Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 9. 2022 09:02

Ty banky jsou z těch podvodníků teda vystresované (ale nedivím se jim). Absolvoval jsem teď dlouhý telefonát s infolinkou, protože jsem si chěl přidat jednu ze dvou kreditek (ke které mi došla sleva na paliva) do hodinek a nabídlo mi to pouze ověření telefonátem. Tak jsem zavolal a paní po mně chtěla milion údajů ke kreditce včetně tzv. čísla účtu zařízení, což jsou vlastně poslední čtyři čísla tokenizované karty, které se zobrazují v aplikaci Watch na iPhonu (ta čísla už se tam dala dohledat, i když karta nebyla ověřená). Nazývala to nějak jinak a chvíli mi trvalo, co vlastně chce. Naštěstí mi to došlo a v telefonu jsem to našel. Říkala, že přidání karty do Apple Pay předá kolegům, kteří to buď odklepnou nebo mi zavolají. Naštěstí brzy po hovoru kartu přidali, ale připadlo mi to dost složité na rozdíl od jiných bank.
Schwarzie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2022 09:15

tak HB je takova jina banka no :nenapadne
ale co je doma se pocita, trochu diskomfortu za ty benefity stoji
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 22. 9. 2022 09:35

Jen abych se ujistil... Globus pumpa má MCC jako pumpa a ne jako hypermarket (např. kdo máte Mototechnu a jezdíte tam)?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2022 10:22

Urcite ma jine MCC nez v hypermarketu, protoze nakupy na Globus pumpe jsou vylouceny z odmen v George a AB za platby v hypermarket Globus.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 9. 2022 11:33

lukas1107 píše:Plaťte od 22. do 25. září 2022 u čerpacích stanic svou HelloPay kartou a my vám 20 % z ceny nákupu vrátíme (celkem až 500 Kč).

Platí na všechny karty Hello, tedy debetní i kreditní?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 22. 9. 2022 11:36

Pouze na kreditní.
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 9. 2022 11:41

Jak to? Píšou: "Plaťte od 22. do 25. září 2022 u čerpacích stanic svou HelloPay kartou"
Nikde se nepíše o kreditních kartách. HelloPay karta je každá karta, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2022 11:44

Ne, HelloPay je jen kreditka.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 9. 2022 15:26

Ten obchodní název HelloPay (místo původního "Hello kreditka") už používají několik měsíců, je to všude i na webu. Takže fakt jen kreditky, jako u všech těchto jejich akcí.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 9. 2022 16:05

OK
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 22. 9. 2022 16:06

A hlavně nejsou charita, tak proč by to platilo pro debetky? Oni doufají, že takhle to někdo nestihne splatit a úroky už jedou :-)
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 22. 9. 2022 19:43

Ahoj, prosím o radu zkušených, dobíjení Revolutu se na Hello kreditce okamžitě neúročí? A pochopil jsem správně, že výběr z bankomatu se úročí okamžitě, ale jde to obejít předbitím? Je nějaký limit toho předbití? Jde mi samozřejmě o výběry z bankomatů v zahraničí, v ČR nejsou takové šaškárny třeba. Děkuji :)
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivinecek 22. 9. 2022 20:10

Nakup benzinu hello KK - tak je potreba splatit do konce mesice, aby nenaskocil poplatek za za vedeni KK? Nebo uz to zrusili? Od te doby co nejsou vratky jsem KK nepouzival, tak si nejsem jisty jak to ted je.
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 22. 9. 2022 20:48

Měsíční poplatek 50Kč se u standardních KK Hello už od května neúčtuje, takže kreditku není potřeba uhradit do konce měsíce. Kllidně ji můžeš uhradit, až ti přijde měsíční vyúčtování :-)
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2022 21:42

Jirka_k1 píše:Ahoj, prosím o radu zkušených, dobíjení Revolutu se na Hello kreditce okamžitě neúročí? A pochopil jsem správně, že výběr z bankomatu se úročí okamžitě, ale jde to obejít předbitím? Je nějaký limit toho předbití? Jde mi samozřejmě o výběry z bankomatů v zahraničí, v ČR nejsou takové šaškárny třeba. Děkuji :)

Dobijeni Revolutu se uroci hned.
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka