All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2009 15:04

tak to jsem proti tobě žabař, já "investoval" 60 USD (objem celkem směněných prostředků, nikoliv jednorázová částka), takže zisk bídných 16,7 %. A když započtu celý objem sázek (vyhrané i prohrané hry), tak je to ještě větší bída :(
Ovšem taky to nemám v úmyslu opakovat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod JePeSk 13. 2. 2009 19:35

To Libol
Prosím o informaci, kde se na tom stole nachází číslo 39. Nebyla to náhodou cenovka na baru?
JePeSk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 13. 2. 2009 20:35

Abych řekl pravdu nevím.
Pokud tam 39 není, tak:
a) muselo to být jiné číslo
b) říkal jsem to již několikkrát a nikdo si mne neodvážil opravit (což hřeje moji ješitnost)
c) zdá se, že jsem do panáčkové přípravy investoval víc, než jsem si myslel
d) je jasné proč to s 39 nefungovalo ve sportce ;-)
Tedy jestli tam 39 fakt nebylo - ve středu budu s kolegou, který tam byl se mnou -takže si napíšu do ToDo - zjistit.

EDIT:
neodolal jsem a zjistil jsem, že těch čísel je 36 - takže mne sice nikdo neopravil, ale kdo ví kolik mne jich mělo za vola :-( - mohla to být 36, ale s ohledem na způsob jakým si pamatuji čísla, tak spíše 29 - každopádně se ve středu zeptám, doufám, že si to bude pamatovat
Sakra od té doby jsem vyhrál jen ponožky na bále - a teď tohle
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2009 20:47

libol: a je to opravdu podstatné, jestli 39, 29, 36 nebo 11? na pointě to nic němění, ne?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 13. 2. 2009 20:59

Nezmýlili ste si náhodou túto rubriku ? O hazardných hrách ako je ruleta, blackjack, poker a pod. sa píše na iných fórach :-D Ja som tiež kedysi chodil hrávať do kasína za šilingi aj som niečo vyhrával ]:-<
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 13. 2. 2009 21:01

S474N píše:cataclop: no hlavni je, ze ty jsi ten "kdo vi". A my - plebs, stejne nebudeme mit nikdy zadne penize, abychom je mohli investovat v tak skvele prilezitosti, jakou APL dozajista je.

No ja som nikde nepísal že ste pleps ale že ste kecálkové a mudrlanti a to je rozdiel :-)
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lemming 13. 2. 2009 21:29

cataclop píše:
S474N píše:cataclop: no hlavni je, ze ty jsi ten "kdo vi". A my - plebs, stejne nebudeme mit nikdy zadne penize, abychom je mohli investovat v tak skvele prilezitosti, jakou APL dozajista je.

No ja som nikde nepísal že ste pleps ale že ste kecálkové a mudrlanti a to je rozdiel :-)

No a ty snad nejses kecalek a mudrlant? :D
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 13. 2. 2009 21:51

mikicz píše:libol: a je to opravdu podstatné, jestli 39, 29, 36 nebo 11? na pointě to nic němění, ne?

Ne na pointě to doufám nemění vůbec nic.
To už je jenom ješitnost
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 14. 2. 2009 00:53

lemming píše:
cataclop píše:

No a ty snad nejses kecalek a mudrlant? :D

Ja tu nikoho a ni nespochybňujem ako to robiš ty a ostatní mudlanti...však prečo nikdo z vás nedá nejaký iný lepší, zaujímavý typ na seriozne investovanie v nejakej inej spoločnosti alebo v nejakom fonde keď sa vám APl nepáči a keď ste takí "múdri" ?... Alebo okrem kritizovania a spochybňovania nič iné nevieš napísať ...ty aj ostatní ? :mrgreen: :hmm: 8-P :-l :-( :pozor
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lemming 14. 2. 2009 08:25

cataclop píše:Ja tu nikoho a ni nespochybňujem ako to robiš ty a ostatní mudlanti...

Ale zpochybnujes - nas co tvrdime, ze APL je podvod. A misto co bys hodil nejaky odkaz treba na seriozni novinovy clanek kde by se zminovala ucast APL, nebo dal jmeno te svycarske banky, coz by nas totalne znemoznilo, tak jen kecas a mudrujes o tom, jak zavidime.

cataclop píše:však prečo nikdo z vás nedá nejaký iný lepší, zaujímavý typ na seriozne investovanie v nejakej inej spoločnosti alebo v nejakom fonde keď sa vám APl nepáči a keď ste takí "múdri" ?... Alebo okrem kritizovania a spochybňovania nič iné nevieš napísať ...ty aj ostatní ? :mrgreen: :hmm: 8-P :-l :-( :pozor

Ale vzdyt tady kluci psali treba o loteriich ;) Navic tohle je tema o APL, konkretni tipy se probiraji v jinych vlaknech (napriklad "jak investovat XXX tisic" :) )
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 14. 2. 2009 12:09

Vieš čo , poviem ti to úprimne bez toho aby som ťa chcel uraziť , podľa mńa si fakt pekne naivný ... myslíš si že tu v EU ti budú nejaké noviny písať nejaké seriozne a pozitívne články o inevstičných spoločnostiach ? Však tu je banková loby ktorá sa snaží zlikvidovať každú možnosť kde by ľudia mohli lepšie profitovať so svojími peniazmi ako v bankách pretože je to pre ních konkurencia..a to tvoje tvrdenie o podvodoch je už fakt vhodné na trestné oznámenie za osočovanie niekoho bez dôkazov.
Naposledy upravil cataclop dne 14. 2. 2009 20:31, celkově upraveno 1
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 2. 2009 12:19

cataclop: no aby to s tou naivitou nebylo trosicku jinak :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod lemming 14. 2. 2009 12:33

Cece, ty mne rozesmivas. Kdybych veril, ze APL naslo svaty gral, ktery jim umoznuje zhodnocovat penize minimalne o 30% rocne a ze z cireho altruismu komplikovane shani penize pro provoz toho gralu od drobnych investoru misto co by si normalne jednoduse a za nizsi urok pujcilo penize jako kazda jina firma, tak bych podle tebe nejspis naivni nebyl. :D :D :D

Ale kdyz neverim v totalni spiknuti proti APL, tak asi naivni jsem (o investicnich moznostech samozrejme u nas noviny zcela bezne informuji) ;-] A povim ti sladke tajemstvi: V arabskem svete, kde APL udajne investuje, noviny take maji a take uz objevili internet. Takze staci klidne najit stranky nejakeho tamniho projektu, ktere potvrdi, ze je v nem APL angazovano.

Jak bez dukazu? Tys mi jich tady poskytl uz hafo. Misto co bys jednoduse napsal treba jmeno te svycarske banky, tak tady pises dlouhe nenavistne litanie. To je moc dobry dukaz, diky :tleskani
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 14. 2. 2009 13:42

cataclop:
a) tady padla zásadní otázka - proč sbírají drobky od drobných investorů a nepůjčují si od velkých - bylo by to snažší a levnější. Maddof ukázal, že když se tomu dá aspoň trochu slušný kabát chytnou se i velcí. To, že to APL nezvládá jenom ukazuje, že jsou neschopni nachytat aspoň minimáln poučenou klientelu, takže se musí soustřeďovat na totální amatéry.
Pokud by byli schopni - tak banky by je nemusly mít rády, ale rády by jím půjčily.
b) předpokládám, že dostáváš/vidíš něco jako "performance" (jedna stejně zblblá známá mne s tím furt otravuje, sice od sesterské firmy). Tak se na to podívej a zku se zamyslet na dennímy výnosy.
Nepřijde ti zvláštní, že se ve většině případů pohybují od +0,5% do -0,2%. Extrémní hodnoty jsou +2% a -1%. V rozkolísané době, prudké pohyby měn, burz, různé balíčky a oni nebyli schopni udělat nějaký pořádný výkyv?
Opravdu jsou tam schopní tradeři, kteří nebyli schopni udělat jeden 10% up? Když jsou schopni 5x po sobě udělat 0,5%. To mám věřit, že při silně volalitním trhu se jejich zisky/ztráty vyvíjejí furt stejně.
Ony idealizované výsledky (i propady, nejsme dokonalí, ale pravidelné zisky) asi vypadají dobře, že ;-)
Říkám mám to od sesterské firmy, možná to u APL vypadá jinak, poučíš nás?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 14. 2. 2009 20:37

Píšem to tu stále ..že ste iba kecálkovia a mudrlanti ale akosi to nechcete pripustiť. Taktiež som sem už viackrát písal prečo sa tu nemienim viac rozširovať o tom čo prečo a začo APL robí a písať nejaké dôkazy ale vy s i to akosi ani neprečítate tak s ami zdá keď stále meliete to isté. Ja nie som žiadny hovorca APL len viem to čo viem apodľa toho sa riadim. A keď som sem včera napísal aby ste vy dali nejaký iný zaujímavý typ na investovanie tak nič také sem nenapíšete...ste pekne trapni a nemienim sa tu s vami naťahovať.
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka