Akce platební kartou + slevy v obchodech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 30. 3. 2023 09:15

Proč jsi @minarjo pořád upnutý na ten článek o Dateio? My se o těch slevách a akcích bavíme "komplexně", ať už jsem ze strany bank nebo ze strany Dateio :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 3. 2023 08:15

Miloši máš pravdu, samosebou se zde diskutují i jiné slevy než ty skrz Dateio od tří bank. Zde šlo v těch příspěvcích výše o mou reakci na ten článek Měšce přímo o mechanismu Dateio, abychom si my jako klienti uvědomili, kdo že nám ty slevy vlastně platí :). Tedy že jsou dvou skupin: ty běžné drobné (typicky jednotky procent u konkrétních obchodníků, stěžejní část nabídky bank využívajících plugin Dateio v appce), tam jsou to přímo ti obchodníci, a pak slevy, které si konkrétní banka přidá navíc jen sama (vyšší procenta či celá skupina obchodníků), tam to hradí celé či z větší části daná banka, tak jako ČS před Vánoci, či UCB na tu celou skupinu obchodů (a proto to pak není k dispozici u všech tří bank, které tento plugin mají). Jen o ten rozdíl mi zde šlo, že ty nabídky jsou sice dvou typů, ale v appce konkrétní banky je vidíme i tak pohromadě (ať už jde o Moneyback ČS, Odměny Air či Ušetřete UCB).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 3. 2023 09:00

<OT>To je polemika tedy :hm A neplatí ty slevy zákazníci, co u těch obchodníků nakupují? </OT>
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 31. 3. 2023 10:07

To každopádně, ale zákazníci, kteří slevu nevyužijí platí víc než ti, kteří slevu využijí. :-D
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 4. 2023 06:50

tmx643 píše:Dostávají noví klienti v Moneyback nějaké lepší nabídky na první měsíc? Zřídil jsem si standard účet bez karty, tak přemýšlím, jestli virtuální zřídit teď, nebo počkat na 1. dubna?

Tak potvrzuji, že tam vůbec nic lepšího není, Albert 2 %.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2023 08:17

U mě už utahují šrouby, měl jsem Albert 2 % od 500 Kč a dneska už tam mám 2 % od 700 Kč. Je fakt, že v Albertu nakupuji hodně, tak možná proto.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 3. 4. 2023 08:36

V rámci Moneyback a U-šetřete je teď nabídka na TV Telly na 60 dní zdarma https://telly.cz/sledovani-zdarma/
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Bnone 3. 4. 2023 08:46

Taky jsem si dnes všiml u Unicredit 2% od 700kč. Je to proto, že nakupujeme. U Airbank jsem delší dobu nenakupoval, tak to naopak snížili na 2% bez podmínek, minulý měsíc od 500kč. Jsou to potvory. No nic no, zajedu místo toho do Kauflandu, ceny nižší a UCB sleva 3% zůstává.
Stejně tak v Albert domů zdarma dávali 100Kč od 500, pak od 1000, teď 150 od 1500. To už pro mne nemá smysl.
Bnone
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 4. 2023 09:45

Milos píše:V rámci Moneyback a U-šetřete je teď nabídka na TV Telly na 60 dní zdarma https://telly.cz/sledovani-zdarma/

To už je lepší https://www.datart.cz/sluzba-telly-zdarma.html. Nutně novou objednávku netřeba... :potichu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2023 09:49

Aha, u toho Datartu tedy není třeba nic zakoupit?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 3. 4. 2023 10:05

Telly v tom webovém formuláři uvádí "Do políčka "Mám promo kód" vyplňte číslo své účtenky z Datartu a po ověření se vám aktivuje nabídka Telly na 90 dní zdarma."
Datart uvádí:"Pokud si nyní v DATARTu zakoupíte vybranou televizi, telefon, notebook nebo tablet, získáte streamovací službu Telly STŘEDNÍ na 90 dní zcela zdarma!"
Dle těchto informací to tedy moc nevypadá, že by to šlo využít jen tak, bez nějakého nákupu v Datartu :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod M1d4s 3. 4. 2023 12:06

Tak já pro změnu letos ještě neměl odměnu Albert v myAir aktivovanou a nově svítí opět trapné 2% ale až od 700 :-/ což mi háže vidle do cashbacku ve Westfieldu (250 Kč zpět při 10 nákupech nad 500).
M1d4s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 4. 2023 12:11

Nevypadá, ale telly nemá jak porovnat číslo objednávky s jejím obsahem. Více bych to asi nepitval. ;-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 4. 2023 12:38

Ja jsem mel albert v George a myAir na 2% nad 500kc do konce brezna(+2% extra nekdy v unoru nebo kdy to bylo), nevyuzil jsem(stale jedu na darkove poukazky nakoupene min rok, kdy George vracel 20% v albertu).

Aktualne mi sviti 2% bez jine podminky min. platby.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2023 12:53

Mám to stejně - u UCB a Airbank - 2 % nad 700 a u George 2 % bez minimální útraty.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků