All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tulák_Mára 22. 1. 2010 10:07

Mno, zajímalo by mně jak to dopadne... Bohužel už se na svůj účet u APL nedostanu protože mi ho po odeslání peněz deaktivovali, tak nevidím, jak se pohybují jejich nárůsty v tabulce... Ale docela by mně to zajímalo... Hlavně by mně zajímalo, jestli se z toho ještě otřepou...

A když ne, jak to ukončí?
Nebude se "nic" dít, nebo pošlou ivestorům omluvný dopis, že vzhledem k Dubajské a celosvětové krizi APL ztatila svůj majetek...?

Nebo ještě lépe, říct pravdu... :-))
Třeba že: "kvůli nerozumnému a bezdůvodnému předčasnému stažení investic řadou nezodpovědných investorů došlo k narušení obchodních aktivit APL ke ztrátě důvěry u jejich obchodních patrnerů. Bohužel tato velmi nemilá skutečnost zaviněná nepředloženým chováním investorů, přivodila pokles hodnoty majetku APL a zamezila společnosti v dalším obchodování. Vedení společnosti proto s velkou lítostí a smutkem oznamuje investorům, že jejich požadavky na zpětný převod nemohou být akceptovány a zároveň dodává, že k této situaci došlo jen apouze vinou řady investorů, kteří svými požadavky na převod investic snížili casch flow APL pod únosnou míru. K momentální platební neschopnosti tedy došlo pouze chováním investorů a v žádném případě ne, nevhodnými kroky vedení APL. Pokud se obchodní bilance APL zlepší, budou investoři vypláceni podle pořadí v jakém přišly jejich pořadavky... Nebo podle slosování?? :-)) Kdo bude posílat na vedení APL obtěžující dopisy a bude se i nadále dožadovat vyplacení svých peněz, může být ze slosování vyloučen bez náhrady :-))

Je zajímavé, že se VŽDYCKY podobné společnosti podaří založit a ony nějakou dobu fakt fungují... viz Company Managment a pod... :-)) Že do toho jde "pilot, palubní personál a zkušení stálí cestující ( s padáky v kabinovém zavazadle mající vždy tučné provize z obyčejných cestujících) to chápu... ALe jak seženou tu masu lidí, co tam naleje ty peníze v "dobré víře" to mi není jasný... Vím, pár naléváren jsem už zažil, tak si Hartmanovo seminář mím představit... ale stejně... je mi to divné... že do toho jde někdo jako do letadla a hazardu, to pochopím, ale věřit tomu, že to je "investice" to mi nějak není jasný.. ale asi tomu fakt někteří (a musí jich být hodně ) věří...

Viz Honza, pokud by ještě nějaký Hartmanův seminář byl, taky bych se na něj teď rád podíval...:-):-)) :-))
Tulák_Mára
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil rejs 25. 1. 2010 13:05

Pěkné pondělní odpoledne,

Nikdy jsem do žádné diskuze nepsal, ale dovolte mi abych zareagoval. Po tom co jsem se pracně zaregistroval a přihlásil.

Mám známého, říkejme mu prosím BOBEK. Je tomu již několik měsíců, co se nám přiznal na pivku (chodíme vždy na 2 – pro manželky, první a poslední – to mezi tím nepočítáme), že nevychází z údivu, jak jsou lidé u nás naivní.

Bylo nám na něm již delší dobu něco divného, peníze vždy měl, ale po tom co provádí v posledních měsících, tak to opravdu nestíháme. Když měl něco v sobě, tak se nám rozvykládal o jisté společnosti, a hlavně o typu lidí, kteří se v ní pohybují. O jaké společnosti, to je jasné dle toho kam přispívám.
Dle jeho slov dělí lidi ve společnosti do tří skupin.
Na množiče – tito lidé prý investují v rozmezí 1 tis E. – 8 tis E. A jediná jejich činnost, která jim stačí k životu je denně zapínat počítač a sledovat čísílka. Těmto lidem prý stačí k životu grafy, kam jim generátor náhodných čísel připisuje denně zhodnocení. Tito lidé zásadně nestahují, až prý budou mít dost. Přeloženo skoro nikdy.
Na urychlovače – tito lidé také investují ve výše uvedeném rozmezí, ale jsou ještě více postižení magií čísel z generátoru, že postupně přihazují stále více. Aby měli ještě více, když to tak pěkně v grafu šlape.
No a na poslední kategorii, kam se řadí pan BOBEK (tímto tě Bobku zdravím a těším se na další hovadiny, které zase vymyslíš na kalbě). Lidé, kteří milují peníze. Tito lidé pochopili o co jde, investovali horentní sumy – v případě pana Bobka 8-mi místné číslo. Ale protože vědí, o čem to je a snad i do systému vidí – to na sebe neprásknul, tak zinkasovali již ve druhé polovině loňského roku svou investici.
Docela nás to zajímalo, takže po tom, co to na sebe prásknul a je mu to nyní už jedno, svoje dostal, jsme si spočítali, že podle toho, kolik množiči a urychlovači průměrně investují, vybral jen Bobek sám peníze od několika stovek těchto lidí.
No a několik perliček z Bobkova života. Momentálně se baví s nákupem aut. Každý měsíc kupuje minimálně jedno, které ale vždy prodá a koupí další měsíc další nové. V autosalonech se mu klaní i dveře, protože pokud vstoupí, vždy koupí to nejlepší v nejdražší výbavě. Dokonce se prý jednou bavil na účet autosalonu. Přišel jako sociál do jednoho z vyhlášených autosalonů s igelitkou a notebookem. Začal se cpát do toho nejlepšího auta co měli na prodejně. Samozřejmě ho chtěli vyhodit. Prý by auto zašpinil a asi stojí na něho hodně. Hodil igelitku kravaťákovi se slovy, už jsi viděl někdy 2 mega? Ten vzal igelitku na stolek, tam to vyskládali a začal šrumec. Začali kolem něho všichni běhat, a tohle by se Vám nelíbilo? A pojďte si zkusit ještě tohle auto. To můžete klidně ušpinit, my to s radostí vyčistíme. A jak budete platit? Na to jim odpověděl, no asi na co mám ten notebook? V hotovosti již nemůžu takovou částku skládat, tak vám to pošlu online z účtu. A zabalte mi tu igelitku do kufru, jdu ještě koupit stíhačce nějaký blbosti kolem krku.
Dále drží rekord v počtu najetých km na novém vozu. Když nám vyprávěl tuhle záležitost, spadli jsme všichni pod stůl. Koupil opět super káru, najel asi 100 km a dovezl to ukázat stíhačce domů. Ta, že pojedou na nákupy. Tahle věta od jeho stíhačky mě vždy dostane, ona snad ani jinou nezná. Sedla na místo spolujezdce a začala hledat zrcátko. Buďto za tou sluneční clonou nebylo, nebo ji nějak rozšiřovalo, to už přesně nevím. Výsledek byl ovšem ten, že dostal kartáč, že neumí ani koupit auto s pořádným zrcátkem, a praštila mu dveřmi a šla domů. To už zase Bobek vysoptil, nechal auto před barákem i s klíčema, a během několika hodin ho střelil. No a začal hledat další auto, co koupí.
Jak sám přiznal, diskuzi pozorně sleduje, také nám dal na ni odkaz, ať se pobavíme. My se nyní také bavíme, jak lidem začíná svítat. Dochází prý k tomu, že někteří množiči, po tom, co se generátor musel nastavit na nižší denní výnosy, dokonce chtějí i kredit ze hry zpět. Oni chtějí stahovat investice! Na účtě nic není, pouze malé rybky – urychlovači občas něco pošlou. Snížením denních výnosů snad někteří z prvních dvou kategorií dostali rozum. Zvlášť po tom, co je toho plný internet, a chtějí dokonce také stahovat. Na účtě se shromaždují peníze už jenom od urychlovačů, tím pádem se pozdržují výplaty, a čeká se na to, jestli ještě trošku zaprší. S tím mi koresponduje příspěvek Tuláka Máry, který chtěl stahovat a měl pozdrženou výplatu o měsíc. Navíc ji dostal až po pohrožení, že uveřejní celou kauzu v televizi. Vcelku dostal dobrý nápad, ale obávám se, že pro další, kterým se rozsvítilo, již nebude k použití. Jestliže Bobek udělal 8-mi místnou sekeru, a nebyl sám, peníze již koncem loňského roku odplavaly k těm chytřejším.
Zatímco tedy Bobci a jim podobní řeší jaké koupit další měsíc auto (a dává si pozor na zrcátko pro svou stíhačku), někteří urychlovači a množiči začínají mít pocit, že by mohli taky něco stáhnout. No a ono jim zadržují výplaty a investice. Zatímco Tulák Mára poslal něco černouškům a Bobek utrácí jak o život, množiči sledují grafy, hrají svou virtuální hru s penězi, které ale již nejsou. Nějak jsem se rozepsal, ale chtěl jsem Vás trošku pondělní odpoledne pobavit. A množte množiči a urychlovači !!!
kamil rejs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orve 25. 1. 2010 13:06

i já jsem investoval do Apl a stále čekám na své peníze když už je měli posílat do 18.1 tak jsem velmi zvědav jestli teda přijdou tento týden.Hned se podělím :-[
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 25. 1. 2010 14:05

kamil rejs: jednim slovem - genialni :mrgreen:

orve: a jsi mnozic nebo urychlovac? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 4honza 25. 1. 2010 14:33

orve píše:i já jsem investoval do Apl a stále čekám na své peníze když už je měli posílat do 18.1 tak jsem velmi zvědav jestli teda přijdou tento týden.Hned se podělím :-[

Stačí si přečíst o pár postů dříve. Teď už je to boj kdo s koho, tedy něco jako gladiátorské zápasy, takže ti co tu píšou a sledují od začátku vám mohou dělat diváky....

Čekat na něco, znamená, že už asi dotyčný ztratil pud sebezáchovy. Na výplatu všech "investorů" peníze už dávno nejsou a systém už je v panickém režimu, pravděpodobnost návratu původního kurzu mizivá. Ti, co pud sebezáchovy ještě úplně neztratili, použijí všechny jim dostupné možnosti, aby alespoň něco dostali zpátky. No a pokud do někdo toho nalil třeba všechny rodinné peníze, bude mít už málo zábran...

Pro spoustu lidí to bude dost drahá lekce.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 1. 2010 15:05

4honza: jeden zákazník mě pokaždé co přišel přesvědčoval, jak je APL super. Ale jedna jeho věta mě totálně dorazila: "V APL už jsem vydělal skoro vše, co jsme v Tourexu ztratil" to myslím mluví za vše...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod orve 25. 1. 2010 15:23

S474N-pouze množič.sere mě to jelikož už je to 6 týdnů co čekám na love a stále nic a ještě do toho si pošlou nějakej dopis že se dohodli kdy to budou posílat se musím smát.Taky mě dojímá jak nemaj pojištěny vklady do roku 2011 a o odstavec níž že o to můžete přijít.No uvidíme jestli ty love dorazí nebo ne. :-[
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 25. 1. 2010 15:41

orve: obavam se milej pane, ze se nedockas niceho. Opravdu si myslis, ze je dostanes jo? :oboze: :roll:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod sac11 26. 1. 2010 10:05

No neviem neviem, ale mne sa zdá, že sa tu začínajú množiť rozprávkové príbehy.
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 26. 1. 2010 10:26

Však celé je to rozprávka :-)
guinness1759
Diskutér

Odeslat příspěvekod guinness1759 26. 1. 2010 10:27

mikicz píše:4honza: jeden zákazník mě pokaždé co přišel přesvědčoval, jak je APL super. Ale jedna jeho věta mě totálně dorazila: "V APL už jsem vydělal skoro vše, co jsme v Tourexu ztratil" to myslím mluví za vše...

.... to opravdu mluví :-) a krásně ...
guinness1759
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 1. 2010 10:27

sac11: a nejvetsi rozpravka je investovani v APL :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 4honza 26. 1. 2010 10:47

sac11 píše:No neviem neviem, ale mne sa zdá, že sa tu začínajú množiť rozprávkové príbehy.

A to, že se na oficiálních stránkách objeví informace, že spousta klientů chce v panice vybírat peníze (a APL musí uzavírat "lukrativní pozice") a za dalších několik dní informace o tom, že se zpětné převody "zpožďují", to je také pohádka?

Jak je to přísloví? Chytrému napověz (takových v APL moc nebude) a hloupého kopni.

Samotná APL teď potřebuje, co nejvíce urychlovačů, takže by teď měli pro ně udělat nějakou akci, např. příslib garance dvojnásobku vložených peněz :-)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tulák_Mára 26. 1. 2010 10:48

S474N - Ona to není rozprávka... Ono to fakt FUNG....ovalo :-)) ALe pro zájemce jsou další možné varianty, ten c,co mne na APL přivedl tak dnes už zase jede v nových letadlech .....:-))
Tulák_Mára
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4honza 26. 1. 2010 10:56

Vložení peněz do APL nikdy nebylo investicí (proto od začátku nechápu, proč je to v kategorii "investování") , ale jen a pouze sázkou do loterie, že se tohle letadlo nezřítí dřív než stihne "investor" vybrat "namnožené" prachy. Ale proti gustu ... Prostě někdo rád hraje automaty, někdo má zase rád "dobrodružství" v ponzácích, letadlech a podobných podvodných akcích.
4honza
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka