Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 6. 2020 16:52

Mate taky nabidku na ucet pro dite s odmenou 600?
Prekvapuje me to, pred dvema roky jsem to zrusila.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 7. 6. 2020 19:01

Mám nabídku na účet pro dítě s odměnou.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 6. 2020 21:32

Nemám. Kde ji máte?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 8. 6. 2020 06:30

Po otevření mobilní aplikace vyskočí nabídka na kapesné 6x100 Kč.
Podmínky https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... apesne.pdf
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 6. 2020 07:50

Tak u mně ne... :-(
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 8. 6. 2020 09:19

Tak ona je otázka, zda by odměnu vyplatili i nám, kterým se nabídka zobrazuje v bankovnictví - mezi podmínkami mj. je "...zastoupené jejich zákonnými zástupci/opatrovníky (dále jen „Zástupce“), kteří budou Pořadatelem jmenovitě osloveni s nabídkou k účasti v Akci e-mailem nebo přímo na obchodním místě Pořadatele...."
A prosté zobrazení nabídky u mne, jako zákonného zástupce, ani jednu tuto podmínku nesplňuje. :hm
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 6. 2020 20:33

přes IB PS zamítnuto, nemám tam aktuálně žádný účet a využil jsem min 2 bonusové akce ČSOB/PS za zřízení běžného účtu. Jinak mám 4x KK (2x Hello, RB Style a ČS). Tak jestli má smysl zkusit ještě třeba online přes ČSOB (i když to jde nejspíš na stejné posouzení).
Edit: ještě mi volala dnes ráno, že mám nedokončenou žádost, tak jsme prošli v zásadě totéž, co jsem vyplňoval včera online v dotazníku a ... světe div se ... opět zamítnuto :) Buď jim vadí už 2x založený a obratem zrušený běžný účet, nebo ty 4 další kreditky (s rámcem celkem nějakých 85 tis.)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 6. 2020 12:38

K nemožnosti odeslat celý zůstatek OP (možná to bylo ve vláknu ČSOB):

Vážený pane ...,

k Vašemu podání týkající se zadávání plateb k Vašemu účtu 106037792/0300 sdělujeme následující. Při zadávání okamžité platby na celkový zůstatek evidujeme technickou chybu, která je bankou řešena. Po provedení opravy bude nasazena změna v systému k nápravě této chyby. Oprava bude nasazena v nejbližším možném termínu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 9. 6. 2020 12:44

Počítali původně s poplatkem a zakompilovali do systému, že se nejdřív blokne ten poplatek.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 6. 2020 12:54

Jo, to je pravděpodobná hypotéza. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Fox21 9. 6. 2020 13:05

U některých starších typů účtů Poštovní spořitelny i CSOB je dle sazebníku poplatek za okamžitou platbu 5 Kč.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 6. 2020 13:06

Jo, pak mi hlavně došlo, že to dělá někdy od minulýho víkendu a předtím to šlo až do nuly.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 6. 2020 09:26

Fox21 píše:U některých starších typů účtů Poštovní spořitelny i CSOB je dle sazebníku poplatek za okamžitou platbu 5 Kč.

Já můžu jít pod 5 Kč, ale do nuly ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigzachod 30. 6. 2020 21:04

kdo ještě nemá ČSOB/poštovní spořitelnu, tak upozorňuji na výhodnou akci...
Bonus 1000Kč při založení účtu - platí 1.7.-31.7. 865Kč čistého
Podmínky: platí při současném sjednání pojištění k platební kartě (nejlevnější pojištění stojí 135Kč/rok), účet musí být 3 měsíce aktivní, stačí si poslat každý měsíc na účet 10k, při příjmu 10k měsíčně je vedení účtu zdarma. Bonus je po splnění podmínek automaticky připsán na daný účet.

Bonus 1000Kč za založení kreditní karty, 6 měsíců bezúročné období + 2% zpět - platí do 31.8.
podmínky: Bonus je připsán na účet kreditky. 2% zpět je ve formě bodů ve světě odměn (prvních 6 měsíců, poté 0,5%), nutnost mít založený běžný účet! body si snadno převedete na peníze (úhrada kreditní karty, stavební spoření ČMSS, penzijní pojištění ČSOB)

Snadno, tak můžete získat minimálně 1865Kč + vratka z kreditní karty, tento souběh dvou akcí se už asi nebude opakovat, kdo jste si založil již kreditku, tak pro vratku/sběr bodů je potřeba účet, nyní s bonusem...

A to není všechno! Pokud si založíte účet skrz mně (na mé doporučení) tak Vám nabízím 200Kč za založení účtu a 50 Kč za založení kreditky. Podmínka je, že jste u ČSOB/poštovní spořitelny neměli žádný účet/kreditku minimálně 2 roky. Sjednání osobně v Praze na pobočce, více info a pro domluvu mi napište soukromou zprávu.
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 7. 2020 14:16

ta na závěr uvedená podmínka platí i pro využití těch akcí? Nechce se mi to teď celé studovat. Díky.
"Podmínka je, že jste u ČSOB/poštovní spořitelny neměli žádný účet/kreditku minimálně 2 roky."
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků