All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sac11 2. 5. 2009 05:27

Neboj nič, to chce len čas a lietadlo spadne a bude tu veselo. ]:-< Len dúfam, že potom sa záhadne nestratíš ako tí nadháňači z Tourexu a Edbusy. :lol: Tých 1700 ľudí v Brne tam čo robilo? Sedelo a počúvalo rozprávky s dielne majiteľa ? Veď už tu dajte niekto nejaký zoznam tých zázračných investícií na ktorých sa APL podieľa a ver tomu, že nebude až taký problém to preveriť, alebo je to tajné, ako vo všetkých takýchto podobných spoločnostiach ?
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 5. 2009 07:12

sac11: ne, tech 1700 lidi "tankovalo letadlo", takze tam lili dalsi prachy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod gotesák 2. 5. 2009 20:52

Pánové,
tato debata již dávno ztratila svůj smysl, všichni diskutéři ví co a jak, a jen se opakují dokola.
Ale přesto má své místo jako varování budoucím zájemcům o výdělečnou investici.
Takže bude nejlepší odpovídat na dotazy nováčkům a nehašteřit se tu pořád dokola.
Mimochodem můj dobrý kamarád je už téměř rok klientem ALP, vyplácen je pravidelně bez problémů-uznal po mých argumentech, že se jedná o Ponzi, ale i tak pokračuje. Věří, že to ještě vydrží , tož tak........
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 5. 2009 23:17

gotesák: ano, pokud tam dal peníze s vědomím, že to je ponzi a počítá s rizikem, že může spadnout, je to naprosto v pořádku. proti tomu nelze říct vůbec nic, protože ví, jak rizikové to je a rozhodl se sám.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod sac11 3. 5. 2009 08:16

To áno na Ponziho systémoch sa dá krásne zarobiť, lenže nikto nikdy nevie kedy to spadne a 99,9% ľudí si nikdy nepovie dosť , stačilo mi a pri páde väčšinou prídu aj o tie potenciálne zarobené peniaze. ^^
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 3. 5. 2009 08:30

sac11: na druhe strane je dost lidi, kteri na tom dokazi vydelat. Obecne pokud by byl clovek nahore, tak je "za vodou".

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod gotesák 3. 5. 2009 20:20

mikicz: No on je tam nedal s vědomím, že je to letadlo, ale bylo mu to trochu podezřelé, není to žádný zajíc a vždy mi říkal:" člověče, to není možné jak to krásně vynáší, to jsem opravdu překvapený". To až já jsem mu nedávno objasnil, do čeho vlastně vlezl, a pak mu to docvaklo. Přesto jede dál. Nutno podotknout, že prostředky, které tam vložil, činí asi 5-10% jeho úspor.
Mimochodem, nebýt krize, tak Madoff jede dodnes bez problémů........
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 3. 5. 2009 22:10

Vážení kecálkové o ponzi schémach a pod. Píšte si tu déle svoje keci.. a mudrujte na iné nemáte tak sa aspoň takto uspokojujte naďalej písaním tých vaších kecov ... dovidenia.
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2009 06:00

cataclop: me vzdycky jenom udivi, jak nam porad dokola meles to samy. A i kdybys tu mel napsat sebevetsi blbost, tak ji napises, jenom abys mel posledni slovo, ze? :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 5. 2009 08:09

cataclop píše:Vážení kecálkové o ponzi schémach a pod. Píšte si tu déle svoje keci.. a mudrujte na iné nemáte tak sa aspoň takto uspokojujte naďalej písaním tých vaších kecov ... dovidenia.

správně je imho sbohom... dovidenia by znamenalo, že se ještě plánuješ vrátit.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 5. 5. 2009 19:52

S474N píše:cataclop: me vzdycky jenom udivi, jak nam porad dokola meles to samy. A i kdybys tu mel napsat sebevetsi blbost, tak ji napises, jenom abys mel posledni slovo, ze? :mrgreen:

:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] :D 8-) 8-D :shock: :-/ :-\ :twisted: >:-( :eh :-[ :'( :-( 8-P :-P :hmm: :mrgreen: :-! :kuk: :lol: :hm :tleskani :tleskani :pozor :roll: :potichu o<:) :tleskani :tleskani :-l :-[ o<:)
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 5. 5. 2009 20:24

Hele, nechte ho! On nebude tak úplně blbej... umí oklikat všechny smajlíky v nabídce a to už NĚCO znamená :-)
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 8. 5. 2009 15:16

Ruprecht001 píše:Hele, nechte ho! On nebude tak úplně blbej... umí oklikat všechny smajlíky v nabídce a to už NĚCO znamená :-)

:lol: :pozor o<:) :mrgreen: :D 8-) 8-D 8-) :-D :roll: >:-( :grr: :mrgreen:
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sac11 8. 5. 2009 21:21

dačo rozumné z iného fóra:

Titulek: APL
Od: Joe
Datum: 27.4.2009 13:31
Reagovat | Zobrazit vlákno

Zdravím,
taky něco přihodím. S APL mám dlouholetou zkušenost, ale abych ji tady vychvaloval do nebe, jak to dělá pan OTTO, to rozhodně nebudu. Protože oba moc dobře víme, že tahle firma rozhodne košér není. Je to letadlo jak vyšitý, řekl bych přímo ukázkový. Pokud si někdo myslí opak, je to jeho věc, já mu to brát nebudu. Já osobně jsem do toho s tímto rizikem vstupoval, protože pokud do něho nastoupíte ještě před vzletem, máte velkou šanci z toho dostat maximum s relativně malým rizikem. Jak velké letadlo to je může každý posoudit sám, stačí si zjistit jak dlouho je APL na trhu a řeknu to asi takhle. Tohle není žádný ledajaký letadýlko, tohle je přátelé pořádná A380. Teď je jen otázka, jak dlouho ji ještě vydrží palivo. Čím déle budete otálet s investicí, tím dříve o ni přijdete. Je to jednoduchý jak facka. Ti, co nastoupili zavčasu a zahojili se, třeba jako pan OTTO, ti vás budou vždy přesvědčovat o výhodnosti, o tom není pochyb. Čím víc volavek, tím více paliva, na to nezapomínejte. Ale nikdo, krom zakladatele, bohužel neví, kdy tenhle super let skončí. Je možný, že se poletí ještě 2 roky, 3, 5 nebo 10 let, ale stejně možný je i fakt, že už nám v kabině svítí hladový oko.

Tak letu zdar
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cataclop 9. 5. 2009 00:46

Niektorým ľďom už asi fakt poriadne drbe...nevedia čo majú písať preto sem píšu samé sprostosti, podobné ako je písané vyššie :-)
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka