Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 10. 2019 10:30

Tohle není špatná nabídka za založení účtu: https://www.ceskaposta.cz/postovni-ucet Za pět operací fitness náramek Xiaomi Mi Band 2.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 3. 10. 2019 11:21

Účastníkem Akce se nemůže stát fyzická osoba, která je majitelem jakéhokoliv běžného platebního účtu vedeného pod obchodní značkou PS nebo ČSOB, nebo takový účet vlastnila v posledních 24 měsících před spuštěním Akce nebo v Době trvání Akce ukončila smlouvu o vedení jakéhokoli platebního účtu vedeného pod obchodní značkou PS nebo ČSOB (včetně Nového účtu). Z účasti na Akci jsou vyloučeni zaměstnanci Pořadatele a zaměstnanci České pošty, s.p.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 10. 2019 13:01

to radsi 500kc pri zalozeni CSOB plus konta
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 10. 2019 14:01

zrovna jsem na ten náramek za účet koukal. V čem je lepší CSOB plus konto než poštovní účet ? těch 500 je s promokódem / doporučením? Tu akci jsem narychlo nenašel, jen podmínky, které ale platily do 24.4.2019 ZDE. Díky.
Naposledy upravil A1rh- dne 3. 10. 2019 14:48, celkově upraveno 1
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 10. 2019 14:40

Akce na naramek bezi uz delsi dobu a hodnota naramku je cca 300kc, takze nic moc zajimaveho.
Lepsi byla odmena 500kc za CSOB, ktera skoncila v srpnu (da se ocekavat jeji obnova, jako kazdy rok)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 10. 2019 15:57

aktualne je odmena litr za zalozeni plus konta, dnes to prislo do mailu
https://svetodmen.cz/akcni-nabidky/dopo ... 01910~tip1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 10. 2019 23:48

nj a co TAM dělá ta poznámka 18-30 let?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 10. 2019 06:47

A co takhle podívat se zde přímo do vlákna ČSOB, kde jsou ty bonus akce hezky rozebrány? :) Aneb ne všechny jsou jen pro věkové spektrum 18-30.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 9. 12. 2019 13:15

Babička má už dlouho dobu účet od poštovní spořitelny, kde platí za každý prd (i přesto, že má PS účet, který by mohla mít úplně zdarma). Údajně změnit účet na ten zdarma bez návštěvy pobočky nejde. Babička je bohužel špatně pohyblivá, takže už ji nechceme nikde tahat jen kvůli změně účtu. Netuším jestli i pro zrušení účtu je zapotřebí navštívit pobočku, netušíte někdo ? Nenapadá Vás nějaká jiná bezpoplatková či "levná" banka (kromě airbanky) ke které by se dal účet přenést v rámci mobility bez návštěvy pobočky a plně online (vše bych vyřídil za babičku) ? U Airbanky mě štvou poplatky za výběry z cizí banky z malého tarifu(poblíž banoomat airbanky nemáme), jinak bych účet přenesl k airbance. Tím přenosem by mohl zaniknout účet u PS bez návštěvy pobočky, je to tak ? Děkuji
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 12. 2019 13:56

Zrušit účet by asi šlo i poštou, nejspíše ale s úředním ověřením. Využití bankovní mobility je, zdá se, nejméně problematický způsob.

Co se týče bezplatných účtů, tak doporučuji pozornosti (všechny mají vedení účtu zdarma bez dalších podmínek + běžné tuzemské platby zdarma, v závorce počet výběrů z bankomatu)

Fio (1-5 dle obratu, jeden je ale vždy; z vlastních dalších 10)
Equa (všechny?)
Creditas (3?)
Hellobank (bývaly tři, teď to snad stáhli na jeden)
mBank (u karty Visa svět všechny, ale musí se vybírat nejméně 1500 Kč, u karty MC si nejsem jist)

Jsi si jist, že není nikde poblíž bankomat Air, docela do toho "šlápli" a dávají je do obchodních center, na nádraží a podobně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 9. 12. 2019 13:58

Creditas jich má určitě víc než tři ne?

Neomezené výběry zdarma
S naší kartou máte zdarma neomezený počet výběrů z libovolného bankomatu v ČR, ale i zahraničí. Ve výběrech hotovosti z bankomatu již nejste ničím limitováni.
Naposledy upravil OnderCZ dne 9. 12. 2019 14:00, celkově upraveno 1
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 12. 2019 14:00

...máš pravdu, 3 bývaly dříve, nyní jsou to všechny a to i v zahraničí. A navíc má solidní kurzy (ne nejlepší, ale dobré)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 12. 2019 15:07

Hellobank má stále 3, na jeden to stáhnou od Nového roku pouze u kreditky s nastavenou odměnou "výběry". No a ty kurzy Creditas, máš sice pravdu, ale mám pocit, že ta babička toho už asi moc nenacestuje...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 9. 12. 2019 16:06

Peníze vybírám babičce já anebo rodina, ale někteří členové rodiny neřeší z jakého bankomatu vybírají a když někdy vidím 3x výběr po 40 Kč, tak se mi protáčí panenky. Ano vím, že můžeme vybrat celý důchod najednou, ale babička nechce mít doma více peněz. Babička už prakticky nechodí ven (kromě lékařů), takže vše obstarává rodina. Šlo mi primárně o to, jaká banka v rámci té mobility nenutí člověka dojít na pobočku třeba i v případě, kdy nastane během žádosti případně nějaký problém. Pokud u Equa bank jde vše vyřešit online, tak si myslím, že to je favorit (sám Equa bank mám), ale nemám zkušenost s převodem účtu. Navíc je tam akce za založení účtu, takže to je asi jasný favorit. Teď se, ale dívám a je tam telefonický kontakt, což nevím, jestli babička zvládne, protože tomu nerozumí...Primárně mi šlo o postup, jako třeba v případě založení účtu u banky u které by šlo vše provést bez osobního,telefonického kontaktu. Tzn. nahraji potřebné doklady, smlouvu podepíši sms a karta přijde obyčejnou poštou na adresu babičky. Prostě dojdu k babičce s notebookem a vše vyřeším na místě..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 12. 2019 16:26

Ohledně telefonického kontaktu - řešili jsme nedávno podobný případ (85 let, velmi špatně slyšící) - dali jsme telefon na hlasitý poslech, upozornili jsme operátorku, že to budeme dělat tak, že posloucháme spolu a opakujeme nahlas, co se chce. Neměla námitek, vyřídili jsme všechno.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků