All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 3. 2010 13:07

A naprosto mě dostává ta kontextová reklama :-)

Končíte v APL ?
Následujte nás 10, 12, 14 % měs.
http://www.(censored).cz

To už můžeme pomalu zakládat nový thread :-)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 3. 2010 13:47

Díky tomu, že jsem před časem investoval pár dolarů do AdMuncheru, nemám o nějakých reklamách ani potuchy :-D:
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod danielpersky 3. 3. 2010 14:00

Pro ty co chtějí nějaké informace:

kontextová reklama zde je útok pro naivky s nadějí, že se ještě zahojí, bohužel pro zde inzerujícího pitomce se tomuto tématu věnuje již delší dobu slovenský blog, kde si můžete dočíst o co jde, a že se již klientům tohoto zázraku nevyplácí. Vše podrobně na následujících odkazech. Probůh to Vám nestačilo TOUREX,EDBUSSY,APL chcete ještě nasypat do další jugoslávské pitomosti!!! Mám pro Vás radu,pošlete peníze raději na charitu a uděláte něco pro lidi. A toho inzerenta nakopejte do ři..

Odkazy:

http://guru-777.blogspot.com/2009/09/wi ... ime-k.html

http://guru-777.blogspot.com/2009/09/ed ... echov.html

http://guru-777.blogspot.com/2009/10/z- ... dobre.html

http://guru-777.blogspot.com/2010/02/al ... y-krc.html

http://guru-777.blogspot.com/2009/10/al ... ravna.html

odkaz na veškeré podvody najdete zde (včetně her na internetu a podobně):

http://guru-777.blogspot.com/

A probuďte se !!!
danielpersky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Viktorius 3. 3. 2010 19:09

danielpersky:
Téměř v každém svém příspěvku titulujete lidi urážlivým výrazem = pitomci. Neumíte slušně diskutovat?
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 3. 3. 2010 22:12

4honza píše:
Viktorius píše:Svým příspěvkem jsem tedy chtěl říct primárně to, že zpožďování výběrů nijak nedokazuje, že je to Ponzi.

To přímo nedokazuje. Každopádně je to další střípek do mozaiky. Mám to pochopit tak, že tahle firma, která tak skvěle a úžasně vydělává na svých obchodech, si nedokáže najmout 10 cvičených opic na práci maximálně na jeden měsíc? A že na svých stránkách píše nesmysly o tom, že korespondenční banky jí schvalují posílání peněz?

Dalším drobným střípkem do mozaiky je to, že informace na stránkách firmy jsou dvě měsíce bez aktualizace. A vůbec ty "profi stránky úspěšné firmy" samy o sobě.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gotesák 3. 3. 2010 23:39

danielpersky píše:
Máte samozřejmě pravdu v tom, že jsem ne vždy volil správná slova a snad jsem dokázal někoho i neúmyslně urazit (má přirovnání ke slepicím a hlupákům).
Tímto se těmto lidem, posedlým mamonem dodatečně omlouvám, nebylo to mířeno přímo vůči Vám. Chtěl jsem Vám otevřít oči, zaslepené mamonem, varovat Vás před neštěstím, do kterého se řítíte. Přirovnal bych to k situaci, kdy vaše dítě stojí na cestě, po níž jede náklaďák a vy máte jedinou možnost na ně zařvat ať uhne ze silnice. Tady jsem se snažil této situace docílit pro někoho možná drsným způsobem, ale cílem bylo, aby se probudil.

DanielPersky

VIKTORIUS:
On nediskutuje, ale "otevírá oči".
Omluvil se za to, že lidi nazval hlupáky a slepicemi, aby je vzápětí pojmenoval "pitomci".
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2010 08:59

Myslim si, ze je zde velmi trefne napsat to, co sveho casu rekl Goebbels:

Myslel jsem si, ze vetsina lidi jsou idioty, ale idioti jsou temer vsichni.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod guinness1759 4. 3. 2010 16:48

Tak se vraťme k diskuzi a zkusme začít tím, že zasvěcení nám idiotům vysvětlí to co se tu táhne celým fórem ... mimo jiné:

Co ta záhadná banka ve Švýcarsku? Proč se někdo prezentoval lživými informacemi?
Proč došlo ke zpoždění plateb (v korespondenčních bankách chlastali?)
Proč si APL půjčuje od drobáků z ČR, SK a Rakouska, když by mu každá banka půjčila a mnohem levněji ????
Proč milionové resp.miliardové investice v Dubaii dělá s.r.o. ???
Proč se APL na stránkách prezentuje více jako obchodník na FX, když hlavním zdrojem jsou údajně developerské projekty, proč tyto nejsou prezentovány?

A přidám, ... padlo tu od zasvěcených, že samozřejmně zdaňují a z toho vyplynulo, že neexistují výpisy z APL? ... to je ok???!!!
guinness1759
Diskutér

Odeslat příspěvekod Viktorius 4. 3. 2010 21:30

guinness1759:
Na APL je samozřejmě spousta zvláštních, podivných, varovných věcí, na které neznám odpověď. Na některé otázky ale odpovědi nabízí pouhý selský rozum, např. na otázku proč si půjčuje od lidí a ne od banky. Protože by mu prostě žádná banka nepůjčila. Už vidím, jak se banky předhánějí v tom půjčit APL peníze, když jim ukáže obchodní účet s výsledky, jak skvěle umí dlouhodobě obchodovat a zhodnocovat peníze v řádu desítek či stovek % ročně. To nevíte, jak to v bance chodí? Zkuste si zažádat o mizernou hypotéku na byt a půjde vám ze všech těch papírů a procedůr hlava kolem. Banky mají svá pravidla a podmínky a jen tak někomu nepůjčí. Právě proto se spousta podnikatelských záměrů a projektů financuje ze soukromých zdrojů. Je to mnohem jednodušší.
Na další otázku, proč došlo ke zpoždění plateb jsem myslím odpověděl ve svém starším příspěvku výše.
A proč s.r.o.? To je snad jasné už ze samotného názvu. Já bych to neudělal jinak, být v pozici APL. Poskytuje to nejlepší ochranu.
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2010 21:33

Viktorius: evidentne znas bankovni pozadi pri jednani s investory. Kdyz uz chces pouzivat selsky rozum, tak ho zapni a uvedomis si, ze tyto jednani s bankami jsou na velmi individualni urovni a co plati pro tebe, tak to neplati pro jine hrace (aneb Quod licet jovi, non licet bovi!)

Tak a ted mi rekni, proc by si nekdo pujcoval od lidi za stovky procent, kdyz by mu banka byla schopna pujcit za castky o rad mene?

Lepsi ochranu APL? Chlape, ty jsi vazne debil (to neni urazka, nybrz lekarska diagnosa). Ty podepises papir, ze se vseho vzdavas, respektive ze na nic nemas narok, posles tam svoje penize a jeste se za tu firmu bijes a obhajujes ji? Opravdu nemuzes byt normalni!

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Viktorius 4. 3. 2010 21:47

Jo a ještě něco. Prostudoval jsem si ty odkazy na slovenský blog, které sem dal danielpersky v příspěvku výše a všiml jsem si, že se z těch komentářů co tam byly některé záhadně vytratily. Můj příspěvek se tam ani nezobrazil. Divné, čudné... :shock:
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 3. 2010 21:48

S474N: třeba myslel nejlepší ochranu majítelů APL. Když (resp. až) zkrachujou tak přijdou jen o zanedbatelný vklad do toho SROčka :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Viktorius 4. 3. 2010 22:00

S474N:
Samozřejmě, že jednání s bankami probíhají na individuální úrovni, o tom není žádná...
Za nikoho se nebiji ani nikoho neobhajuji. Jen si myslím, že některé otázky nejsou až tak těžko vysvětlitelné.
Na druhou stranu je fakt, že takový spotřebák či neúčelovou(americkou) hypo asi získá od banky kde kdo.
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod Viktorius 4. 3. 2010 22:03

PatrikChrz:
Samozřejmě jsem myslel lepší ochranu APL. To snad bylo z mého příspěvku jasné. Proto jsem napsal "že bych to být v pozici APL udělal stejně."
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2010 22:12

Viktorius: ano, nejnizsi ruceni a podepsane VOP, kde nemate na nic narok. Co vice si prat, ze?

S474N
Inženýr

Předchozí stránkaDalší stránka