MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ninaa 30. 11. 2022 11:50

@Paulino Z.
Nenapadlo by mě, že je možné, aby základní menu nabídky a produktů se u klientů lišilo.
Já bych jim poslala zprávu z IB s požadavkem na zpřístupnění infoservisu, ať ti popíšou cestu, jak se dostaneš do starého IB, kde si potřebuješ nastavit oznámení, že je to pro tebe zásadní požadavek.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 11. 2022 16:19

Mě by třeba nenapadlo, že mají své klienty rozděleny podle nějakých tajných vnitŕních kritérií, které se v čase mění, na ty, co jim umožní založit SÚ online a na ty, kterým to neumožní online, ale na pobočce jo.
Přílohy
20221130-162321.jpg
Naposledy upravil Rop dne 30. 11. 2022 20:45, celkově upraveno 1
Důvod: Upravena velikost obrázku.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rop 30. 11. 2022 17:59

A menší ten obrázek nešel?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 11. 2022 18:02

V aplikaci je čitelný v pohodě.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 11. 2022 18:17

Tak můžeme být rádi, že ten obrázek je jen jeden. V minulosti ve vlákně Curve zvládl osobně screenshoty zasekat několik stran. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 11. 2022 20:28

V appce to nevypadá moc velice.

Obrázek
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 11. 2022 20:33

A v mobilním prohlížeči také OK.

Obrázek
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rop 30. 11. 2022 20:46

Ono to totiž vypadalo takto
Přílohy
Snímek obrazovky 2022-11-30 204237.jpg
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ninaa 30. 11. 2022 21:54

jjrr píše:Mě by třeba nenapadlo, že mají své klienty rozděleny podle nějakých tajných vnitŕních kritérií, které se v čase mění, na ty, co jim umožní založit SÚ online a na ty, kterým to neumožní online, ale na pobočce jo.

Mně se u Monety stalo, že mi před pár lety nešel založit účet online. Mám v docházkové vzdálenosti jejich pobočku, tak jsem tam došla a předpokládala jsem, že dokončení resp. založení účtu nebude trvat déle, než založení účtu na pobočce u jiné banky.
Spletla jsem se, slečně trvalo, než přemluvila systém, aby mi účet založil. Tenkrát jsem i zažertovala, že jsem evidentně nechtěný zákazník. A odnesla jsem si z pobočky nesmazatelný dojem, že jejich systém si dělá co chce a mají s ním občas problém i řadoví zaměstnanci.
Spořák Extra mně systém založil poměrně rychle - jeden den ignoroval mé 3 pokusy, ale druhý den hned při prvním pokusu ho nabídl.
Moneta není žádná nuda, jako např. IB AirBanky nebo IB Creditas, tam co naslibovali, to jim fungovalo. Naposled si u mě Moneta zažertovala při upgrade SB, kdy mi tvrdila, že nemám připojení k netu, řešilo se to tu.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radoch1 1. 12. 2022 06:10

Funguje vám apka v mobilu? Já chci rozkliknout už asi týden historii transakcí u Extra SÚ a apka hned padne. Zajimavé je, že u dalších účtu v Monetě mi to nedělá.... Poslední aktualizace se zřejmě nepovedla.
radoch1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 1. 12. 2022 14:15

@radoch1
ano funguje, nic mi u Extra SÚ nepadá, ale mám zase jiný problém. Věčně fungující-nefungující notifikace o příchozích platbách. Když to nějak moc nepotřebuji vědět, tak to přijde, když čekám a potřebuji vědět, tak nepřijde nic, jako naschvál..dnes opět zase tak..už jsem to v minulosti asi 2x reklamoval a vždy to skončí tím, že prý to předají dále s tím, že se mi pak někdo ozve a samozřejmě už se nikdo neozve..máte někdo také s tímhle problém ?
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 1. 12. 2022 14:27

Notifikace chodí OK, Honor 20, android 10.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 12. 2022 11:03

Kde je možno v novém IB zrušit SÚ? Když to zkusím přes staré IB, tak mě to přesměruje do nového IB, ale tam možnost zrušení SÚ nikde nevidím, vidím tam jen možnost zrušení BÚ.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 3. 12. 2022 11:21

Ve starém IB píšou, že by to mělo být v novém IB v Nastavení účtu, ale nějak to tam není :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 12. 2022 11:55

Právě, u SÚ to není. Ale u BÚ to tam mám.
jjrr
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků