Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 5. 2017 12:23

Jen u te akce je trosku opruz to, 3 mesice se musí plnit prijem 5000 (10 000 pro vedeni zdarma) a pak za další 2 pripisou tu tisícovku. Takze to cele je "opičárna" na pul roku.

Jak je to pak se zrusenim, v ceniku mají 500 při zruseni do jednoho roku, ale to je jen u tech uctu pro podnikatele.
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rd261 3. 5. 2017 12:24

Nejsem si jist jestli lze Poštovní účet zřídit mladším 18 let.
Při online sjednávání mají v nabídce tyto varianty (jedna z těchto variant se musí zvolit):

Mladí 18 až 26 let, vedení účtu zdarma do 26. narozenin
Dospělí 26 až 58 let, vedení účtu zdarma při měsíčním příjmu na účet alespoň 10 000 Kč
Rodiče vedení účtu zdarma pro rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Senioři od 58 let, vedení účtu zdarma při měsíčním příjmu na účet alespoň 5 000 Kč
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 5. 2017 13:46

zajímalo by me, jak overuji ty rodice na materske, vyplnuji se tam stejne udaje jak jinde :)
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 3. 5. 2017 14:20

Tak nebuď lemra a najdi si to...
Koukám, že účet lze u Ery sice založit už od narození, ale registrace ve Světě odměn je možná až od 18-ti let, takže je bohužel nepodojím.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2017 14:36

rd261 píše:Nejsem si jist jestli lze Poštovní účet zřídit mladším 18 let.
Při online sjednávání mají v nabídce tyto varianty (jedna z těchto variant se musí zvolit):

Mladí 18 až 26 let, vedení účtu zdarma do 26. narozenin
Dospělí 26 až 58 let, vedení účtu zdarma při měsíčním příjmu na účet alespoň 10 000 Kč
Rodiče vedení účtu zdarma pro rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Senioři od 58 let, vedení účtu zdarma při měsíčním příjmu na účet alespoň 5 000 Kč

Njn, když si skočíš o pár stránek dál a dáš tam datum narození pod 18, pošle Tě to na pobočku. Já si teď (poté, co jsem si to ověřil různými způsoby) téměř jist jsem.

-- 3. 5. 2017 15:37 --

.357 píše:Tak nebuď lemra a najdi si to...
Koukám, že účet lze u Ery sice založit už od narození, ale registrace ve Světě odměn je možná až od 18-ti let, takže je bohužel nepodojím.

Vidíš, tak tam je zakopanej pes. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod guuruu 3. 5. 2017 15:21

jichaj píše:Jen u te akce je trosku opruz to, 3 mesice se musí plnit prijem 5000 (10 000 pro vedeni zdarma) a pak za další 2 pripisou tu tisícovku. Takze to cele je "opičárna" na pul roku.

Pak bude jeste problem tech 1000 bodu za neco rozumneho utratit. :D
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guuruu 3. 5. 2017 15:21

jichaj píše:Jen u te akce je trosku opruz to, 3 mesice se musí plnit prijem 5000 (10 000 pro vedeni zdarma) a pak za další 2 pripisou tu tisícovku. Takze to cele je "opičárna" na pul roku.

Pak bude jeste problem tech 1000 bodu za neco rozumneho utratit. :D
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2017 17:10

Zase takovej problém to nebude, abys tu hovadinu musel psát 2x. Ale chápu, jsi tu nováček, takže se chceš zviditelnit. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 3. 5. 2017 17:30

To je jen osobne s jeho appkou
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 5. 2017 17:39

Fakt???? :shock: :shock: :shock: :mrgreen: (Ono už déle stačí jen vidět nick, ani není nutno vidět jeho příspěvky.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 3. 5. 2017 20:39

Tak definitivně potvrzeno emailem z ERY :-( :'( :
Vážený pane,
děkujeme za Váš dotaz a využití e-mailové komunikace. Bohužel na dětské účty se tato odměna nevztahuje. Věrnostní program Svět odměn nabízíme pro všechny zletilé klienty od 18 let. V tomto programu za aktivní využívání účtu (jednorázové, trvalé příkazy, inkaso a platby platební nebo kreditní kartou) sbíráte body.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 4. 5. 2017 12:23

Hm, tak to cemu jsem se chtěl vyhnout je tady:

"Vážený kliente,

Vaši žádost přes web on-line prodej bohužel nemůžeme zpracovat, pro bližší informace navštivte jakékoliv Finanční centrum."
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2017 06:57

Přišlo mi to samé, taky budu muset na pobočku.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod 07Petr 5. 5. 2017 07:39

Tak reklamace uznána:
Vážený pane,
odpovídáme na Vaše podání týkající se účtování poplatku za výběr z bankomatu. V důsledku technické chyby při přenosu dat došlo k chybnému účtování poplatku za výběr na vrub Vašeho účtu. Dne 4.5.2017 byla provedena oprava a na Váš osobní účet byla vrácena částka ve výši 5 Kč. Za vzniklou situaci se Vám velice omlouváme.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chosta 6. 5. 2017 08:17

Poštovní účet nebo Čsob účet co jsem se díval,tak podmínky jsou stejný co by jste doporučili?
chosta
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka