ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 15. 8. 2022 12:58

O co se hraje?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mate59 15. 8. 2022 13:43

O kartu na benzín.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Adamák 15. 8. 2022 14:29

V čsob smart má jít hlasovat? Nic tam nevidím
Adamák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 8. 2022 14:45

je tam banner, skus reload stranky
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod bard68 16. 8. 2022 08:52

Kdy připisuje ČSOB úroky z termínované vkladu???to není každý měsíc ???
bard68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheSubways 17. 8. 2022 07:15

Nesetkal jste se někdo také s tím, že Vám nejde přidat kreditní karta ČSOB MC World Elite do peněženky Google (Google pay) v chytrých hodinkách (Android Wear)? Do peněženky Google na mobilu jde karta přidat bez problému, ale v rámci procesu přidání karty do hodinek to píše chybovou hlášku "Pečlivě zkontrolujte údaje z karty. Něco není v pořádku. Ještě jednou zkontrolujte údaje a zkuste to znovu." Údaje ale zadávám správné...Děkuji
TheSubways
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rvdekcon 19. 8. 2022 00:45

Zdravíčko,

jsem tu nově a dost jsem toho od vás tady pročetl, jen mě zajimá jedna věc.

Založil jsem si účet 7.7. s akcí 1.500,- Kč (která trvala do 10.7.) za založení, založil jsem přes aplikaci, vše funguje jak má a účet používám jako main ale odměna mi stále nepřistála na účet.

Je tu někdo komu už to přišlo?
Díky.
rvdekcon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 19. 8. 2022 04:22

Já založil účet na konci června s jinou akcí, kdy mají připisovat nějaký bonus za každý měsíc, ale za červenec také stále nic nemám.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 19. 8. 2022 05:47

Čas na vyplacení odměny mají do 31.8.2022.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Srstka_ 19. 8. 2022 07:59

Zkuste zadat jméno bez diakritiky. Řešil jsem to stejné, když jsem přidával manželčinu kartu do Xiaomináramku.

TheSubways píše:Nesetkal jste se někdo také s tím, že Vám nejde přidat kreditní karta ČSOB MC World Elite do peněženky Google (Google pay) v chytrých hodinkách (Android Wear)? Do peněženky Google na mobilu jde karta přidat bez problému, ale v rámci procesu přidání karty do hodinek to píše chybovou hlášku "Pečlivě zkontrolujte údaje z karty. Něco není v pořádku. Ještě jednou zkontrolujte údaje a zkuste to znovu." Údaje ale zadávám správné...Děkuji
Srstka_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 20. 8. 2022 15:29

Pajkyt píše:Čas na vyplacení odměny mají do 31.8.2022.
Tak právě koukám na podmínky "své" akce a píšou, že odměnu budou připisovat vždy k 10. dni následujícího měsíce. A 10.8. mi nic nepřipsali, takže asi reklamace.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 20. 8. 2022 15:57

@regin: Ta "tvá" akce je konkrétně jaká akce? Podmínky akce máš v každém měsíci splněné?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod rvdekcon 20. 8. 2022 16:07

Vím že se připíše nejpozději do 31.8. ale zajímalo by mně, zda to již někomu přišlo či nikoliv.
rvdekcon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 20. 8. 2022 17:59

Ahoj vsem,

umi CSOB slevu na benzin u karty k Plus kontu,krome Euro Oil tu sem vycetl.?
Treba mensi slevu u Benziny, nez ma Premium konto,ale alespon nejakou.Nebo to neumi?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 20. 8. 2022 20:40

Debetka k ČSOB Plus kontu umí jen slevu 0,40Kč/l u EuroOilu.

U Benziny lze získat slevu 0,50Kč až 1Kč/l pomocí jejich Tank karty Easy https://www.benzinaorlen.cz/tankarta/ta ... easy-sleva Tu pak můžeš dobíjet debetkou ČSOB a získat tak navíc ještě 0,1% do Světa odměn.
Nebo u MOL lze získat slevu 1Kč/l pomocí MOL PARTNER karty za 100Kč https://clenstvi.autoklub.cz/vyhody-cle ... anice-mol/
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků