Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 9. 2021 19:33

Z mé zkušenosti jen ČS (kvůli MCC 6012 který mají ostatní včetně HB ve výluce z doby, kdy ho ještě používal Revolut).
Edit: Ano nebo skrz dobití Revolutu kreditkou (klidně přímo, není nutné skrz Curve) a úhradu Twista Revolut kartou pak lze využít i jiné kk jak píše níže @Lol (funkční minimálně u HB a mBank e-shop kreditek), ale to už není přímo. A fungovat bude jen do doby, než se jmenované banky změně MCC u Revolutu přizpůsobí.
Naposledy upravil minarjo dne 2. 9. 2021 19:39, celkově upraveno 3
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 9. 2021 19:34

A1rh- píše:je tedy ještě nějaká karta, která za úhradu Twista vrátí?
Přes CRV už to kvůli Fronted off s KK neprojde. Přímo, co jsem tady snad správně zaregistroval, nejspíš nedává KK mB eShop, KK ČSOB, víc nevím.

KK Hello a KK ČS by šly? (i když je obě řeším jinak) ? Díky.


Viz ...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2021 21:48

Karty ČS by asi čly.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ojanumber1 15. 9. 2021 14:23

eR99 píše:Je platba přes Curve v ČR zahraniční platbou v CZK?


Ano je. Případně si můžeš v Curve přepnout CZK na EUR. Když máš u Twista premium, tak ušetříš na lepším kurzu.

Celkem fajn recenze na Twisto je zde
https://fintree.cz/recenze/twisto-recen ... ni-metody/
ojanumber1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 10. 2021 18:13

Mam dotaz. Kdyz mam v rijnu v Twistu jednu platbu (nakup na internetu) - 6000 - a jednu splatku (prvni tretinu rozlozeneho nakupu) 5000 - a nyni platbu (nakup na internetu) 6000 zaplatim kartou, pujde mi v listopadu po vystaveni vyuctovani zaplatit i zbytek tj. ta splatka 5000 kartou?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 10. 2021 19:10

Klidně, limit 10000 Kč pro platby kartou se nuluje vždy prvního o půlnoci (ten aktuální zbytek limitu vidíš např. v appce pod Více-Moje limity). Není tedy klíčové ze kdy daná platba je, ale kdy tu kartu chceš k platbě použít. Sám taky platím kartou jak vyúčtování (co bylo nezaplaceno minulý měsíc, k dispozici pro zaplacení typicky prvního ráno až dopoledne), tak případně i jednotlivé platby z aktuálního měsíce, vše tedy do 10000 Kč za kalendářní měsíc.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wurk 25. 10. 2021 20:30

kdy se overuje limit prijemce splitu, pri odeslani nebo pri akceptaci?
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 26. 10. 2021 10:34

split nemá limit, pokud vim
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurk 26. 10. 2021 14:34

split ne, ale prijemce splitu ano

jde mi o to, zda jde zahajit split vuci nekomu, kdo ma temer vycerpany svuj limit nebo to rovnou zhapruje
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 10. 2021 12:42

kdo měl vedení tarifu Standard do konce října zdarma a nechce dále platit, je nejvyšší čas změnit tarif od 1.11.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 27. 10. 2021 12:55

Teď jsem se lekl... Ona byla nějaká akce do konce října? Já vím o téhle do konce listopadu...
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 27. 10. 2021 13:06

Oni těch akcí měli několik a různým zákazníkům nabízeli různě dlouhé akční období. Já od nich dostal nabídku na tarif Standard zdarma na 12 měsíců, takže to mám až do 30.4.2022.

Jinak slibovali, že před koncem akčního Standard tarifu zdarma každého zákazníka upozorní a bude se moci rozhodnout, co s tarifem dál.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 10. 2021 21:59

hopo.hopo:
Ano, přesně tuto akci jsem využil.

Milos:
Tento slib mají uvedený v pravidlech a snad ho dodrží.
Před koncem bezplatné periody budou zákazníci včas informováni a mohou se rozhodnout, zda se vrátí k původnímu tarifu, nebo budou nadále využívat tarif Standard za standardních podmínek.

K tomu tarifu Standart zdarma jsem si objednal fyzickou (plastovou) Twisto kartu a napadá mne jestli s ní budu moct platit ještě i v listopadu když vyúčtování bude až v prosinci a také jestli na konci listopadu tu kartu bych měl zablokovat nebo zrušit a nebo to udělá za mne automaticky Twisto.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 10. 2021 15:29

Tak toto mi dnes přišlo ohledně té akce "Tarif Standard zdarma"
Možná na to myslíte. Kdyby ne, připomínáme, že 30.11.2021 končí doba, kdy bylo vaše Twisto zdarma.

Pokud jste se s námi domluvili na dodatečném prodloužení tarifu, neberte zprávu v potaz. Informaci o končícím bezplatném období najdete ve svém Twisto účtu.

Od následujícího dne vám bude za tarif Standard účtován obvyklý poplatek 49 Kč. Přičteme ho do vyúčtování na začátku každého měsíce.

Malé připomenutí, co všechno se svým tarifem Standard máte:
Platit mobilem
Twisto karta
Twisto Splátky
Twisto appka
Platební tlačítko Twisto Pay

Těšíme se na naše další společně strávené chvíle,
Kateřina z Twista

P.S.: Svůj Twisto účet můžete mít nadále zdarma, a to v tarifu Online. Uděláte to v Nastavení svého účtu (po přihlášení v pravé horní části obrazovky či v appce v sekci Více). Pozor - změna tarifu platí od začátku následujícího měsíce, proto ji proveďte buď ještě tento měsíc, anebo počítejte s doplatkem za zbytek příštího měsíce.
Tak toto příliš nechápu jak to je. Mám ten tarif Standart změnit na Online abych nemusel za něho nic platit ještě tento měsíc nebo dokonce ještě dnes aby mi od následujícího dne nebyl účtován 49 Kč, tak jak to nbe zcela zřejmě uvádějí? Mělo to být do 30.11.2021 zdarma.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 10. 2021 16:09

Pokud nechceš platit za vedení, změň tarif nejpozději poslední listopadový den na Online, pak to bude i od 1.12. bezplatné. Radši ale změnu zadej v listopadu dřív - to pro případ, že by jim tam něco koncem měsíce zlobilo a nešlo by to zadat (i takové věci se jim stávaly).
Měl jsem to vrácení se do Online také, cca rok zpět, kdy jsem si rovněž dočasně standard vyzkoušel.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků