Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 12. 2021 00:37

před časem, už nevím za co, jsem měl taky 500 Kč kód k EuroOil, před tankováním jsem si ověřil, že obsluha ví o co jde a normálně o to ponížili cenu. Naťukala to ručně. Ale mám pocit, že se to vlastně skládalo z 2 různých kódů.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 12. 2021 06:29

Mr.Rosch píše:přišel mě SMS slevový kod CEPRO za aktivaci aplikace do DoKsy Slevovy kod je 7000...2
Nevíte co s tím ? návod nepřišel to mám asi ukázat po natankovaní pumpařce ?

Chodilo to už dříve, kamarád taky využil. Chce to před tankováním u obsluhy ověřit, že ví o co jde a umí s tím, byl to tehdy celkem porod.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Rosch 10. 12. 2021 21:16

Včera večer jsem volal na info po 20:00 hovor 12 min operátor nenašel podrobnosti k akci ať zavolám dnes.
Dnes ráno hovor 16min operátor tvrdil že to hledali 4 a nic že mě zavolá zpět.
Operátor volal po 35 min. že mám obsluze na pumpě ukázat ten dlouhý kod a to je celé :-D
Mr.Rosch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod culti 10. 12. 2021 21:51

Rop píše:Já si myslím, že po 1. 1. 2022 bank ID bude docela potřebný pro všechny.

Tak zatím je pořád u nás dost bank, co bankovní identitu neřeší a nevypadá to, že by ji k 1.1.22 zaváděly.

Jinak nikdy jsem bankovní identitu nepoužil, ikdyž ji u pár bank mám "nedobrovolně" aktivní.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 12. 2021 16:39

Mr.Rosch píše:Včera večer jsem volal na info po 20:00 hovor 12 min operátor nenašel podrobnosti k akci ať zavolám dnes.
Dnes ráno hovor 16min operátor tvrdil že to hledali 4 a nic že mě zavolá zpět.
Operátor volal po 35 min. že mám obsluze na pumpě ukázat ten dlouhý kod a to je celé :-D

Tak já to dnes na pumpě uplatnil ale tak snadné to teda nebylo. Paní napřed kód opsala na poukázku a pak po me chtěla akceptacni kód který ale v SMS není takže někde u kasy v papírech našla že by to měla bejt 0 pak sem to musel podepsat, ona to opsala do kasy s tím že se musí vyplnit i částka na jakou je to kód protože utrata se musí rozdělit. Naštěstí to nakonec s tou nulou prošlo ale nevim proč to dělají tak složité docela sem tam zdržoval.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod culti 22. 1. 2022 00:52

PS má akci - Pojištění internetových rizik na rok zdarma. Využíváte nebo budete využívat někdo?
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 1. 2022 04:44

Zbytečnost. Stačí se chovat na internetu obezřetně a ne se spoléhat na pojištění a pak zírat na výluky, když pojišťovna neplní.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod esquire 22. 1. 2022 20:06

Tu akci uz maji snad 2 roky. Pro me taky zbytecnost.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 1. 2022 09:24

Je to na nic a trik je v tom (proč to dělají), že to zapomeneš včas zrušit a naúčtují ti poplatek za další rok.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod culti 23. 1. 2022 19:07

Asi na to taky kašlu, ale zaujalo mi tam právě třeba to s těmi eshopy, když nedodají zboží.
A nebo to s tím, když o Vás někdo napíše něco nepěkného na internet. To si sice nedokážu moc dobře představit jak to řeší potom, ale v dnešní době se možná může někomu hodit.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 23. 1. 2022 19:10

Ne, je to jen další produkt, který budou vovce platit a na kterém bude pojišťovna vydělávat.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 1. 2022 19:48

culti píše:eshopy, když nedodají zboží


Na to ale můžeš použít klasický chargeback, dokazování bude asi podobný...
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrholecR 23. 1. 2022 20:02

Na ten rok zdarma jsem si to zapnul, dal upomínku do telefonu a za rok zrušil. Naštěstí jsem to nepotřeboval, ale proč si to nedát, když dávají službu gratis. Darovanému koni na zuby nehleď.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gaabi 24. 1. 2022 15:10

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. Když jsem podala výpověď zrušení běžného účtu u Poštovky(byla jsem osobně na poště), tak musím i zvlášť požádat ještě o výpověď smlouvy o elektronickém bankovnictví a dále CSOB eidentitu? A nebo tyto 2 smlouvy se zruší automaticky?
Děkuji
gaabi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 25. 1. 2022 21:33

Tam je ve hře víc věcí. Těžko říct, jak to pojali ve výpovědi. Minimálně bych se zeptal na infolice 800 300 300.
losalamos
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků