All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lemming 9. 6. 2008 08:15

Slavek: Ja znaly financniho trhu jsem a presto si myslim, ze ukladat penize ktere budu za par mesicu potrebovat na 3.5% do banky neni vubec hloupost ale naopak spravne reseni ;-]
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 9. 6. 2008 10:31

On je totiž rozdíl mezi udržováním jisté rezervy (která musí být okamžitě likvidní a bezriziková), spoření (které může být méně likvidní a klidně i více rizikové) a investicí (která je běh na dlouhou trať a může mít vysoký výnos ovšem spojený s vysokou rizikovostí) ... a jako místo kam dávat rezervu je určitě banka s 3,5 % úrokem p. a.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 6. 2008 11:34

autorkaP píše:Společnost je pod dozorem nejvyššího kontrolního úřadu v SAE Masters Legal Accountant, vykazuje roční audity, ročně jí vystavuje úřad certifikát o proběhlém auditu a stavu společnosti.
Forma společnosti není LLC, ale Ltd, tedy Limited. Majitelům patří ale další partnerské společnosti: holdingová společnost TORRISSO (realizace obchodního centra - developerský a obchodní projekt), společnost obchodující s diamanty, zlatem a drahými kovy AUSTRO SWISS DIAMOND FZC, anglická společnost poskytující internetovou platformu HSBC Dubai Trade a v neposlední řadě nově založená banka AUSTRO SWISS INVESTMENT BANK.

Me bohuzel pripada, ze vsechny ty instituce okolo ALP jsou virtualni.

Jediny odkaz na SAE Masters Legal Accountant je http://masters-uae.com/ - coz je zjevne nejaka ucetni firmicka, ale to prosim neni zadna nezavisla financni autorita, vykonavajici dozor nad cinnosti investicni spolecnosti.

LLC je Limited Liability Company - tedy to co nazyvate "Limited" - vlastnici firmy ruci do vyse sveho vkladu, tedy ekvivalent s.r.o. Investicni spolecnost jako s.r.o zalozena v Dubaji, to musi kazdemu hned na prvni pohled pripadat (nerikam ze je) jako penezovod od "investoru" k vlastnikum firmy.

O ostatnich firmach neni nikde ani vidu ani slechu, krome negativnich ohlasu na HSBC Dubai Trade, ktere si privlastnilo jmeno "HSBC", ac s HSBC group nema nic spolecneho.

Firma funguje vice nez pet let, kde si potencionalni investor prectene vyrocni zpravu s cisly overene nejakou auditorskou firmou? Nikde neni nic takoveho k nalezeni, ani firma TORRISSO, o te bance ve Svycarsku take nikdo nevi. Za tu dobu ani samotna firma nema webove stranky, ktere by byly na vyssi urovni nez u studenta, jez ma jako domaci ukol udelat nejake webove stranky.

Jedine, na co muze ALP lakat je garantovany vynos, ale takovych uz bylo a vzhledem k forme spolecnosti mohou za dva dny nechat spolecnost zkrachovat a pomoci znamych triku vyvest potichu jako majitele ze spolecnosti vsechny penize.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 9. 6. 2008 17:17

Slávek píše:libol: já si zase myslím, že ukládat peníze na 3,5% do banky mohou jen blbci nebo lidi absolutně neznalí fin. trhu.

Tak já nejsem takový odborník na finance jako ty, ale
- nevím o tom, že bych mohl u nás "běžně" uložit peníze do banky na víc než na 3,5% - nebo mě pouč u které je ukládají ti chytří?
- nebo ty nemáš bankovní účet? A jak posíláš ty peníze do Dubaje? Vyzvedneš na poště výplatu a vypíšeš složenku?
Tak trochu si dovolím tvrdit, že peníze do banky ukládáme všichni - co s nimi děláme dál je druhá věc. Až se naučíš číst zjistíš, že jsem řekl, že jsou peníze na 3,5% v bance BEZPEČNĚJŠÍ - a ať si je potom každý vkládá/investuje - dle své schopnosti snést riziko.
On je totiž velký rozdíl mezi jistými 3,5% (ano jistými, nebo ty víš o někom komu by je nevyplatili - i ze zkrachovalé banky) a vysoce nejistými 36% procenty, které ti "garantují" virtuální firmy.

Já si každopádně "příruční" peníze v bance nechávám.

Jinak mám tady zajímavý mail z JAR - nabízejí mi 20 mil. dolarů - a to nemusím investovat nic - jen jim pomůžu s převodem. Já blbec do toho nejdu, ale můžu poslat - zkušený investor se jistě vyprdne na nějakých usmolených 36% a sáhne po tomto zhodnocení v řádů miliónů procent.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávek 9. 6. 2008 20:33

já mluvím o zúročení, ne o posílání peněz někam nebo něco jako sporožiro, ale 3,5% je tak málo, že seš vlastně v mínusu s tou letošní inflací a vom to je. Ty arabáky si nech pro sebe, o tom se už napsalo story.
S474N - o tom se taky nebavím, jde o to, kam investovat volné finanční prostředky.
Slávek
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 6. 2008 22:28

Slavek: nejenom kam, ale predevsim s jakym rizikem. A v pripade APL se neda vubec hovorit o "investici".
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod lupes 10. 6. 2008 07:13

Vážený pane Alanalane, je dobré mít možnost si ověřit zda all-property-dubai má vlastní banku,kdyby jste se možná účastnil semináře kde vystoupil sám p. Hartman zakladatel aředitel společnosti all-property.Ano banka je založena ve švýcarsku a nemá ještě schválenou licenci bankovní,ale jestliže něco víte o bankách tak registrace trvá 6 měsíců než Vás někdo zaregistruje, a evropská banka má na to tuto dobu.Dále kdo má ještě špatné imformace kromně Vás, na základě této bude společnost zřizovat pobočky po evropě Česká republika,SRN,Švýcarsko,Polsko,Slovensko, Maďarsko, Rakousko a ještě tato banka bude jako oschfor společnost, této zkutečnosti jsme jen :tleskani :tleskani a vybírat si své úroky kreditní kartou.Dále mají klienti all-property možnost nakupovat zlato a diamanty, kde bude zhodnocení ještě vyší.Myslíte Vážení , že by all-property-dubaj potřebovala drobné investory aby rozdávala své zlato, jde jen o to těmto lidem myslím malým investorům pomoci svůj kapitál zhodnotit a myslím si ,že jim to jde dobře.Kdo nechce ani nevěří ať jdá své úspory do české spořitelny. Ještě jedna věc vložené peníze jsou v emirátel na účtě a jejich banka tyto peníze kontroluje aby je nikdo nikam neodeslal, např. Singapur apd.A jestliže někdo zakládá banku nepůjčuje si na to peníze, myslím si ,že o all-property nic nevíte. :pozor :pozor
lupes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinjakupre 10. 6. 2008 07:42

Lupes: Přesně tak chlape. Proto ani na tyto lidi nijak nereaguji, protože Ti mají sílu tak akorát vlézt na diskusi a rejpat. O APL opravdu nic nevědí a dokonce jak se zde prohlašují za odborníky a chvástají se "vážnými" frázemi, nemají je vůbec pravdivé ;-] . Jsou to pouze rejpalové, kterým je nejlepší neodpovídat :-P
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 10. 6. 2008 08:32

lupes píše:... ještě tato banka bude jako oschfor společnost, této zkutečnosti jsme jen :tleskani :tleskani

Oschfor? No nevim, ale zrejme mas na mysli off-shore, coz je idealnim nastrojem, jak z firmy vyvest penize. Ale ten odbornik pres investice jsi tu ty.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 6. 2008 09:07

Vazeni panove,

vite, ze firma Provident Financial pusobi v UK, Irsku, Cesku, Madarsku, Rumunsku a Polsku, Polsku. Vite, ze ma vlastni banku? Vite, ze nabizi v nekterych zemich kreditni karty svym zakaznikum? Dokonce, ze je tato spolecnost dokonce kotovana na Londynske burze? Ona jiz vsechny tyto atributy ma, nikoliv, ze nekdo slibuje, ze je bude mit - narozdil od APL. To vubec nemluvim o tom, ze samozrejme si lze precist jeji vyrocni zpravy na webu, ze si tyto informace lze overit z nezavislych zdroju.

Znamenaji tyto argumenty, ze si mam jit pujcit k Providentu? Nikoliv - proste nektere veci jsou podminka nutna, nikoliv postacujici. Samotna firma APL zatim nezverejnila vubec nic, nevim, jestli se k tomu chysta, nicmene pusobi naprosto neseriozne. Protoze jedine co nabizi je slib 3% zhodnoceni mesicne, ktery je garantovany v souctu pro vsechny investory do vyse vkladu majitelu spolecnosti, ktery ani nevite kolik je a v jakem pomeru se ma vzhledem k prostredku vlozenych "investory".
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod sinjakupre 10. 6. 2008 09:34

My dobře víme na kolik je toto pojištěno a zajištěno majetkem společnosti. Tyto fakta akorát nebudeme roztrubovat na veřejnost. APL není banka, která roztrubuje reklamu atd. O tom to celé je :D . Proto se divím, že se tím ještě zaobíráte S474N, 4Honza a jiní rejpalové? Když se Vám to nelíbí, tak se o to nestarejte. Ha, že byste byli až tak solidární a chtěli chránit jedince, kteří se o tom doví formou doporučení od známého či rodinného příslušníka? Ale no ták, pánové, to byste si trochu protiřečili :-D
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 10. 6. 2008 09:46

sinjakupre: no tak kdyz to dobre vite (nebo vis, ale v tom pripade nechapu ten plural majesticus :roll: ), tak proc se s nami o tu informaci taky nepodelis? Treba to taky nekdo muze proverit a zjisti se, na jakych zakladech to stoji.

BTW: to ze neco mohu ziskat na doporuceni znameho/nekoho z rodiny automaticky neznamena, ze to nemusi byt nebetycna hovadina.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Rop 10. 6. 2008 09:49

Pokud vy víte jak to všechno je, tak jste se to museli někde dočíst ... takže proč nezveřejníte to kde jste se to dočetli? Respektive nějaké oficiální lejstra s kulatým razítkem a znakem uprostřed (mohou být klidně i arabsky) hlavně ať už těm zlým rejpalům zacpete něčím hubu 8-P
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alanalan 10. 6. 2008 10:06

Vážení odborníci na investování do APL,

pokusím se Vám nastínit následující vývoj.Pokud je mi známo, první vázací doba je v APL 3 měsíce, po avizované reportáži na Vlastní oči ve středu na Nově se lidem otevřou oči a pochopí, že zase naletěli. Začnou si přeposílat své investice v APL zpět do ČR. Myslím si, že těm, kterým zrovna končí vázací doba, těm něco dojde. Ostatní ale již nedostanou nic, protože peníze se nemohou kotit. A ještě jedna informace, kdyby tohle nebylo letadlo, má tam peníze každý a nemusíme mít u nás vůbec žádnou banku. Stačilo by Vám si vydělat tolik peněz, kolik by jste chtěli mít příjem za rok, ty vložit do tohodle projektu a už nikdy více do práce, peníze by se Vám množily a množily. Bohužel perpetum mobile nefunguje a po reportáži na Nově bude zase jeden zázračnej projekt do 3 měsíců mrtev s tím, že vydělají pouze lidé, kterým zrovna končí vázací doba, lidem co musí čekat do skončení vázací doby už bohužel asi nic nepřijde. Poslední otázka, jestliže Vám někdo garantuje 36 % výnos ročně a 100 % krytí a běžně bývá 7-9 % měsíčně, tedy 100% ročně a vše je kryté dluhopisy a zlatem a vším možným, jak se může stát, že také lidé mohou o všechno přijít a tohle musí odsouhlasit ve všeobecných podmínkách. To zlato na to krytí se vypaří ? Jestliže někdo garantuje 100 % jištění, tak pokud vložím 10 OOO Eur, tak je taky dostanu zpět, ne že o ně mohu přijít. A ohledně té banky, pokud má banka bankovní licenci, tak se dá dohledat ve Švýcarsku, kde o ní ale nic nevědí a nic takového neexistuje. Pokud by existovalo, tak sem dejte bankovní licenci a ověříme si ji. Zboří se Vám to jako domeček z karet ale vy si vymyslíte zase nějakou jinou blbost a zase nalákáte důvěryhodné české pitomce. Stránky jsou ve všemožných jazycích, ale investuje se pouze z Čech. A ani se Vám nedivím, že se ozýváte, musíte se utvrzovat ve vaší pravdě, že je to zázračnej projekt a nalákat další pitomce, aby jste ještě chvíli podrželi tohle letadlo (ponziho systém) ve vzduchu. Očekávám doložení bankovní licence, ale 1OO % marně, protože tahle banka neexistuje. Celý tenhle nápad je vyloženě strašně levný, v Británii se zaregistrujete za 1000 Eur vkladu (HSBC ...), to samé si myslím že bude v Dubaji a lákám české pitomce, které oberu. Kdyby to byla pravda, doložte, že Hartmann je takový boháč a podílí se na projektech v Dubaji, kde si tuhle informaci můžeme ověřit? Dejte sem několik adres z Dubaje, na nějaké investory nebo vládu, kde nám doloží, že pan Hartmann je tam dobře znám a má takové a takové majetky a na těchto projektech se podílel a podílí. Dejte sem doložení, jakým majetkem ve zlatě a drahých kamenech je investice podložena (výše krytí 100 % vkladů). Takhle můžu pokračovat dále, tímto způsobem si investor ověří veškeré informace. Ale my jsme v česku, pojmy jako švýcarská banka a HSBC ... a zázračný Němec, kterému jde o blaho čechů a garantuje Vám, sežeňte si Váš požadovaný roční příjem, ten mi pošlete a každý rok Vám ho zagarantuji, nemusíte do konce života nic dělat, pouze si budete užívat. Tomuhle snad nikdo nemůže uvěřit (obávám se, že v česku je takovýchle lidí hodně, a zase se přesunou těžce vydělané peníze od důvěřivců k ponziho následovníkům kteří nikdy nebudou dělat, jen Vás oberou). Je mi jasné, že se teď do mne obuje velké množství lidí, ale to jsou lidé, co tam mají peníze, byli lapeni a modlí se, aby letadlo ještě chvilku letělo a udržují se ve své pravdě o velkém mágovi panu Hartmannovi z Německa, kterému záleží na blahu čechů a těmto zaručí závratné výnosy. Čekám odpověď od Ponziho náhončích (nezapomeňte si rychle vybrat peníze, nebo na Vás již nic nezbude). Firma APL je stejný šmejd jako TOUREX a jeho 100 % krytí a zaručené zhodnocení 8 %, pouze je to rychlejší smrt, ne nadarmo se většina odborníků z Tourexu s výborným programem investování v DUBAJI a jištěním švýcarskými dluhopisy, ohánějící se zaručeným výnosem 100 % za 6 let a 100 % krytím v případě úpadku + 8 % zhodnocením přesunula do dalšího zázračného projektu v DUBAJI. Lidi probuďte se, to jsme jako národ my češi opravdu takoví pitomci v EVROPĚ a věříme na zázračné lidi, kteří se s námi rozdělí ?
Alanalan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alanalan 10. 6. 2008 10:20

RE to 4honza

celá takle taškařice nestála majitele více než 2OOO Eur za obě licence( zajímalo by mne, kolik blbců jim už poslalo peníze, těm nahoře se to vždy zaplatí,pokud seženou důvěřivé pitomce, co vše papouškují a ničemu nerozumí). S argumenty, že v Dubaji platí jiné právo a sekají se ruce jsem se už setkal na diskuzích o TOUREXU, a kam to dospělo ? Ve středu reportáž na Nově a probuďte se. Pokus seženu dalších pár pitomců pod sebe, letíme ještě chvíli a já se jim pochlubím svými zisky a tím je ještě více namotivuji. Celé je to založeno na lidské závisti, když má soused vilu, já musím mít zámek, když má soused v APL 10 000 EUR, já tam budu mít 20 000 EUR. Ale když to otočím, když soused projel 10 000 EUR a nemá nic, já mám o 10 000 EUR více než on ? Podívejte se na to s té správné stránky, ne jako masa českých pitomců. A vše si ověřte, že to funguje dnes (přibývají další pitomci), neznamená, že to bude fungovat dále. Většinou je to o tom, že spousta pitomců platí nefachčenka nad Vámi a co vložili, se přesune k nim, a vy co jste vložili Vám už nikdo nedá a jste na tom jak ten Váš soused.
Alanalan
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka