Kam investovat 500.000,- CZK

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zdenek123 21. 1. 2008 14:26

Prosím o radu kam bych mohl investovat cca 500 tis. Kč na dobu cca 3-5 let. Vzhledem k tomu, že peníze nejsou moje, nemohu akceptovat riziko ztráty. Jsou vhodnější zajištěné fondy nebo státní dluhopisy?

děkuji za radu
Zdenek123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LifeFinance 21. 1. 2008 15:40

Dobrý den,

dluhopis asi nekoupíte, ale dobrý dluhopisový fond ano. Můžu Vám pomoci s výběrem vhodné investice a splnit Vaše požadavky.

Pokud máte zájem napište mě na mail info(zavinac)life-finance.cz
LifeFinance
Diskutér

Odeslat příspěvekod lex_cz 21. 1. 2008 21:06

Jasne, nabidnete mu treba, hmmmmmmmmmmmmmmmm. Pioneery, ti jsou nejlepsi :)

ihned.cz: Asijské i evropské burzy prudce klesají
ihned.cz: Burza nezadržitelně padá.

Martin
lex_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivok24 21. 1. 2008 21:55

lex_cz píše:ihned.cz: Asijské i evropské burzy prudce klesají
ihned.cz: Burza nezadržitelně padá.

d/quote]

Idealni prilezitost k nakupu, ne? :-)
ivok24
Diskutér

Odeslat příspěvekod LifeFinance 21. 1. 2008 22:48

Pioneer nezastupuji, to uz byste si mohl i zjistit.
LifeFinance
Diskutér

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 21. 1. 2008 23:59

Zdenek123 píše:Prosím o radu kam bych mohl investovat cca 500 tis. Kč na dobu cca 3-5 let. Vzhledem k tomu, že peníze nejsou moje, nemohu akceptovat riziko ztráty. Jsou vhodnější zajištěné fondy nebo státní dluhopisy?

děkuji za radu
Ekonomicke poradenstvi pro male a stredni podniky, transformace a prodej firem, poradenstvi pro obce, mesta, kraje a statni spravu, vyberova rizeni, kofinancovani k fondum EU.
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod lex_cz 22. 1. 2008 00:32

LifeFinance píše:Pioneer nezastupuji, to uz byste si mohl i zjistit.

Omlouvam se, spletl jsem si vas s Partners for Life Planning.
lex_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hlava 22. 1. 2008 09:31

LifeFinance píše:Dobrý den,

dluhopis asi nekoupíte, ale dobrý dluhopisový fond ano. Můžu Vám pomoci s výběrem vhodné investice a splnit Vaše požadavky.

Pokud máte zájem napište mě na mail info(zavinac)life-finance.cz)/quote]

No dobře, a proč to nenapíšete teda tady? Když už se píše na diskusní fórum, tak proč to sem nenapíšete? Proč ty tajnosti do pošty? Zadání je jednoznačné, tak třeba by to zajímalo víc lidí ...
Hlava
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2008 09:57

Hlava: mam podobne zkusenosti jako ty. Clovek zde cokoliv napise a uz se mu hrnou neurcite nabidky ruznych "poradcu" do soukrome schranky. A kdyz je pozada, aby mu napsali aspon konkretni radu, tak to ne, jedine osobne :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod LifeFinance 22. 1. 2008 12:30

Hlava píše:
LifeFinance píše:Dobrý den,

Pokud máte zájem napište mě na mail info(zavinac)life-finance.cz)/quote]
No dobře, a proč to nenapíšete teda tady? Když už se píše na diskusní fórum, tak proč to sem nenapíšete? Proč ty tajnosti do pošty? Zadání je jednoznačné, tak třeba by to zajímalo víc lidí ...a/quote]

Proč bych měl své rády prozrazovat, obchoduji s informacemi, které jak myslím jsou velmi důležité a stály mnoho času a peněz.
LifeFinance
Diskutér

Odeslat příspěvekod LifeFinance 22. 1. 2008 12:32

S474N píše:Hlava: mam podobne zkusenosti jako ty. Clovek zde cokoliv napise a uz se mu hrnou neurcite nabidky ruznych "poradcu" do soukrome schranky. A kdyz je pozada, aby mu napsali aspon konkretni radu, tak to ne, jedine osobne :roll:

Nikomu jsem soukromé zprávy neposílal, pouze jsem udělal nabídku a nechal, ať se dotyčný rozhodne sám.
LifeFinance
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2008 12:47

LifeFinance: a kde jsem psal, ze se jedna o tebe? :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 1. 2008 13:33

potrefená husa?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Hlava 22. 1. 2008 14:42

Já nevím, mě takové to chování "do pošty" na diskusních fórech přijde trochu podivné. Buďto je to diskusní fórum, kde se diskutuje, má-li někdo odpověď na dotaz, tak v něm odpoví.
Anebo můžeme všichni komunikovat přes poštu a z tohodle uděláme "naháněcí" fórum pro poradce, kde budou mít poptávku kdo by co potřeboval ...
Hlava
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 22. 1. 2008 17:24

LifeFinance píše:Proč bych měl své rády prozrazovat, obchoduji s informacemi, které jak myslím jsou velmi důležité a stály mnoho času a peněz.s/quote]

Ja myslim, ze to asi nikdo nezpochybnuje, ze jste se tomu venoval, coz stalo usili. Jde spise o to, ze vas prispevek vyzniva jako neplacena reklama na vlastni sluzby a samotny prispevek nema pro ostatni ctenare fora zadnou hodnotu. Proto bych na vasem miste volil odpoved soukromou zpravou a nikoliv verejnou na foru.

K samotne rade co s temi penezi. Pokud dotycny chce vlozit 500tis a nesmi ztratit na nominalni hodnote, pak spise nez dluhopisy na 5 let bych mu doporucil se poohlednout po nejakych zajistenych fondech se stoprocentni navratnosti. Nejlepe fond zamereny na nerostne suroviny, energie a komodity obecne.
4honza
Diskutér