Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wurk 21. 4. 2021 01:07

Lafayette16 píše:Twisto cashback 5% na potraviny - funguje to někomu?
Já jsem to zjistil až v dubnu, ale údajně to funguje už od března.


https://blog.twisto.cz/pravidla-akce-cashback-navrat-penez-za-nakupy-potravin

"Akce je určena účastníkům, kteří budou o této akci informováni na základě marketingové komunikace pořadatele."
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 4. 2021 05:00

Já také už během loňského roku přešel z Standard zpět na Online, karta byla deaktivována a tato nabídka mi zcela správně nepřišla. Mají v tom bordel :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod maeth_u 21. 4. 2021 05:25

S tarifem online odměna funguje, ale jen (pochopitelně) tam, kde jde online zaplatit. Někde tam mají seznam, já platil dovážku z Bageterie a kredity přišly.

Byl jsem osloven Twistem.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 23. 4. 2021 13:54

milanBrno píše:Proc tu lzes!?
Tarif Online nema fyzickou kartu...(jen virtualni)

Podle mě lže Twisto ...

Dobrý den Jane,

šetřete každým nákupem potravin. Z každé platby vám vrátíme 5 % zpět. A je jedno, jestli nakupujete online nebo v kamenných obchodech. Jednoduše ušetříte 5 % z uhrazené částky, které vám pošleme na Twisto účet v kreditech (všechny najednou připisujeme každé pondělí).

Tak nakupujte a sbírejte kredity.

Platit přes Twisto je prostě fajn.

Mějte se hezky,
Twisto tým

PS: Víc o celé akci včetně seznamu obchodů, kde ušetříte, najdete tady.


Problém je, že v emailu, ani na odkazu se nikde nepíše, že neplatí pro tarif Online a ten mám i já (žádný jiný tarif jsem neměl). Nikde jsem tam nenašel, že k tomu, abych mohl akce využít musím svůj tarif povýšit na některou z placených verzí.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 4. 2021 14:53

Akce platí i pro Online tarif, ale platit se dá jen na internetu.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 23. 4. 2021 19:01

V tom případě ale lžou v té větě "A je jedno, jestli nakupujete online nebo v kamenných obchodech".
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 4. 2021 19:09

Jo, je tam rozpor. Mělo by to být jinak formulováno.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 4. 2021 11:56

wurk píše:
Lafayette16 píše:Twisto cashback 5% na potraviny - funguje to někomu?
Já jsem to zjistil až v dubnu, ale údajně to funguje už od března.


https://blog.twisto.cz/pravidla-akce-cashback-navrat-penez-za-nakupy-potravin

"Akce je určena účastníkům, kteří budou o této akci informováni na základě marketingové komunikace pořadatele."


Mimochodem, je možné, že jsem byl informován až v dubnu?
Tedy, že v březnu akce nebyla určena mně, ale v dubnu už ano?
Naposledy upravil Lafayette16 dne 28. 4. 2021 18:47, celkově upraveno 1
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 4. 2021 15:57

Twisto rozdává vybraným uživatelům tarif Standard na půl roku zdarma.

Pozor! Twisto karta za 0 Kč.
Twisto Standard na 6 měsíců ZDARMA!

Dobrý den xyz,

získejte Twisto kartu na platby v kamenných obchodech a neplaťte za to ani korunu navíc.

JAK NA TO?
�Zvolte v Twisto appce/účtu tarif Standard
� Přidejte si svou virtuální platební kartu do Apple nebo Google Pay
� Nebo si objednejte fyzickou Twisto kartu a přidejte si ji do Apple nebo Google Pay
� Nakupujte s kartou potraviny. Z každé platby vám vrátíme 5 %. Víc o akci tady.
Plaťte s Twistem úúúúplně všude. Je to taaak jednoduché.

A běžte na to co nejdřív. Nabídka Standardu zdarma platí jen do konce dubna 2021. Tarif Standard budete mít zdarma až do 31.10.2021.

Mějte se hezky,
Twisto tým

PS: A ať vás ani nenapadne, že bychom vás neupozornili před vypršením tarifu Standard ZDARMA. Včas se připomeneme a vy se sám/sama rozhodnete, jak dál.


A ohledně té informace 5% za nákup potravin propírané výše mi přijde logické, že ten mail je univerzální a nerozlišuje kdo má jaký tarif, když navíc si ho každý může kdykoliv změnit.
A když vím, že nastavení mého tarifu mi umožňuje VÝHRADNĚ A JEN online nákupy, tak rozčilovat se, že nemohu zaplatit fyzickou kartou v obchodě (kterou mám z titulu svého tarifu deaktivovanou) mi přijde mimo mísu a čekal bych, že právě lidi z tohoto fóra to pochopí.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 28. 4. 2021 16:16

Mně nabídli jen 3 měsíce :-)
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 4. 2021 17:00

stejně pro tu kartu nemám využití, nic mi nepřináší. A 5% za potraviny platí jen do 30.4.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 28. 4. 2021 18:05

Mě nabídli 3 měsíce tarif standard zdarma, ale o 5% cashbacku za potraviny žádná zmínka. Takže evidentně si zákazníky vybírají (asi jako Hello bank)..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 28. 4. 2021 19:12

ja dostal 5% na potraviny a standard tarif zdarma na 12 mesicu... Tak jsem si to teda aktivoval.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 28. 4. 2021 21:12

Mě přišla nabídka na tarif Standard zdarma na 12 měsíců. Tak jsem si tarif/kartu zase aktivoval :-)

Nabídku na slevu 5% na potraviny jsem neobdržel.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 30. 4. 2021 00:04

Taky se mi ta nabídka (na 6m) objevila jako notifikace v appce. Když jsem na ní kliknul, neotevřela se appka, ale přihlášení v chrome. Tam se ale dal nastavit standard jen za běžnou cenu a to jsem si netroufl.
noi2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků