Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2011 20:56

iguka píše:K účtu zadarmo to jde určitě, disponent dostane i na požádání zdarma kartu. Na finanční centrum chodit nemusíš, jde to i na poště.

myslíš, že tu kartu dostane disponent včetně vedení zdarma? V tom případě by konečně šlo vybrat více jak 50 tisíc
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 1. 2011 17:51

Tak dnes jsem vkládal 6 tisíc (3 dvoutisícovky) a 1 bankovka mi byla zadržena :(. Částka se připsala celá, tak to bude asi fakt tím novým vzorem bankovek. Doufejme :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod iguka 9. 1. 2011 13:05

dr._lukas píše:
iguka píše:K účtu zadarmo to jde určitě, disponent dostane i na požádání zdarma kartu. Na finanční centrum chodit nemusíš, jde to i na poště.

myslíš, že tu kartu dostane disponent včetně vedení zdarma? V tom případě by konečně šlo vybrat více jak 50 tisíc

tady máš sazební účtu zadarmo http://www.postovnisporitelna.cz/Inform ... kt=Osu_Zad
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod budvar10 11. 1. 2011 09:37

Zdravím, mám momentálně studentské konto ČSOB a teď mi končí, tak chci přejít na Osobní účet zadarmo. Chtěl jsem se tedy zeptat na pár informací, které jsem nikde nenašel. Je možné s Maxkartou platit v zahraničí? A přejít se zachováním čísla účtu z ČSOB již teda není možné? Musím tedy založit účet nový a původní zrušit?
Děkuji moc za rady...a omlouvám se jestli tyto dotazy zde již byly....
budvar10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 11. 1. 2011 09:53

S Maxkartou lze běžně v zahraničí platit, záleží jen na obchodníkovi, zda akceptuje Visa elektron.

Dříve šlo přejít s účtem od ČSOB do PS a pak za poplatek 15 Kč přejít na program zadarmo (možná to šlo i najednou v jednom kroku), teď se konta zadarmo zakládají pouze jako nová, nelze na ně ze stávajících účtů přejít.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 11. 1. 2011 17:10

Visa elektron akceptuji snad vsude
konstruktiwa
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 11. 1. 2011 17:40

Jsou místa, kde lze zaplatit jenom kartou Maestro (Rakousko), byly tady o tom již několikrát diskuze.

Viděl jsem i místa, kde brali MC, Maestro, Cirrus, ale neakceptovali Visa (i ve verzi electron).

Mě například tvrdili, že dálniční mýto v Rakousku a Itálii lze zaplatit pouze kreditní kartou, nikoliv debetní. A jak víme, kreditku Visa electron mají jen 3 banky v ČR - KB, UniCredit a Rajfka, u ČSOB/PS ji nenajdeš.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 11. 1. 2011 20:59

Lze nějak zrušit roční papírové výpisy k červenému kontu a osobnímu účtu zdarma :?:

Dnes dorazily oba poštou a nějak nechápu proč je rozesílají v papírové formě, když mám nastavené jen elektronické.

Připadá mi to zcela zbytečné.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2011 21:00

Taky mi přišel a to i k Era osobnímu účtu zadarmo. Asi to zrušit nejde :(. PS si myslí, že svoji zákonnou povinost jinak než papírovým výpisem nesplní.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 11. 1. 2011 21:16

To by me take zajimalo jak ty rocni papirove vypisy zrusit, a hlavne jak je zrusit u AXY protoze z tama chodi kazdy mesic.
konstruktiwa
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 11. 1. 2011 22:30

treba to maji ve smlouve a prijde jim levnejsi rozeslat obalku (to je vyjde tak na 9,90 Kc) nez predelavat smlouvu
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 12. 1. 2011 11:01

Po zavolání na INFO linku jsem se dozvěděl, že roční papírový výpis o zůstatku zrušit nelze.

Není zpoplatněn, ale prostě zrušit ho NEJDE.

PS : Asi chtějí utrácet za papír, vytištění a za poštu z vlastní kapsy. Jinak to nechápu.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 1. 2011 16:24

A není to jedno, ano kdybychom tyto výpisy platili, řvu, ale když jsou zadarmo, tak je mě celkem u zadku, že PS něco stojí
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 12. 1. 2011 17:01

konstruktiwa píše:To by me take zajimalo jak ty rocni papirove vypisy zrusit, a hlavne jak je zrusit u AXY protoze z tama chodi kazdy mesic.

U Axy to také nejde nijak. Stále ještě neumí přehled transakcí v IB, tak musí podle zákona rozesílat alespoň papírové.

A když je to baví... ;-]
4honza
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka