Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 1. 12. 2022 14:27

Aha! Takže ne že se Skip Pay je výhodnější platit méně, ale že s nějakou jinou kreditkou je výhodnější platit více. To je ale věc té jiné kreditky a nikoliv Skip Pay.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod obbr 1. 12. 2022 14:38

Logicky. Profit je rozdíl mezi poukazem a pěti platbami, aby jsi ten poukaz získal. Takže čím menší budou ty platby, tak tím více získáš díky tomu poukazu.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 1. 12. 2022 14:50

Jestli si někdo pořizuje Skip Pay kartu vyloženě jen na poukaz za 5 plateb, tak ano.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nettopeer 2. 12. 2022 19:02

Zdravím, současná sleva 1500,- na první nákup se dá využít platbou s jejich kartou v jakémkoli eshopu ?
Nebo jen eshopy, které podporují přímo platbu se skippay - např. MALL ? Děkuji.
Nabízím 100 USD za registraci na Etoro přes můj registrační link -> SZ
Nettopeer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod regin 2. 12. 2022 19:12

Kdekoliv kde berou platbu kartou.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 12. 2022 21:32

Dnes jsem dostal první vyúčtování, jediné co mě teda zaráží je, že se nepočítá s halířovým vypořádáním.. dvě platby byly x,yx,- a ve vyúčtování jsou zaokrouhlené..důvod?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 2. 12. 2022 21:40

U mne je to přesně na haléře, jen ve webovém rozhraní je to zaokrouhlené na koruny.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod laiki 2. 12. 2022 22:01

Když bych chtěla 2 tis. za první nákup se Skip Pay u CZC, musela bych si kartu založit přes odkaz na jejich stránce? Nebo můžu založit přes něčí doporučení a jen na CZC udělat první platbu? A znamenalo by to, že pro maximalizaci odměny bych měla nakoupit aspoň za 2500? Nebo se 500 odměna pro doporučeného s těma 2 tis. nedá kombinovat? Za případnou radu předem děkuji. A případně i za to doporučení do SZ, kdyby někdo měl nevyužité.
laiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 2. 12. 2022 22:28

Klidně si můžeš založit kartu přes doporučující odkaz (poslal jsem ti ho do SZ), i tak získáš slevu 2000Kč za první nákup na CZC. Tam stačí nakoupit za 2000Kč a následně můžeš nakoupit třeba někde jinde za minimálně 500Kč nebo si můžeš zdarma převést peníze na nějaký tvůj účet. A z této následné platby si odečteš slevu 500Kč získanou za založení účtu přes doporučující odkaz.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 12. 2022 23:00

regin píše:U mne je to přesně na haléře, jen ve webovém rozhraní je to zaokrouhlené na koruny.

a kde jsi našel nějaké jiné vyúčtování? v mejlu žádná příloha..na webu to co píšeš..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 12. 2022 04:01

V appce asi?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod regin 3. 12. 2022 04:45

Mail hned mažu, tak nevím, jak to v něm je, ale když chci zaplatit, někde na konci "procesu" se ukáže přesná částka. Jinak i na úvodní obrazovce, kde je zobrazena zbývající částka z limitu se po najetí myší ukáže přesná hodnota.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 12. 2022 14:26

Děkuji ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 3. 12. 2022 19:30

Ahoj. Kdy a jak mi přijde ta odměna za pět nákupů po uložení karty do mobilu?
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 3. 12. 2022 19:46

Jestli přijde na konci měsíce, nebo hned po 5 platbách, to nevím, ale podle všeho přijde mailem v podobě kódu pro slevu z měsíčního vyúčtování.
regin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků