ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 9. 6. 2023 17:42

Kdysi jsem body vyměnil za tenkou lehkou cestovní/nebo sportovní/ tašku,ale taky moc.Za World elite body nejsou,ani mi to nechybí.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mimous 9. 6. 2023 21:12

Ty výběry z kreditky zdarma asi na konci měsíce skončí, co?
Zrovna taková fajn služba.
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 6. 2023 21:18

@regin:
Nejen kreditka je řešením, jak čerpat body Světa odměn v penězích. Pokud máš Stavební spoření ČSOB (dříve zrzavá liška, nyní modrý chameleon :D) ty nebo kdokoliv z tvých známých, můžeš body Světa odměn poslat do něj, už od 1 bodu (=1 Kč), stačí znát číslo smlouvy a rodné číslo majitele stavebka. Kámoš (klient ČSOB bez stavebka) mi takto pro něj nepoužitelné body na stavebko pár let posílal, bohužel vloni jsem ho už po konci vázací doby ukončil. Ale jistě ho může mít někdo odsud či z tvých známých.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 10. 6. 2023 00:27

mimous píše:Ty výběry z kreditky zdarma asi na konci měsíce skončí, co?
Zrovna taková fajn služba.

Ano, jsou jen do konce června.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 10. 6. 2023 03:57

@minarjo:
Zeptám se, ale takhle z hlavy o nikom nevím. Já osobně už stavebko nemám. Předčasně jsem ho ukončil, protože na spořáku mi peníze z něj za pár měsíců vydělají víc, než kolik získaly za pár let ze státní podpory a úroků.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2023 06:30

Vybery z CSOB KK se budou oplacet i po skonceni akce vyberu zdarma, treba kdo ma ramec 100 000.-, po odecteni nakladu za vyber to stale hodi kolem 380Kc cisteho na max bank sporaku.

Aktualne jsou nektere produkty z CSOB free money(Skippay, KK)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod octr 10. 6. 2023 08:08

regin píše:Ohledně bodů jsou zajímavé akorát tak "reálné věci" a deštník, známky, zámek nebo osušku opravdu nepotřebuju. Objevuje se tam i něco zajímavého? Mění se ta nabídka?

Kdyby měl někdo zájem zbavit se bodů, koupím jakékoliv množství bodů za 90 % jejich hodnoty. Zaplatím bezhotovostně převodem na účet, až mi vaše body připíší na mém penzijním spoření, číslo smlouvy a rodné číslo sdělím přes SZ. Čili např. pošlete mi 10 bodů na penzijní spoření a já vám pak za to pošlu 9 Kč na bankovní účet. Nabídka platí do konce srpna 2023, pak budu už asi penzijko po 60 měsících ukončovat.

Přesný postup by měl být:
Svět odměn > Katalog odměn > Směna bodů na peníze > Vklad na doplňkové penzijní spoření (pro smlouvy uzavřené od 1.1.2013) > zadat počet bodů > Koupit > Košík > zadat číslo smlouvy > zadat rodné číslo > Pokračovat > zadat SMS klíč > Potvrdit.
octr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod regin 10. 6. 2023 08:24

No, pokud do toho půjdu, tak body budou až někdy v říjnu, takže...
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 6. 2023 08:43

Milos píše:
mimous píše:Ty výběry z kreditky zdarma asi na konci měsíce skončí, co?
Zrovna taková fajn služba.

Ano, jsou jen do konce června.

Budu si muset vypočítat, jestli se vyplatí jeden výběr za 200k nebo dva za 240k. Ale odhadem i z těch 40k nad možnost jednoho výběru bude výnos více než poplatek za výběr.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2023 09:46

40 000 ti udela na cca 6,1% 170Kc/mes po zdaneni, takze ano
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod PULPANM 10. 6. 2023 09:47

Jak je to u Premium konta? Když platím kreditkou tak se mi žádné body do světa odměn nepropíší.
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 10. 6. 2023 10:13

wit.cz píše:
Milos píše:
mimous píše:Ty výběry z kreditky zdarma asi na konci měsíce skončí, co?
Zrovna taková fajn služba.

Ano, jsou jen do konce června.

Budu si muset vypočítat, jestli se vyplatí jeden výběr za 200k nebo dva za 240k. Ale odhadem i z těch 40k nad možnost jednoho výběru bude výnos více než poplatek za výběr.

Někde jde vybrat víc než 120k? Já měl za to že v bankomatech 80 a vkladomatech 120?
Jirka_k1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 10. 6. 2023 10:16

Prosím Vás, omylem jsem smazal ten email, co mi přišel ohledně získání těch 600 bodů ve světě odměn..prosím, mohl byste sem někdo hodit screen toho emailu, nebo jaké tam vlastně byly ty podmínky pro získání a v jakém časovém období by měly být připsány ? děkuji
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 6. 2023 12:11

Jirka_k1 píše:Někde jde vybrat víc než 120k? Já měl za to že v bankomatech 80 a vkladomatech 120?


Zatím vždy jsem z ČSOB bankomatu vybral 200k na transakci. Teoreticky jde vybrat i z bankomatů jiných bank, tam limity nemám vyzkoušené.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beet 10. 6. 2023 13:38

PULPANM píše:Jak je to u Premium konta? Když platím kreditkou tak se mi žádné body do světa odměn nepropíší.
Díky


Žádné body se nepripisuji. Tam jsou jine benefity.
beet
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků