All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cataclop 14. 2. 2009 20:40

Vžený Libol tak mi daj kontakt na tú tvoju sesterskú firmu ...mňa by to zaujímalo sa s ňou oboznámiť. Písal som sem už viackrát že tu na tomto fóre nebudem nijako nikoho oboznamovať s Apl. Kto má o to seriózny záujem a nechel len mudrovať nech sa ide informovať na seminár. OK ?
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 14. 2. 2009 21:40

- tip už jsi dostal - ruleta - vyšší a rychlejší výnos při podobném riziku
- já ještě žádnou firmu nemám, ale jak se na to dívám, asi to je výnosný job - neboj potom dostaněš kontakt - jaký výnos si tak představuješ?
- jinak mluvil jsem o BCh
- můžu vědět proč pořád postuješ do vlákna All Property LTD, když se o něm nechceš bavit, podávat žádné informace?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 15. 2. 2009 22:51

A čo ? Však som to sem už písal že prečo...aby som sa tu trochu pobavil alebo n a s r a l kvôli vaším príspevkom :-D ...aj to je odreagovanie sa nie?
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oderim 19. 2. 2009 10:42

to cataclop: A jseš schopen mne na seminář dostat? Vždy, když se tam nahlásím, tak mají plno :-\ . Já se chci totiž taky pobavit, a takový seminář by mi myslím poskytl tolik zábavy, že bych z toho nadlouho byl živ :lol:
Oderim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr-88 21. 2. 2009 19:54

Dobrý den,

kdo by měl zájem o informace, týkající se investování ve společnosti, která už nyní začíná dosahovat celoevropského věhlasu, může se ozvat na e-mailu ***

EDIT: tohle už trochu přeháníš, nemyslíš? Spamovat snad všechny diskuse. Jestli je to tak úžasně výnosný zaměstnání, co si takhle za pár korun ZAPLATIT reklamu? :-/
Naposledy upravil PatrikChrz dne 21. 2. 2009 20:21, celkově upraveno 1
Důvod: SPAM
Petr-88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cataclop 23. 2. 2009 23:35

Tak ja by som mal záujem o info ohľadne investovania v tej spoločnosti ktorú ponúkaš....
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 24. 2. 2009 05:50

cataclop: A co takhle mu zaslat SZ a nezas*rat tu diskusi?
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod JePeSk 18. 4. 2009 12:50

Pan Christian Hartmann přijede do Brna osobně natankovat svoje letadlo

http://www.all-property-dubai.com/cz/newsletter.pdf
JePeSk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lupes 23. 4. 2009 09:03

Pánové rozhodně asi nemáte své peníze v all-property dubai, protože jinak by jste psali jinak, firma vyplácí normálně a včas, mně peníze chodí včas a vpořádku,Vy jste spíš nějací hypo,vložte penízky a uvidíte pak kritizujte,nebo přijďte na seminář do Brna kde bude i ředitel firmy p. Hartman určitě si s Vámi o Vaši blbostech které jsou jen na Vašich úvahách popovídá. :tleskani :tleskani :tleskani
lupes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 23. 4. 2009 09:09

lupes: a bude odpovidat na vsechny otazky, nebo jenom na ty co predem schvali? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod venca8 28. 4. 2009 17:00

Tak jak dopadlo tankování? Byl tam někdo?
venca8
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 4. 2009 17:14

venca8: letadlo ma paliva prej jeste dost, takze jeste chvilku poleti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 28. 4. 2009 21:23

No jo trepálkové zas len tu píšu samé blbosti lebo na na nič iné sa nezmôžu.
Že jo kecélkové ? To že sem v poslednej dobe som písal iba ja a občas niekto iný kto je tiež investorom v APL svedčí o tom že ľudia ktorí tam majú investované peniaze sú spokojní a nepotzrebuju sa tu naťahovať v jalových diskusiach s nejakými kecálmi z fora ..pretože na seminári v Brne bolo cca 1700 ľudí vo veľkej sále Boby centra.
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 28. 4. 2009 22:01

cataclop: a to ze nekde bylo 1700 lidi znamena co? Ze je vsechno pravda? Nebo ze je takovych ovci? Jo uz chapu, to jsme si meli asi predstavit pod tim pojmem "tankovat letadlo" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 30. 4. 2009 23:12

Jo tak si tu kecej kolik chceš ...a odbavuj sa tým...když na jiné memáš :-)
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka