Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 20. 2. 2021 21:24

Měl jsem u RB jiný typ účtu a hypotéku, přešel jsem na účet se slevou 1% ... a chtěl ji ....nedostal jsem ji, protože "už ji mám". Takže asi tak, žádný háček tam není, jen ji už máš ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod gradek 21. 2. 2021 17:06

Diky moc za vysvetleni myslel sem si to ze to nebude jen tak :)
gradek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 2. 2021 07:58

Včera jsem aktivoval novou KK EASY po staré dobíhající. U dobíhající karty jsem měl již delší dobu v IB a SB možnost povolit či zakázat platby na Internetu, u nové karty (s jiným číslem) tato možnost v IB ani v SB není - v IB klikátko "Změnit" chybí a v SB je posuvník vyšedlý.
Včera jsem v podvečer volal na infolinlku, čekal jsem na operátora téměř 20 minut! Tedy před placením na Internetu mám čekat 20 minut na operátora, než mně za nějakou minutu povolí platby na Internetu, zaplatit a pak opět volat operátorovi s dlouhým čekáním než mně z bezpečnostních důvodů platby na kartě zakáže, jako před několika roky?!

A k takové bance chcete z Equa a ING přejít?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2021 08:20

"Budeme rádi, pokud nám dáte šanci a věříme, že budete spokojený."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 23. 2. 2021 08:36

Mirku, to je porad dokola...
Vsechny funkce se u nove karty objevi az za 1-2 dny od plne aktivace.
Coz jako dlouhodoby klient by jsi mohl vedet (si zapamatovat).
Ale samozrejme za tvou zapomnetlivost muze banka.
Clovek jen zasne za co vsechno ty banky dnes mohou...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Revolut , Moneta , atp.)
Zabava: HBO GO za 50kc
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 2. 2021 10:21

Jak pořád dokola? Řešil jsem tento problém i v březnu 2018 u nové KK EASY?
Včera aktivovaná KK EASY není nová, ale pokračovací karta. V přiloženém papíru ke kartě píšou: "Vaše nastavení pro internetové platby se nemění" a dnes ráno tvrdil operátor na infolince, že se u některých karet placení na Internetu přes IB/SB nastavit nedá. Nakonec poslal tuto změnu vlastnosti na pokračovací kartě na technické oddělení.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 23. 2. 2021 13:20

Klidek, to je jen urejpany milanBrno.
Vsechno zna.Vsude byl minimalne 2x-).Vyuzil vsechny slevy v republice.A jako robot nedela zadne chyby.
Ale jinak ma asi nudny zivot si myslim.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 23. 2. 2021 13:26

Sama lez...az na tu posledni vetu, ta je pravdiva...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Revolut , Moneta , atp.)
Zabava: HBO GO za 50kc
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 23. 2. 2021 14:07

Takže klienti až 2 dny čekají na to aby si mohli u nové karty nastavit limity ? je toto vůbec banka ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 2. 2021 14:14

Klienti mBank co zřídí běžný účet online čekají na plnou funkčnost (aby vše v IB a appce bylo dostupné jak má) klidně i 7-10 dní, osobní zkušenost. Takže nějaké dva dny v RB jsou nic :). Prostě ne vše je hned, pak už to je ale v pohodě. I při mém zřízení RB Mall kreditky rok a půl zpět bylo vše dostupné až za ty 2-3 dny po její aktivaci, možnost vypnout online platby v appce rovněž.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 23. 2. 2021 20:23

Platí stále akce 2000 Kč bonus k účtu/stavebku? A je možné akci využít na dálku, bez chození na pobočku?
dave_no
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 24. 2. 2021 08:47

Vypadáto, že ano https://www.rsts.cz/bezneucty/ Od března by snad mohl přijít i KK Mall s něčím.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod antoushek 24. 2. 2021 09:14

Jestli jí spíš nebudou rušit? Aktuálně mi appka neumožňuje předplatit paušál kreditní karty Mall a Life na rok dopředu z bonusů i když tam nad 500 Kč mám. Mám za to, že předtím mi to appka umožňovala předplatit kdykoliv jsem měl víc jak 500 Kč v bonusech, nyní je ta možnost zašedlá neaktivní. Předplaceno mám jen do 28.3.2021.
Naposledy upravil antoushek dne 24. 2. 2021 10:08, celkově upraveno 1
antoushek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qwertz375 24. 2. 2021 09:38

mobilní aplikace u KK MALL předplacení na 12 měsíců v únoru nabízela.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 2. 2021 10:00

Já teď předplácel, ale v IB.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka