Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2021 18:59

A nejenom na GPay, ale obecně. Je potřeba to zkoušet denně a limit se časem zvýší.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surik4t4 16. 5. 2021 19:03

A ten limit je denní a nikde není uvedený? Teď mi prošla platba 15000,- samotnou kartou z té samé karty Monety, která neprošla přes GPay.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 5. 2021 19:17

Aldapo píše:Zkoušel prosím někdo převádět z burzy Binance Eurapřes SEPA na Revolut


Zadny problem nemam, obousmerne.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod xsw 16. 5. 2021 20:58

Surik4t4 píše:A ten limit je denní a nikde není uvedený? Teď mi prošla platba 15000,- samotnou kartou z té samé karty Monety, která neprošla přes GPay.

Spiš to bude nějaký skrytý limit Google Pay. Dělá mi to to samé.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 5. 2021 21:17

Neni to zadny limit GPay! (kdyz tomu nerozumis, tak se nevyjadruj)...

Limit je 24hod. a neni verejny a je dle zpusobu uzivani.
(apropo, ruzne takove limity ma kazda fin. instituce)
Postupne se navysuje, ale pri stridani karet se nuluje...

A kdyz GPay nepouzijes, tak se te logicky limit netyka (coz je jasne i decku)...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caramba007 16. 5. 2021 21:28

Kdyby si chtěl někdo otevřít revolut, dejte vědět do SZ. Podělím se o odměnu,)
Caramba007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 5. 2021 05:13

Brněnský Milan opět útočný, jako vždy na všechny, co mají názor či zkušenost jinou než on, na to už si zde asi všichni zvykli :D. Má zkušenost je taková, že zatímco přes GPay se Revolut dá dobít typicky třeba jen o 5-10 tisíc Kč (příklad), tak přímo (stejnou kartou jako byla použita v GPay) se to klidně minutu po neúspěšné GPay platbě povede i na víc jak dvojnásobek. Takže dobití přes GPay omezení evidentně má, a zda ho určuje Google či Revolut je pro nás klienty irelevantní. Každopádně když už to nejde na danou částku dobít přes GPay, pořád to velmi pravděpodobně půjde přímo číslem karty. Tuto zkušenost mám každý měsíc.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 17. 5. 2021 08:28

Google pay je virtuální číslo obvykle z USA, Indie, atd. Takže ten limit může být čistě z tohoto důvodu, že dobíjíte účet kartou z druhé strany světa.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 17. 5. 2021 09:45

minarjo, zase lzes...ja nic takoveho nedelam ani jsem neudelal. Upozornuji jen na lhare...
Jen si vzpomen na UCB a CB z Albertu jak jsi tvrdil ze vsem odmenu seberou a nikomu dalsi jiz nepripisou a nebyla to pravda. A takovych pripadu bylo vic a upozornilo na to vic lidi...takze prvni vetou popisujes jen sam sebe...

Caramba007 píše:Kdyby si chtěl někdo otevřít revolut, dejte vědět do SZ. Podělím se o odměnu,)


Malem bych zapomnel...
Nerad se delim, takze nabizim celou svou odmenu, tedy 1000 kc
Naposledy upravil milanBrno dne 17. 5. 2021 10:01, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 5. 2021 09:57

ja nabizim 1050.- za zalozeni, docasna akce, ale podminky jsi zjistite, co musite splnit, ja poslu jenom referral... :mrgreen:

Jinak mne GPay umoznuje nabiti Revoutu jenom kolem 7000Kč.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 5. 2021 13:24

Ach jo Milane, s tebou je to těžké :D. To že někdo má jinou reálnou zkušenost než ty neznamená, že je lhář, protože svět není jen černá a bílá, všem služby (nejen bankovní) nefungují stejně, mnohdy banky k různým klientům přistupují různě (viz třeba různá % odměn mezi klienty u Air Bank či UCB, když to zmiňuješ) atd. Však vidíš co píše teď @slavo963, v minulosti to zde psalo více lidí, rovněž se můžeš podívat na dnešní příspěvek od @czpetr ve vlákně Curve... Zkrátka Google pay technologie, i přes její výhody, má určitá omezení oproti platbě přes klasické číslo fyzické karty - a dobíjení Revolutu není jediné místo, kde se to projeví.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dalich 17. 5. 2021 17:44

Revolut dobíjím kartou "napřímo", tedy zadám číslo karty, platnost, kód apod., pak již jen jako tam uloženou. Měsíčně točím okolo 250 000 Kč, je to kreditka (!). Nula problémů.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 5. 2021 18:54

Souhlas, takto Revolut "pustí" na dobití daleko víc než skrz Google pay. A o tom to celé je, že na vyšší částky placené online není GPay leckdy použitelný (nejen u Revolutu).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 17. 5. 2021 19:23

Já protáčím přes Revolut nějakých 300 000 Kč. Používám na to vždy Curvu, podkladové karty střídám. Zdůvodnění po mě chtěli jednou, v lednu 2019, od té doby je klid.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DRSG 19. 5. 2021 15:25

je fajn, že mi revolut hlásí technické problémy, a že zrovna dnes kdy krypto skvěle padá a je šance na dobrý nákup.
DRSG
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků