Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 9. 2011 11:27

Tak ERA běžný účet není jen online účet?
Jinak já jsem s online účtem spokojen, nějaké peníze tak jako tak na něm nechávám ležet aby bylo z čeho platit to či ono a bezplatně si vybrat peníze z bankomatu. Akorát kartu už nepoužívám na placení, ty body jsou už téměř k ničemu a když teď Citi kreditka vrací ze všeho ...
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 19. 9. 2011 11:29

Doba, kdy na tehdy Postžiro zadarmo, dnes Era Online účet bylo informační embargo je pryč. Dnes je na tento účet možnost spatřit reklamu jak na webu Poštovní spořitelny, tak i na stránkách zpravodajských serverů s heslem zatočili jsme s poplatky. Občas není špatné vypnout AdBlock. Také jsem viděl tištěnou reklamu v časopisu Ekonom či Euro (teď přesně nevím), kdy byl Era Online účet a Červené konto reklamováno coby dopňková služba Českomoravské stavební spořitelny.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 9. 2011 00:26

ma postovka u uctu zdarma nakou zrychlenou platbu ,neco jako fio za kacku po 11 hodine ?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2011 08:51

Tak ve volbě v IB (které je společné pro všechny účty, včetně Červeného konta) je možnost "prioritní platba".
V sazebníku je u On-line konta uvedena rovněž - elektronicky je za 26 Kč, na FC za 200 Kč. Ale podmínky (do kdy) pro prioritní platbu na jejich webu nevidím
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 9. 2011 23:16

aha, tak ty volby jsem si vsimnul mozna letmo , no kdyz mi neprijdou penize zitra, ale az v patek do postovky tak to prave vyzkousim pri zaslani do zuna.
diky za info , i o ty cene
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 21. 10. 2011 20:48

Máte taky někdo aktuálně problém s nedostupností serveru PS???
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 21. 10. 2011 21:25

Jo, nejde se připojit na webovky i do IB.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 21. 10. 2011 21:38

Dík, uklidnil jsi mě - vidím takový totální výpadek u IB PS popprvé za 3 roky od založení účtu "-((
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 21. 10. 2011 22:48

Výpadek a zrovna dnes. Právě jsem se chtěl poprvé kouknout a přihlásit na portál eLeasing od ČSOB leasing a ono tohle. Prostě celá čsob nejde.
petr s
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 10. 2011 11:32

Tak Červené konto ode dneška úrok 1,60% (pokles o 0,1%).
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 11. 2011 10:51

Nevím jestli mám vidiny nebo PS vylepšuje IB, ale zdá se mi, že jsem měl u všech trvalých příkazů nastaveny splatnosti ke konkrétnímu dni v měsíci, a tento měsíc se to postupně nějak překlápí na termín individuální a nelze udělat změna či zrušení těchto TP , jen lze zobrazit....
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 10. 11. 2011 09:24

Taky tam vidím - "individuální".

Neví někdo co s tím ?
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 11. 2011 09:31

Ukončení věrnostního programu

Dovolujeme si Vám připomenout, že Věrnostní program Poštovní spořitelny bude k 31. 12. 2011 ukončen. Objednání dárků z katalogu je možné až do dne ukončení, tedy do 31. 12. 2011.
Více informací můžete nalézt na http://www.postovnisporitelna.cz.

Kdo si ještě objedná dávkovač na sůl nebo mřížku pod hrnce? :mrgreen:

Kde máte to "individuální"? Já mám v Platby - Trvalé příkazy seznam trvalých příkazů normálně se dny:
každý 12. den v měsíci
každý 27. den v lednu, dubnu, červenci, říjnu
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Burina 10. 11. 2011 10:07

Platby - Trvalé příkazy
A v kolence "termín pravidelné platby" je místo datumu napsáno "individuální".

Dříve tam byl datum.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 10. 11. 2011 11:06

Já mám u TP stále uvedeno každý xy den v měsíci. Zase jsem si ale všiml, že mi komplet zmizely názvy souhlasů inkasa. Vím že jsem je měl pojmenované, teď je kolonka název prázdná.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka