Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dalich 14. 6. 2021 12:04

Napadá mne jedna otázka: Když přes Curve (s podkladovkou Diners) zaplatím např letenky nebo benzín, aktivuje se tím cestovní pojištění?

Ano. https://www.mesec.cz/clanky/karty-diner ... oro-vsude/
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 6. 2021 13:33

Článek je pěkný, velmi informativní. Obávám se ale toho, že když poleví tlak na akceptaci DC u obchodníků, kartě to v konečném důsledku moc neprospěje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 14. 6. 2021 13:43

Otázkou je, kolik lidí si kvůli tomu bude pořizovat Curve a tím riskovat i případné reklamace ne u DC, ale u Curve (bo u nich se dělá transakce). Podle mne půjde jen o minoritu zákazníků, z nichž všech 20 je na tomto fóru :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubocz 14. 6. 2021 15:50

Opravdu vám šel přidat DC do Curve bez ověření (viz článek)? Já to zkoušel včera a chce to po mně klasicky zadání kódu z transakce…
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 6. 2021 16:09

Přidával jsem hned, jak to bylo zveřejněno tady na fóru (viz předchozí příspěvky), a ověření to nechtělo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 14. 6. 2021 16:32

Zajímavý…

Já to zkoušel poprvé, když se to objevilo na Curve Community, a to mi to nešlo vůbec, teď to chce kód… Asi jsem zlobil… :-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 14. 6. 2021 20:34

Ano, šlo to bez ověření. Ale v DC to taky četli a nejspíš tu chybu opravili :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tx999 14. 6. 2021 23:23

bubocz píše:Zajímavý…

Já to zkoušel poprvé, když se to objevilo na Curve Community, a to mi to nešlo vůbec, teď to chce kód… Asi jsem zlobil… :-)

Nechce to spis PIN pro online transakce, ktery se nastavoval v eAccount? Alespon myslim, ze ja zadaval ten.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubocz 20. 6. 2021 07:32

Povedlo se, našel jsem novou transakci s kódem…

Ještě jeden dotaz - netušíte, kde je oficiálně uvedena platnost rewards bodů? Na podzim jsem tam něco měl, teď jsou fuč a nikde k tomu nemohu nic najít…
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 22. 6. 2021 10:49

Jde Vám stáhnout měsíční výpis? Vyskakuje mi jen nápis "The specified URL cannot be found."

EDIT: Diners mi potvrdil že měli výpadek, který už je opraven
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 7. 2021 09:27

ahoj, nevite jak je to s odecitanim rewards bodu pri vratce? platim dinerskou pres curve a potreboval bych na par transakci udelat gbit...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mivasi 17. 7. 2021 21:37

Funguje vám v Můj Diners zobrazování disponibilního zůstatku? Od čtvrtka jsem s Dinerskou několikrát zaplatil, ale disponibilní zůstatek je pořád stejný. Pokud se nepletu, dřív se aktualizoval bezprostředně po platbě, i když platba ještě v eAccountu nebyla vidět.
mivasi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kurtis77 18. 7. 2021 09:50

A kde v eAccount bol viditeľný zostatok ? nikde som to tam nenašiel, vždy som to riešil len zavolaním na linku a dali aktuálny údaj.
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mivasi 18. 7. 2021 10:02

V záložce Můj účet, úplně dole.

Snímek obrazovky 2021-07-18 v 11.02.26.png
mivasi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 18. 7. 2021 11:17

Platil jsem vcera Curvou v Albertu a zustatek je ok. Podle me je to pres pulnoc ta aktualizace.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků