Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 7. 2011 16:06

Ano, BÚ u ČSOB mám už asi 15 let. A pokud nenabídnou něco rozumného zdarma (nemyslím konto Exclusive), tak půjdu jinam.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 24. 8. 2011 10:24

Od 24.10. je oficiálně umožněn vklad hotovosti na Červené konto, ovšem za poplatek 8Kč

:arrow: http://www.postovnisporitelna.cz/inform ... minek.aspx
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 24. 8. 2011 10:46

tak už na nás taky došlo, ti kteří jsme to využívali zdarma
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 8. 2011 12:35

No jo no, tak mame utrum :(.Vi nekdo, jestli je to uctovano vkladateli, nebo majiteli uctu? Hadam, ze asi to druhe.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 24. 8. 2011 13:03

jednim slovem, fio, fio, fio
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 8. 2011 13:22

Bohuzel FIO to nenahradi:
1) vklad 3. osobou stoji 30 Kc (novinka od 1.8.), u CK bylo jedno, kdo vkladal
2) pobockova sit je mene rozsahla, nez sit post
3) pokladni hodiny jsou velmi omezeny (kratsi nez otviraci doba pobocky a navic s poledni pauzou), takze kdo pracuje klasicky "od deviti do peti" nema sanci si v hotovosti vybrat, ani vlozit. A vetsinou ani kdyz pracuje 8-16, pokud nema pobocku hned pres ulici.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 8. 2011 15:49

A proč nad tím pánové brečíte? Když víte, že se to dalo takto neoficiálně odrbat.. Že vkládá někdo na cizí účet a brečí, že za to zaplatí.. K smíchu :-D Nebo v KB, RB, ČS, GE, ČSOB vložíte jako třetí osoba někomu na účet zadarmo? A žádnou výhodu to nemělo, platba online zaúčtovaná nebyla.. jako všechno co nefunguje u poštovky online :-D A pokud dnes vloží na svůj účet majitel peníze a odešle je v IB, tak ho to vyjde stejně rychle jako u okénka pošťaček :-D
Ono vůbec se divím, že někdo vůbec u Poštovky účet ještě má, zvlášť poté co krásně vydrbali s klienty..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuZi 24. 8. 2011 17:37

dr._lukas : co proboha se stalo? chapu ze mas mindrak, ale nechapu v cem jako se mnou vydrbali? mam vsechno zdarma a pochopitelne mam na uctu NEJMENE tolik, kolik muzu vybrat kartou (neplatim si kontokorent)...
celorocni suma za vsechny sluzby (tj vse krome mych vlastnich plateb co zadam) je NULA, fakt nevim co bych chtel vic :-)

Rychlost zpracovani nezajem, nehraju na burze ty kratky obchody...

Takze snad ten novy poplatek se mi nelibi, pokud neni dolni limit vkladu 8 korun, jasne proc, ze?
LuZi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod josh.viklef 24. 8. 2011 18:10

Tak se schvalne podivejte na Vernostni program ;-)
josh.viklef
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 25. 8. 2011 01:01

to patrik tak to jsem nad tim nepremyslel a to je prave to krasne ze kazdemu vyhovuje neco jineho, ja mam fio cca 2,5km od baraku takze je to dost individualni to uznavam.
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 8. 2011 06:58

LuZi píše:dr._lukas : co proboha se stalo? chapu ze mas mindrak, ale nechapu v cem jako se mnou vydrbali? mam vsechno zdarma a pochopitelne mam na uctu NEJMENE tolik, kolik muzu vybrat kartou (neplatim si kontokorent)...
celorocni suma za vsechny sluzby (tj vse krome mych vlastnich plateb co zadam) je NULA, fakt nevim co bych chtel vic :-)

Rychlost zpracovani nezajem, nehraju na burze ty kratky obchody...

Držet denní limit 15 tisíc na účtu se ti zdá normální? Na úrocích s touto částou vydělám cca. 30 CZK :-) Takže účet není tak ani tak zadarmo :-D
Služby offline taky fajn... Co jsem v poštovce chtěl zadat, tak jsem čekal týden a když jsem se ozval, tak mě <I> na pobočce řekla, že jsou bankou korespondenční :-D A v žádné bance jsem nikdy neviděl, že by po vložení na účet zaúčtování trvalo více jak 24 hod min.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod sergei91 25. 8. 2011 17:20

vklad na přepážce v bance je připsán ihned, žádné čekání...jinak banka je skutečně korespondenční, žmeny na účtu trvají zpravidla 3 - 5 dní....
sergei91
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 8. 2011 19:09

co to kecáš za nesmysly? Hotovost vložená na ČK je připsána následující pracovní den po 13 hod
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 8. 2011 19:41

Na poštovní přepážce ano, ale třeba je to v obchodním místě PS jinak, nezkoušel jsem.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LuZi 25. 8. 2011 21:06

Vernostni program?
Nepouzivam, neznam, nepotrebuju a tedy netrapi...

Hotovost jsem nikdy v zivote na ucet nevkladal, nejsem pasak, prodejce drog, maly obchodnik ani gambler... pohyb hotovosti je jednosmerny - z bankomatu zdarma do moji penezenky...

Drzet hotovost na uctu s DEBETNI kartou je uplne NORMALNI, tech 30 Kc je cena za to, ze ji muzu pouzivat bez "kontokorentu"... je to podminka pro funkci, tedy zadna ztrata... az budu nekdy chtit kreditni kartu, pak to bude zatez a budu mit hlavni ucet ve FIO... jasne?

Od doby co jam IB jsem potreboval korespondencne jen novy podpisovy vzor, coz pochopitelne trvalo nejaky cas, protoze jsem to daval pres postu a ne pres pobocku... moje volba, moje cekani, muj problem...
LuZi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka