Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 9. 2022 19:22

bodyczech píše:
slavo963 píše:Koupil jsem Benzina tank. kartu Easy jak je ted akce 20% HB cashback

Koupil jsi si tu dárkovou Easy Tankartu (pokud není zdarma) nebo regulérní? Zvažuji jednorázovou Grand kartu, nemyslím, že bych ji využíval častěji než při této HB! akci, ale třeba mi nějaká výhoda uniká...


Ja ani nevedel, ze existuje nejaka Grand karta, nebo ruzne varianty Easy karet. Koupil jsem Darkovou Tank Kartu Easy za 30Kc a nabil 2500Kc primo na benzince.

Jinak nevim jak v minulosti, ale docela levny benzin maji, 36.90 dnes(k tomu jeste bonus -0,50Kc), na samoobsluzni 36,70(ale tam neni zadny bonus), levnejsi je jenom Tank Ono 35.90. Takze neni nutne spekulovat jestli koupit benzin nebo dal. znamku....

Body- koniky lze vyuzit na ruzny sortiment(je nutno povolit, defaultne je moznost kupovat Easy kartou jenom PHM), napr za 3000b mate kafe zdarma, to jsou defakto 2 tankovani, 1Kc=1b
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2022 20:10

Myslíte, že bude bonus i když dobiju Tankkartu Easy online Hello kreditkou v mobilu? Nebo je potřeba nabít přímo na benzince?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 9. 2022 21:34

Dárková Easy a normál Easy se liší jen barevnou kombinací a možností napsat věnování u té Dárkové :) - jinak je to fuk, obě jsou shodně za 30 Kč a lze je opakovaně dobíjet, platnost 10 let. Ta Grand je dle toho co jsem četl jednorázová, tedy částka zakoupená na kartu nelze dobít a musí se hlavně vyčerpat naráz celá (nevyčerpaný zbytek propadá), tedy to není tak ideální (má to být hlavně pro firmy jako možnost např. mimořádné odměny pro zaměstnance atd.)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 23. 9. 2022 23:00

@slavo963, minarjo: dík za objasnění. Pro mé potřeby asi nic jiného nemá význam, než koupit Easy. Běžně nakupuji PHM v PL, polský Orlen teď měl navíc také slevy a k tomu mBank -10%, takže Easy karta půjde do zásoby nebo jako dárek :)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlkoslav 24. 9. 2022 09:16

slavo963 píše:...Jinak nevim jak v minulosti, ale docela levny benzin maji, 36.90 dnes(k tomu jeste bonus -0,50Kc), na samoobsluzni 36,70(ale tam neni zadny bonus), levnejsi je jenom Tank Ono 35.90. Takze neni nutne spekulovat jestli koupit benzin nebo dal. znamku....

U nás včil 37,90, po slevičce 37,40. Což není zas tak úplně špatné. Ale co si tak mlhavě vzpomínám, tak běžně bývá dražší cca o 10%. Hádám, že po volbách se ty ceny zase rozjedou!
Kdyby mi stačila dálniční známka od 1. ledna, byla by to jasná volba. :!:
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mate59 24. 9. 2022 10:55

Konečně ty ceny benzínu klesají.Já jsem včera tankoval u Alberta Prim za 36,90 slevy nemají.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 24. 9. 2022 11:16

Někdo promo kód tankarty? SZ prosím, první bere... :)
Díky všem, vyřízeno.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zitow 24. 9. 2022 13:43

tocassido píše:Pokud se to páruje jako klasická tankarta, tak prostě jen tuto novou kartu uložím k novému uživateli, jde o kartu ne o účet, takže teoreticky mohu kartu vložit pod svůj účet ne?

Majitel tank karty akorát musí povolit na webovém portálu sdílení do aplikace benzina.A pak by měla jít kamarádova karta přidat do jakékoliv aplikace benzina. Benefit karta není to samé co easy karta. Portály easy a benefit jsou oddělené. Přístup na benefit a vytvoření účtu povoluje třetí strana.

-- 24. 9. 2022 14:49 --

mojmax píše:Myslíte, že bude bonus i když dobiju Tankkartu Easy online Hello kreditkou v mobilu? Nebo je potřeba nabít přímo na benzince?

Dobijel bych KK přímo v aplikaci benzina a mělo by to být, podle mě, to samé co na pokladně. Karty jdou v aplikaci dobíjet přes Google/Apple pay, nebo přímo platební kartou po přidání do aplikace.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2022 13:56

Z hlediska momentální akce na KK HB (vlastně HP) bych se obával, že dobití v aplikaci nebude to samé jako platba na terminálu čerpačky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod zitow 24. 9. 2022 13:58

slavo963 píše:
bodyczech píše:
slavo963 píše:Koupil jsem Benzina tank. kartu Easy jak je ted akce 20% HB cashback

Koupil jsi si tu dárkovou Easy Tankartu (pokud není zdarma) nebo regulérní? Zvažuji jednorázovou Grand kartu, nemyslím, že bych ji využíval častěji než při této HB! akci, ale třeba mi nějaká výhoda uniká...


Ja ani nevedel, ze existuje nejaka Grand karta, nebo ruzne varianty Easy karet. Koupil jsem Darkovou Tank Kartu Easy za 30Kc a nabil 2500Kc primo na benzince.

Jinak nevim jak v minulosti, ale docela levny benzin maji, 36.90 dnes(k tomu jeste bonus -0,50Kc), na samoobsluzni 36,70(ale tam neni zadny bonus), levnejsi je jenom Tank Ono 35.90. Takze neni nutne spekulovat jestli koupit benzin nebo dal. znamku....

Body- koniky lze vyuzit na ruzny sortiment(je nutno povolit, defaultne je moznost kupovat Easy kartou jenom PHM), napr za 3000b mate kafe zdarma, to jsou defakto 2 tankovani, 1Kc=1b

Podle mě v současnosti není tank ono levnější. Podle mě je potřeba porovnávat Natural 95+ u Ono s Efectou 95 u benziny. Oboje obsahuje VIF.
Současný stav:
Ono-36,50
Benzina- 36,33 (38,53-2,2)

-- 24. 9. 2022 15:22 --

Ještě jeden postřeh.
Benefit karta dává při nákupu PHM pouze třetinu kotníků oproti easy kartě, kde je to 1:1. Ostatní nákupy na pokladně jsou 1:1 (koník za korunu).
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 9. 2022 15:24

aha, to jsem netusil, ja cely zivot tankuji nejlevneji benzin :nenapadne tak o to lepe
A pres Easy kartu(o cem je zde rec) je sleva jenom 0,50h, v mem pripade teda cena Efecty 95 36,40Kc, Tank ono 35,90 za levnejsi variantu(95+ maji jenom na 4 pumpach dle jejich stranek, ktery stoji 36,50)
http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod vodl66 24. 9. 2022 17:02

Prosím o zaslání promo kódu tankarty do SZ. Děkuji.
Mám vyřízeno. Prosím už neposílat.
vodl66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 24. 9. 2022 18:38

Také prosím o promokód.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod esquire 24. 9. 2022 20:39

Jestli taky nekdo shani promo kod na koniky zdarma, tak si napiste.
Naposledy upravil esquire dne 24. 9. 2022 20:57, celkově upraveno 1
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tocassido 24. 9. 2022 20:48

Pozor na porušování pravidel � nesmí se promo sdílet veřejně, tak ať nedostaneš ban �
tocassido
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků