Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 10. 2021 19:29

minarjo:
Nechápu ale proč v podmínkách akce píšou , že je to do 30.11.2021 zdarma když to budu muset zrušit už nyní v říjnu. A co fyzická plastová karta kterou jsem si k tomu tarifu Standart nechal zdarma zaslat? To ji už asi v listopadu nebudu moct používat tak aby vše bylo zdarma když tarif Standart bude změněný zpět na Online. Mám tu fyzickou kartu nějak zablokovat nebo zrušit a nebo se to provede samo s přechodem na tarif Online? Ty informace k tomu které mi zaslali mají docela dost blbě napsané tak aby to nebylo z toho zcela přesně zřejmé a oni pak mohli vychytrale vyinkasovat poplatek když to někdo špatně ukonči.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 28. 10. 2021 20:32

Jak píšou: "Od následujícího dne vám bude za tarif Standard účtován obvyklý poplatek 49 Kč", tak to se vztahuje k tomu datu 30.11.2021, nikoliv k datu, kdy ti ta zpráva přišla. Takže celý listopad budeš mít Standard tarif ještě zdarma, změnu na tarif Online proveď na konci listopadu.
Zablokování karty provedou automaticky se změnou tarifu, nemusíš to nijak řešit. Doporučuji kartu nelikvidovat, podobnou akci nabízejí dost často, takže pak stačí jen kartu znovu vytáhnout z šuplíku.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 10. 2021 18:19

Napsali to docela dost zmateně takže to jde chápat různě. Psal jsem jim ohledně toho dotaz, ale tak jak je to u nich běžné se na odpověď vykašlali.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 10. 2021 18:30

Ale furt jde poplatek případně vynulovat, ne?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 10. 2021 18:38

A jak jde ten poplatek vynulovat?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 10. 2021 18:58

Dělal jsem to jen jednou, když jsem po registraci měl ty 3 nebo kolik měsíců zdarma a nepočítal s tím, že mi ten poslední (kalendářní) měsíc naúčtují poměrně, ale už nevím právě přesně, jak se to dělalo, asi při platbě vyúčtování. Ale mají to v podmínkách https://www.twisto.cz/podminky/ucet/

2.10 Poplatek za vedení služby Twisto účet v jednotlivých výše uvedených režimech je součástí Ceníku. Zákazník je oprávněn poplatek za vedení služby Twisto účet v rámci daného režimu snížit (např. při využití výhod nabízených společností Twisto dle čl. 2.9, mimo jiné, při aplikaci garance spokojenosti), a to však pouze třikrát za dobu trvání Smlouvy o Twisto účtu, nebo kdykoli zvýšit.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wurk 31. 10. 2021 14:55

je zajimave, ze meni podminky, aniz by informovali uzivatele, to "trikrat" tam nebyvalo
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 10. 2021 16:35

o tomhle se tu psalo asi před půl rokem
myslím, že když už se jednou zaplatí plný poplatek jde další měsíce v reálu zase snížit
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 31. 10. 2021 18:44

nejde, 3x celkem. Tím, že jeden měsíc zaplatíš se to počítadlo nevynuluje...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 11. 2021 15:40

Přišlo Vám někomu ?

"máme pro vás dvě dobré zprávy. Kterou chcete jako první? � Ta dobrá je, že vám za každou listopadovou platbu vrátíme na váš Twisto účet 7 % z ceny nákupu. A ta ještě lepší je, že si těmito nákupy aktivujete vánoční cashback 10 % na všechny platby v prosinci."

Jinak maximálně 1 500 Kč za každý z těchto měsíců (což, když to posílali teprve předevčírem, tak za listopad už prakticky není žádný čas) a platí i na platby přes SNAP.

Twisto nepoužívám prakticky od té doby, co mě již nešly stornovat měsíční poplatky a já byl donucen zrušit kartu a přejít na online tarif..Potom jsem párkrát využil twisto snap a od června už neměl žádný pohyb.
V emailu píšou, že to je nabídka jen pro vybrané klienty, předpokládám neaktivní.

Každopádně hledám způsob, jak elegantně z této nabídky vytřískat, co nejvíce. Bohužel virtuální karta nelze přidat do curve, potažmo do google pay a na měsíc si fyzickou kartu zřizovat nemíním.
Zkoušel jsem virtuálkou navázanou na paypal dobít XTB (tak bych vlastně celý limit pro bonus hravě vyřešil), ale platba bohužel neprošla i přesto, že do paypalu vložit šla a tvářila se jako ověřená karta.
Možná ještě zkusím napřímo s tím, že zaplatím poplatek 0,77 % za dobití a budu doufat, kdyby to prošlo, že mi z této transakce bonus připíší (nikde nejsou psány výluky).

Můžu přes SNAP posílat složenky k proplacení i na jiné jméno odesílatele anebo to rovnou zamítají ? Nenapadá mě kromě zaplacení nájmu, pojistek, elektřiny a plynu, jak z toho dostat nějaké peníze.
Nějaké šílené nákupy dárků neplánuji a zrovna mě nic nenapadá, co bych potřeboval koupit.
Nenapadá Vás prosím něco ? Teoreticky dobití Alza účtu s pozdější žádostí o vracení kreditu, což by, ale vraceli zase na twisto ve formě kreditu. Zase takový vychcánekk, abych nakoupil zboží a pak ho vrátil s žádostí o vracení peněz nejsem..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 26. 11. 2021 16:05

Tak proto lidl, ikea, apple a jini vraceji penize na kartu, ze ktere sla platba :-)

Ale proc by davali vychcankum az 3000 Kc a za co vlastne, aby meli par aktivnich karet navic? Za 3000 jim to stoji? O co jim ve skutecnosti jde? Budou exitovat, chteji pohyby?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 11. 2021 17:18

Nezáviď, že ti to nepřišlo ;-)
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 26. 11. 2021 18:51

Neprislo, kdyz twisto nemam :-)) Ty jinymi slovy rikas, ze nedokazes utratit 12.000 za mesic? Tak zaplat mamce elektrinu na pul roku dopredu a je to ne? A proc by to neslo v listopadu stihnout? Platba kartou se zauctovava zpravidla do nasledujiciho pracovniho dne.

Ja se ptam na to, co z toho twisto ma? To byla pointa meho dotazu.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 11. 2021 19:29

Mně to taky nepřišlo. Dneska mi poslali akorát ZDARMA Nákup na třetiny na VŠE.
Účastníky akce zřejmě vybírají podle nějakého klíče.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 27. 11. 2021 00:30

Anebo testuji nahodne.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků