Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 2. 2020 09:24

Ja "vyhral" po reklamaci nepripsani bonusu 500 u PS, pripsani bonusu 500 i u dvojčete. ))))
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 25. 2. 2020 20:57

Podle dnešního rozhovoru HN s Janem Sadilem, členem představenstva ČSOB zodpovědným za oblast retailu, dojde ke sloučení Poštovní spořitelny a modré ČSOB později - ne letos, ale příští rok (pak bude všude už jen modrá ČSOB). Do té doby budou obsluhováni klienti PS ve stávajícím, jiném bankovním systému než klienti ČSOB. Hlavní plán PS pro nejbližší období je její digitalizace.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 3. 2020 09:39

Matlal píše:
PULPANM píše:Přemýšílm o tomto snadném litru

Je to minus pojisteni,takze on to litr ani neni.A pak to zase rusit.

Tak teď už je to bez pojištění... :-))

https://www.postovnisporitelna.cz/portal/ucty/akce-1000
https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... i-ucet.pdf

Pravda, to zrušení bude pořád nutné, rozhodně bych neměl zájem točit 10 tisíc měsíčně na účtu, který je jinak k ničemu. Ale asi s tím už preventivně počítají, že ty účty budou zas obratem rušit...

Odměnu získá každý Účastník Akce, který Nový účet nezruší do připsání Odměny.

:mrgreen: :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Richee, Curve, Revolut, TransferWise, WorldRemit...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 5. 3. 2020 18:14

To vypadá, že stačí v IB, které mi zůstalo po nedávném zrušení účtu mobilitou, naklikat žádost o poštovní účet a tisícovka je v kapse. A nikdo z Akce není vyloučen. Hodně benevolentní podmínky.
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 3. 2020 19:00

Viděl bych tu možnou výluku v tomhle:

Odměna v rámci Akce není slučitelná s finanční odměnou za zřízení Poštovního účtu nebo Plus Konta v rámci jiné akce. Klientovi vždy náleží jen jedna, nominálně vyšší, finanční odměna.

Píší "jiné akce" a ne "jiné současně probíhající akce", ale kdo ví, jak to zas tentokrát mysleli.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 3. 2020 21:32

jerry666 píše:To vypadá, že stačí v IB, které mi zůstalo po nedávném zrušení účtu mobilitou

Aktuálně asi jedině tam, anžto jinak celý jejich web hází již několik hodin hází akorát error 500. To docela ten okruh zájemců omezuje... :hm (Ráno to chvíli nějakým zázrakem běželo, když jsem sem dával ty odkazy.) Poštovní kvalita se opravdu nezapře. No, ale třeba to do konce měsíce spraví. :mrgreen: :D

PS_LOL1.png

P.S. V IB pro změnu upozorňují, že to potřebuje "trochu vyladit" a že bude odstávka, tak si možná radši pospěš.

PS_LOL2.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Richee, Curve, Revolut, TransferWise, WorldRemit...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 3. 2020 09:33

kdyz na podzim jsem zalozil Plus konto CSOB s odmenou 500kc, vztahuje se na mne tahle akce?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 6. 3. 2020 09:38

To si myslím že ne, když BÚ máš. Nebo jsi ho zrušil?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 3. 2020 09:57

Díky Lol Phirae.

V podmínkách akce není nic o tom, že klient v minulosti nesměl mít účet.
(https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... i-ucet.pdf)

Teď jsem si zažádal https://www.postovnisporitelna.cz/portal/ucty/akce-1000
za 10 minut volali a mám založeno, přijede kurýr. Výslovně jsme se na to ptal, protože loni na podzim jsem u ČSOB měl účet (akce Den spoření). Paní si otevřela podmínky akce a řekla mi, že se mě tedy ta akce týka. Mám to i nahraný. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 3. 2020 19:07

suram píše:To si myslím že ne, když BÚ máš. Nebo jsi ho zrušil?

Nezrusil...takze nic no
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 6. 3. 2020 19:19

Tak ho rychle zruš, do konce akce se to dá možná stihnout.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 3. 2020 01:22

taky pořád běží akce na 1000 Kč za účet u ČSOB s podmínkou být nový klient
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 3. 2020 12:16

dá se to stihnout ještě vybrat před plněním obratové podmínky? Nebo se musí točit hned těch 10 000Kc?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 7. 3. 2020 13:33

A1rh- píše:taky pořád běží akce na 1000 Kč za účet u ČSOB s podmínkou být nový klient

A co znamená v podmínkách "Nový účet musí být založen prostřednictvím tipu z Hypotéční banky"?
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 3. 2020 14:46

Njn, u té akce ČSOB je

Do Akce se mohou zapojit fyzické osoby, které nemají platební účet u ČSOB ani v posledních 12 měsících zpětně ode dne spuštění Akce nebyly majiteli žádného z platebních účtů ČSOB a v době trvání Akce si založí nový účet u ČSOB.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka