Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 2. 2015 16:52

Dneska mi na reklamaci z RB napsali, že bonus za vánoční platbu ke KK Easy připíší nejpozději do konce února, tak uvidíme.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 2. 2015 19:11

Hlavně, že denně ráno chodím kolem pobočky RB a slípky tam mezi sebou jen klábosí a pijou kafíčko. :-)
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 2. 2015 23:58

To u nás nevidím, na pobočce vcelku pracují a vždy, když jsem tam přišel, tak se celkem fungovalo..Každopádně bonusy zapinkali v Praze na centrále a slípky z klasických poboček za to tentokrát nemůžou :-) Mimochodem na infolince jsem se 3x ptal, jak by se banka tvářila v případě, kdybych z technických problémů nezaplatil splátku KK a ani jednou se neodvážili odpovědět :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 2. 2015 02:28

Pracovat tam musi bejt taky neco, co vim tak treba tady na jedne z pobocek sefova na ty zamestnance rve, musej mit smlouvy, volat jak v call centru. Pokud neprodaj tak maj problem a muze takovy banker skoncit.
Potom tam nastoupil reditel, ten zas mel rad fotbal.Takze ty lidi museli povinne kecat o fotbalu, ptal se jich na vysledky i kdyz to ty zamestnance nezajmalo. Proste se boji ze je vyhodi.

Stejne tak kdyz me kamos rikal, jak jeho segra tam mela ucet a kontokorent. Zaplatila, ucet uzavrela a pak casem prisla u pominka. Jde do banky a tam ji reknou ze ucet se sam otevrel, prej se to nekdy stava :) Proto me tahle banka nikdy moc nelakala a nemam prilis tak duveru v Zuno.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 10. 2. 2015 08:04

Tak jsem se vrátil z dovolené, 1000,- Kč za vánoční akci za KK EASY taky nepřipsáno. Podal jsem taky reklamaci. Divím se, že vás to nechává v klidu, když banka sama neplní své podmínky a "veřejný příslib" a dluží vám 1000,- Kč. Alespoň úroky z prodlení by jsme měli taky požadovat. RB by Vám nedpustila ani halíř, kdyby jste nezaplatili jednu splátku. Je to nebezpečný precedens pro další akce jiných bank, když zjistí, že vlastně nemusí nic plnit. Já o tom budu informovat FA a ČNB.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 10. 2. 2015 08:38

Ani FA ani ČNB neřeší marketingové bonusy...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 10. 2. 2015 09:33

refedr píše:Já o tom budu informovat FA a ČNB.

Tak nám pak dej vědět co ti odpoví.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 10. 2. 2015 10:11

alebac píše:Ani FA ani ČNB neřeší marketingové bonusy...

... a kdo tedy?
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 2. 2015 11:01

Raiffeisenbank v Česku stoupl zisk na 2,1 miliardy

http://www.novinky.cz/ekonomika/361229- ... iardy.html
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 2. 2015 12:46

Jaké je možné požadovat úroky z prodlení za nepřipsané bonusy?? Rozhodl jsem se banku napadnout pro porušení podmínek...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrAsch 11. 2. 2015 13:15

Pokud je v podmínkách věta, že mohou být změněny, tak je to zbytečná snaha
PetrAsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 11. 2. 2015 13:21

Klid, snad nechceš přijít o tu komedii, co se chystá doktor zahrát.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 11. 2. 2015 13:29

PetrAsch píše:Pokud je v podmínkách věta, že mohou být změněny, tak je to zbytečná snaha

Podmínky mohou být změněny, ale nikdy ne se zpětnou platnosti. Pokud tedy někdo někde rozhodl, že se bonus vyplácet nebude, nebo že se bude vyplácet v březnu nebo až za rok, tak to platí ode dne vyhlášení změn a pro klienty, kteří akci využijí až po tomto datu, nikoliv pro celou akci.

Já třeba volal na call RB v souvislosti s inkasem KK a ptal se, kdy mi bude vyplácen bonus v rámci akce a bylo mi řečeno, že v mém případě v tomto zůčtovacím období, tedy do 21.2. Tak jsem zvědav. Pokud nebude do konce února, zruším vše u RB a bude klid.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 11. 2. 2015 21:39

Ještě je se potřeba podívat, jestli v podmínkách není obligátní větička, že odměna není právně vymahatelná ;) (nebo něco v tom smyslu)
paty07
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka