují mnohem déle než já. Mají skvělé výnosy a já sama téměř každý den sleduji svůj účet online, kde to naskakuje o eura. S tím účtem si nakládám naprosto svobodně a libovolně. Nejsem k ničemu vázaná.

Asi Vám k tomu nemám co dodat, APL prostě velmi dobře prosperuje a dala mi možnost. Já řekla ano a teď jsem spokojená. :)

A pokud máte zájem investovat, není nic jednoduššího, než mi napsat na ICQ či email a poradím Vám jak na to :wink:

Přeji krásné jarní dny!
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 27. 3. 2008 19:26

autorkaP: podle vseho sis svoje penize tezce a poctive vydrela a sama si sedla na lep. Zkus si precist neco o Ponziho schema a nasledne si jej aplikuj na APL - hlavne realne, kolik lidi penize jednorazove vleje a vsechny vyleje? Zkusi to jednou, mnou si ruce, chvali se, jak super vydelali a potom tam nahrnou i zbytek uspor. A potom to tak vypada :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod lemming 27. 3. 2008 23:04

Vsak on takovy H-System taky par baraku postavil :)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 3. 2008 09:41

Ve financni historii je rok naprosto zanedbatelna doba.

Predevsim vam online na uctu mohou ukazovat co chteji, vy si nemate moznost overit z nezavisleho zdroje, ze to nejsou jenom smyslena cisla. Pokud to jsou jenom cisla na obrazovce a nikoliv realne penize, tak si naivni klienti mohou zit v blazene nevedomosti a dal tam cpat svoje uspory.

Za nejaky cas se priliv novych klientu zastavi a pak to teprve zacina byt ta "prava sranda". Klienti budou chtit take vybirat.

Kdyby to bylo tak jednoduche ze budu mit zisk 36%, tak prodam auto a barak a za tri roky budu mit dva baraky a dve auta. Vlastne by to tak mohli udelat vsichni, co nejaky majetek maji a vsichni by meli dvojnasobek i po zaplaceni dani. Jenze takove perpetuum mobile muze fungovat pouze ve virtualnim svete, v realnem svete to bude fungovat tak, ze hodnotu vaseho baraku a auta ziska velice pravdepodobne nekdo jiny a vam zbydou oci pro plac.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 3. 2008 10:10

Ono obecne u vsech HYIPu plati to, ze se da vydelat - ovsem clovek musi vedet, kdy ma "vystoupit" ven (coz zahrnuje i vedeni toho, ze ho 100% vyplati) :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 01roman 28. 3. 2008 23:34

4honzo ,

maximální vázací doba investice je u APL 14 týdnů, minimální 6 kdy nemůžeš s penězi nic dělat. Já jsem zvolil první variantu a po uplynutí této doby jsem si vklad a část zisku přesunul do ČR nutno říci bez problému. Nyní zde nechávám úročit jen zisk a úroky si pravidelně (jednou za měsíc posílám na účet), zdá se ti 14 týdnů dlouhá vázací doba když APL funguje několikanásobně delší dobu ?
01roman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anarchista 29. 3. 2008 01:05

Je samozrejme na kazdem investorovi jak velky (risk) je ochoten podstoupit. Investovanim se zabyvam dlouhodobe a mam dlouholete zkusenosti. Neni problem investovat - problem vetsinou spociva v kontrole ci zvladatelnosti "prijatelneho risku". Prozatim vetsina prispevku byla spise negativni. Ano je spravne vzdy zvazit zda dana investice ci prostredek pouzity k jeji realizaci neni podvod. Neni vsak spravne odsoudit neco pokud o tom nic nevime. Moje rada vam kteri se zajimate o investovani ci spise teprve o nem uvazujete je tato: diversifikace je pravidlem nejzakladnejsim.
Co se tyka APL - znam tuto firmu a mam v ni osobne investovanou nezanedbatelnou castku. Vysledky jsou skutecne a mohu potvrdit, ze neni problem dostat sve investice i vydelany zisk nazpet do vlastniho bankovniho konta. Nekde mezi prispevky kdosi psal ze registracni poplatky jsou vysoke. Toto je relativni. Pri moznem (a tez realnem) zisku ktere tato firma poskytuje mohu potvrdit, ze zminene registr. poplatky jsou zanedbatelne. Radi by jste vydelali furu penez a nic neinvestovali, nic neriskovali a zkusenosti z casto dlouholete prace lidi kteri se timto zabyvaji dlouhodobe ziskali zdarma a bezplatne? Odpustte ale to se pohybujete zrejme na jine planete. Nic vazeni neni zadarmo!
Tem z vas kteri sdilite nazor autora '4honza' doporucuji vrele zustat obema nohama na zemi a investovat napriklad do realit v CR nebo tez do ceskych financnich instituci (schvalenych CNB) a nebo jednoduse uzavrit terminovany investicni vklad v nekterem z ceskych bankovnich ustavu. Banky rady vase penize zainvestuji za vas a s usmevem. Vase investice bude temer 100% garantovana a dokonce i statem pojistena (mozna). Bohuzel i nejlepsi urok z kterekoliv banky vas (po zaplaceni poplatku a dani) s nejvetsi pravdepodobnosti zanecha v minusove bilanci. Ale budete to mit celkem bezpecne a banky vas budou doslova milovat.
Zaverem ti z vas kteri by snad chteli poradit jak zainvestovat treba do APL ci jinam zanechte zde pro me vzkaz s formou kontaktu Nejlepe vas e-mail.
I.T.P.
anarchista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 29. 3. 2008 22:36

anarchista: ano nic neni zadarmo. A mozna znas i to o tom, ze kdyz nekdo vydelava, tak musi nekdo prodelavat. Chces tvrdit, ze APL ma vsechno natolik zmaknute, ze oni jenom vydelavaji?

LOL tou posledni svou vetou si to opravdu rozsekl - dalsi nahanec? :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod anarchista 29. 3. 2008 23:45

S474N , nikoliv nahanec, pouze obchodnik. A uz vubec ne do APL. To neni moje parketa (tedy "nahanet"). Ale to jsi cely ty - chtel bys asi abych to delal zadarmo pro radost detem a pionyrum. Clovece ja vim ze CR je porad socik ale jestli cekas ze tady dostanes info jak to navlect aby te to nic nestalo a tys vydelal balik tak to si najdi asi jine forum. Navic racionalni clovek se nahnat neda. Poslechne si informaci, zhodnoti ji a potom se rozhodne.Tolik nahaneni. A ne neni pravda ze jenom vydelavaji. Musel bych se podivat ale nekdy zacatkem prosince 07 se v jednom dnu propadli asi o 0.5%. A v kalendarnim roce se propadli nekolikrat. To ale neni podstatne. Podstatne je, ze konecna bilance je +. Zrejme jsi si neprecetl uvod meho prispevku kde jasne pisi, ze jakekoliv investovani je urcity risk. Tedy v praxi moznost ztraty casti investice. Pokud by se nekdo domnival, ze pri investovani tohoto druhu neni mozno ztratit investici ci jeji cast pak tomuto subektu doporucuji nalezite se o cele veci poucit neb ztrata investice jest zcela realna. Vis S474N promin, ale ty o cele veci opravdu mnoho nevis. Nevim proc te zajima kdo prodela. Co by te melo zajimat je kdo vydela - a abys to byl pokud mozno i TY!! Ale to je jenom muj nazor a v zadnem pripade netvrdim, ze vim vsechno takze nenechte se nikdo ovlivnit mojim nazorem. Vezmete si priklad z pristupu tady od pisatele S474N.
I.T.P.
anarchista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 30. 3. 2008 12:21

anarchista: nema smysl to zde resit. Ja na to mam svuj nazor, ktery vychazi alespon z nejakych zkusenosti. Ty mas zase svuj nazor, ktery vychazi z tvych zkusenosti. Jediny kdo aktualne muze ztratit penize jsi ty - ja je radeji nechavam uspane na eMax, nez abych s nimi hral doslova vabank prostrednictvim APL.

Nicmene jak jsem zde jiz psal - netvrdim, ze nekdo vydelat nemuze - tim, ze se spokoji s tim co mu APL vydelalo a utece od nich, dokud to jde, tak si vydelat muze. Problem cechacku a podobnych je ovsem v tom, ze je zene jejich mamon - ted ten prevod penez vysel, zitra treba taky jest vyjde, ale za tyden uz vyjit nemusi. A o tom to cele je - hyip, ponziho schema (uz se tady opakuji jako kolovratek).

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka