Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zdenka170808 11. 8. 2012 12:42

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, zda chodí roční výpisy z červeného konta a pokud ano, v jakém formátu? Jen zůstatek k určitému datu, nebo jsou tam uvedeny všechny pohyby na kontě během roku? To mi přijde jako blbost, ale kamarádka říkala, že tam jsou napsané i pohyby na kontě. Ale ona má jiné konto, tak se ptám tady.

Děkuju za odpověď. :-)
zdenka170808
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TnT2 11. 8. 2012 19:10

Roční výpisy chodí (alespoň do začátku roku 2011 mi chodily), ale je na nich jen zůstatek Červeného konta k 31. 12. Pohyby na účtu jsou na měsíčních výpisech.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 9. 2012 12:10

Včera mi přišla nová karta, místo původní tzv. Maxkarty což je Visa Electron je to teď embosovaná Mastercard. To by mi nevadilo, ovšem v průvodním dopise stojí: "Poplatek za výběr hotovosti z bankomatu Ery/ČSOB je pouze 5 Kč..."
Znamená to, že budou výběry z vlastních bankomatů zpoplatněny pro všechny včetně On-line účtu? Na webu jsem nic k tomu nenašel a na 800 210 210 jsou operátoři nedostupní.

Nebo jsou poštovky blbci a nepočítají s touhle variantou účtu?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 9. 2012 13:02

I s kartou MasterCard jsou u online účtu všechny výběry z bankomatu ČSOB/PS zdarma. Tak to stojí v ceníku.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuZi 6. 9. 2012 18:23

Taky jsem vcera koukal... vyhovovala mi Visa (MasterCard uz mam od jiny banky) a hlavne nechci embosku...
Co znamena "nadlimitní výběry povoleny:" a "podávání plat. příkazů povoleno:"? Nic takového jsem nikde nepovoloval a ani nevím, kde se to dá zrušit, za dvojtečkou neni nic napsané.

Ze je to bavi, tyhle zmeny...
LuZi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Proti srsti 6. 9. 2012 21:10

A ta MC má stejné parametry jako měla Visa Electron (limity, heslo a telefonní číslo pro 3D Secure)? Nebo se to musí nastavit celé znova? PIN je předpokládám jiný, že?
Proti srsti
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 9. 2012 04:07

PIN je stejný i limity. Jen karta má pochopitelně jiné číslo. I platnost je stejná jako u té původní, já ji měl měněnou v lednu. Jen škoda že není s NFC, když se to už tak rozšiřuje.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod appofiss 9. 9. 2012 10:02

Na strankach PS jsou nove ceniky a nove podminky k 1.listopadu. Nasel jste tam nekdo nejake nove zmeny u online uctu, nebo cerveneho konta?
appofiss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 9. 9. 2012 11:11

Co jsem to prochazel, tak na zadnou zmenu ohledne On-line uctu ani Cerveneho konta jsem nenarazil.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 9. 9. 2012 17:38

Jediné významnější změny související s provozem online účtu se týkají karty k němu, konkrétně zpoplatnění změny PINu v bankomatu ČSOB a dotazu na zůstatek účtu v bankomatech jiných bank. Podrobněji v tomto článku. Nové podmínky pro běžné účty jsem moc nezkoumal, ale změn není málo - přibylo 23 odstavců. Do podmínek pro karty přibyly bezkontaktní platby.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 9. 2012 08:57

Změna PINu již zpoplatněna je i nyní dle původního sazebníku, tam ke změně nedošlo. Poplatek za dotaz na zůstatek účtu vně sítě bankomatů ČSOB je ale nový.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 11. 9. 2012 00:05

fremantle: Máte pravdu. Vycházel jsem z toho článku na Měšci. Dalich to musel při jeho přípravě přehlédnout. :oops:
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 11. 9. 2012 01:14

Poštovní spořitelna teď nabízí při založení osobního nebo online účtu do konce září jednorázový bonus 300 Kč při aktivním využívání účtu (jeden trvalý příkaz, svolení k inkasu nebo SIPO po dobu min. 3 měsíců trvající do konce února 2013 a 3 měsíce za sebou pravidelný příjem > 1 Kč) a při založení do 23. 9. navíc deštník jako dárek: https://www.erasvet.cz/nezarazene/stran ... d-ery.aspx
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 11. 9. 2012 11:58

Bonus 300 Kč, ale nutno držet na účtě průměrný zůstatek 15k :-\
To mnoho nových klientů asi nenaláká.
Spíš neznalé, co neví o GEGratis.

-- 11. 9. 2012 13:02 --

myšpulín píše:Včera mi přišla nová karta, místo původní tzv. Maxkarty

Ale designem se moc nepolepšili. Proti světlu nějak prosvítá.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 13. 9. 2012 09:58

Panove prosím Vás, nevíte někdo co Poštovní spořitelna vyvádi s kreditnimi kartami při platbach na internetu? Mám je normálně aktivovane, era mastercard embos. Ale bohužel třeba Alza nebo Vodafone mi platby zamíta. Pry karta není registrovaná v ČR (napsal mi VF). Dřív jsem na Alza touhle kartou normálně platil. Platby na e-shopu ČD mi normálně procházejí....
Naposledy upravil Klient ps dne 13. 9. 2012 18:37, celkově upraveno 1
Klient ps
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka