letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 4. 2021 09:51

Tak jasně, jestli máš RB kartu a máš to zdarma :). Bohužel podmínky RB pro kartu "s letadýlkem" jsou pro mne nevýhodné. Ne, že bych neměl zbytečný milion, ale úrok nula nula prd... Škoda, že nezapočítávají i produkty RB stavební spořitelny, tam mám Zlaté konto a s tím bych to splnil hravě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 4. 2021 17:57

Máte někdo zkušenost s pravidly pro vstup do Erste salónku při příletu?
Dříve jsem měl za to, že se do něj na Erste kartu může i při příletu, zatímco na Priority Pass nikoli.
Byl jsem tam ale minulý týden a u vstupu mi tvrdili, že tam na Erste kartu po příletu nemohu, že nejsou příletový salónek. Když jsem se zeptal, zda tam tedy můžeme jít na Priority Pass, tak říkala, že taky ne, ale že udělá vyjímku a pustí mě tam na něj. Celé mi to přišlo takové divné.
Mám neomezený PP, takže mi to nějak zvlášť nevadilo, ale zajímalo by mě, jak to je oficiálně, ať příště vím, jak přílet plánovat.

Jinak občerstvení akceptovatelné, vše hygienicky zabaleno. Mají tam i kuskus, bulgur a bagetky. A tuším nově Bombay Sapphire, dřív si tam pamatuji Beefeater.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Nabízím 300Kč bonus za zřízení Revolut. Více v PM.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 16. 4. 2021 18:40

Nově budete moci místo jednoho salonku Raiffeisenbank Lounge na Letišti Václava Havla využívat všechny salonky ze sítě LoungeKey po celém světě!
V rámci nového programu LoungeKey získáváte vstup do více než 1 100 letištních VIP salonků po celém světě, Platí od 1.5.2021
Nadále jsou Vám beze změny k dispozici salonky
Mastercard Lounge v Praze, Vídni a Bratislavě.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 16. 4. 2021 23:26

A krom přístupu do Lounge Key má nějaké volné vstupy? Jinak LK lze mít i s jejich Prémiovou kk + 2 vstupy ročně (bez RB salónku).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 4. 2021 10:08

mate59: zapomněl jsi dodat, že 31.5.2021 salonek RB končí
Přílohy
salonk.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tmx643 17. 4. 2021 11:17

A to přišlo jen toto bez detailů? To zjevně nebudou neomezené vstupy a ten počet volných vstupů je docela zásadní.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 17. 4. 2021 12:41

Patrikchrz: máš pravdu,nezkopíroval jsem to až dolú. ;-)

-- 17. 4. 2021 12:42 --

tmx643: jsou 4 volné vstupy.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 17. 4. 2021 13:23

Jo, takže zatímco nyní má člověk možnost 1+1 vstupu do RB salonku klidně každý den (jelikož je neomezený počet karet k účtu, tak předpokládám i 1+1 pro disponenta), od května namísto toho dostane 4 vstupy na rok kamkoliv. Tak to je fakt super změna, když to samé nabízí i ČSOB u karty "pro každého"...
U banky inspirované klienty mě to ale zas tak nepřekvapuje.
tmx643
Nadšenec

Předchozí stránka