Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 28. 9. 2022 14:24

Včera jsem poprvé zkoušel tankovat s novou kartou Benefit. Aktuální vyhlašovaná cena nafty je 42,73 Kč. Z toho 2,20 Kč za Benefit kartu Orlen. Tj. jsme na 40,53 Kč. Z toho % za Hello Bank Mototechna kartu, kterou jsem dobíjel. Počítám to správně?

Přijde to zpět tedy až příští měsíc formou kreditu? Na vyúčtování nic jako u Easy Karty neodečítali.

Tady je uvedeno, že ji lze nabít i převodem z účtu, tj. zdá se nehlídají vůbec jestli dobíjím přes ČSOB KK, nebo ne. https://www.csobpremium.cz/portal/partn ... en-benzina

Konečně bude možné tankovat bez obav i přímo na dálnici. ;-]

Jen už nevím, co mimo párků za ty body brát.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 9. 2022 14:44

mycka, kafe, dzusy
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod libol 28. 9. 2022 15:46

tmx643 píše:V apce i v portálu Tankarty (business/benefit) jsou jen české.

To i u Easy, kde jsou slevy i na slovensku - no nic, viditelně nevíš, vyzkouším a dám vědět.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 28. 9. 2022 16:31

6.1 Na bezhotovostní nákup PHM na Vybraných ČS poskytne BENZINA Zákazníkovi základní slevu z nákupní ceny odebraných PHM ve výši uvedené ve Smlouvě. K základní slevě dle předchozí věty může být připočtena sleva dle Zvláštních obchodních podmínek. Sleva není poskytována na produkt CNG ani LPG.

„Vybrané ČS“ znamenají čerpací stanice v Síti ČS BENZINA, na kterých poskytuje BENZINA slevu z ceny PHM dle čl. 6 těchto Obchodních podmínek; na kterých ČS je pro výpočet konečné ceny PHM po slevě uplatňována BENZINA Vyhlašovaná cena a na kterých BENZINA Stojanová cena, je uvedeno na Zákaznickém portále;


Jelikož slovenské na zákaznickém portálu vůbec nejsou, těžko na nich bude uplatňována vyhlašovaná cena... Ale vyzkoušej, budeme mít jistotu, že jim to funguje.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 28. 9. 2022 17:23

Njn - přiznám, že nemůžu najít odkud čerpáš svou citaci, ale donutilo mne to pořádně projít Obchodní podmínky a tam je „Síť ČS BENZINA“ - znamená síť čerpacích stanic pohonných hmot provozovaných pod obchodním označením BENZINA v České republice; :-( Nekoresponduje to teda s jejích webem, fakt škoda, ale počítam, že SK je pasé. Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 28. 9. 2022 17:31

No me by spis zajimalo, kde je seznam CS, u kterych se uplatnuje totemova cena a tech, u kterych se uplatnuje vyhlasovana cena. Na zakaznickem portale jsem to teda nenasel.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 29. 9. 2022 16:05

Čeká někdo na tu kartu taky víc než slibovaný měsíc? Já se registroval 25.8., 7.9. mi přišly údaje do portálu, kde se během pár dnů objevily i údaje o kartě, takže v aplikaci to už mám, ale fyzická karta pořád nikde...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 29. 9. 2022 16:26

Jo... jsou to pitomci... první registraci ignorovali, protože prý už jednu tankartu na daném emailu mám (Edenred), ale že by o tom napsali to ne...
Tak jsem jim dal jiný email, udělal novou registraci a stále nic...
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zitow 29. 9. 2022 20:27

esquire píše:No me by spis zajimalo, kde je seznam CS, u kterych se uplatnuje totemova cena a tech, u kterych se uplatnuje vyhlasovana cena. Na zakaznickem portale jsem to teda nenasel.

Vyhlašovaná cena platí pro všechny pumpy v síti. Netuším jak je to u samoobslužných Express. Při použití Business/Benefit karty se platí vždy totemová cena a sleva je pak přičtena jako vratka na kartu. Při použití Easy karty je sleva okamžitá.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod esquire 30. 9. 2022 14:27

V tom pripade zminovana citace z obchodnich podminek je naprosto irelevantni. Tam se pise o CS, kde se uplatnuje stojanova cena a o CS, kde se uplatnuje vyhlasovana cena. Jaky smysl ma tedy v takovem pripade vyhlasovana cena, kdyz se stejne vzdy uplatnuje totemova cena?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zitow 30. 9. 2022 17:53

Smysl to má asi takový :
Dnes v mém bydlišti efecta 95.
Totemová cena:37,70
Vyhlašovaná cena:38,54
Sleva ČSOB benefit:2,2
Tudíž jsem zaplatil:36,34
S easy kartou by to bylo:37,20
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 1. 10. 2022 06:59

A N95 na Tank Ono 35,90 Kč. Tyhle tankovací karty dávají slevu jen z pŕedražených cen. Nemá to pro mě vůbec žádný smysl, když jezdím skoro denně kolem Tank Ono, přestože jezdím i kolem samoobslužné Benzina Expres. Asi tu svoji tankkartu Easy zruším a nechám si vrátit nabitý kredit 10000 Kč.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 10. 2022 07:10

U samoobslužné Benziny v Unhošti byla včera Efecta 95 za stejnou cenu jako N95+ u Tank Ono, která v Kladně nebo na cestě k Praze ani není.
A i kdyby byla volil bych Benzinu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod zitow 1. 10. 2022 07:12

Podle mě je potřeba porovnávat Natural 95+ (Tank Ono:36,50) s Efecta 95 (Benzina). Oboje obsahuje VIF.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 10. 2022 07:14

ale ne kazdy ma moznost tankovat v polsku nebo na tank ono. Benzinu, co mam za rohem ma cenu za aditivovanou 95 za 36.5, dalsich 50h sleva za Easy. A jak mi bylo vysvetleno, je to ekvivalent 95+ na tank ono za 36,5, takze je ve vysledku Benzina levnejsi. A nemluve, ze 95+ maji jenom nektere tank ono.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků