Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ALF6 13. 5. 2013 23:41

"Jste mezi prvnim 1000 klientu, kteri v souteznim obdobi provedli nejvice platebnich transakci"

Ziskal jsem poukazku v hodnote 500kc na nakup zbozi v prodejnach Albert :D :D
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 14. 5. 2013 07:55

Aby tvé sdělení mělo větší informační hodnotu pro uživatele fora: kolik to bylo plateb a za jaké období? A tos jako u kasy "kouskoval" placení nákupů na jednotlivé položky aj. opičárny, nebo jsi to vyhrál i bez "úpravy" běžného nákupního chování?
tom brava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ALF6 14. 5. 2013 22:53

Podminky souteze jsem nestudoval, pocet plateb nesledoval. Jen jsem k placeni pouzival kartu 8-P
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 5. 2013 10:42

Zpráva z IB:
Era chystá nové internetové bankovnictví (13.05.2013)
Rádi byste si přes internet založili spoření nebo vyřídili půjčku? Od 18. července vám to umožní nové internetové bankovnictví, které jsme nazvali Era portál. Těšte se na více nových funkcí a služeb! Pozn.: Netýká se služeb Homebanking/Businessbanking.

https://www.erasvet.cz/fyzicke-osoby/os ... aveni.aspx
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod speedy 5. 6. 2013 13:42

Rád bych se zeptal jestli nemáte někdo podobnou zkušenost.
Včera v běžný bankovní den do 18hod. jsem poslal z PS-ZUNO 40tis. Do téhle chvíle se peníze na cílovém ZUNO účtu ještě neobjevili. Snad 10x jsem kontroloval správné číslo účtu a je ok.

Dotazoval jsem se přes chat Zuno a tam mi bylo řečeno, že převod může jít až 2 dny a že připisují veškeré platby do 16hodin s tím, že si je stahují každých 10min. Je možné, že kvůli takovému vakuu došlo? Podle mě to vypadá, že si je ČSOB někde ulila a nechce se jich vzdát.

EDIT 14:05
Tak peníze na cílový účet právě dorazili. Mírně jsem už začal nervoznět, ale nakonec vše tak jak má být.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ivo_2 5. 6. 2013 14:21

Ty 2 dny můžou souhlasit . V současnosti je to obvyklá doba u mých převodů z účtu PS do jiné Banky .
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 6. 2013 15:42

speedy píše:Dotazoval jsem se přes chat Zuno a tam mi bylo řečeno, že převod může jít až 2 dny
Ono je třeba s těmi dvěma dny (pracovními) při převodu mezi bankami vždy počítat a když mezi tím budou nějaké svátky nebo jiné nepracovní dny tak to může trvat i trochu déle. Je na to zákon a nic s tím neuděláš. Je proto dost naivní panikařit a brečet když se peníze z jedné banky do druhé nepřevedou hned do 1 vteřiny.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2013 15:50

Tak to zcela nepochybne ne, protoze vterina je uhlova mira.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod speedy 5. 6. 2013 16:17

Abyste mě pochopili, tak proč ten můj údiv. Mám zkušenosti s ČS a právě PS. A když se z banky odkud peníze odchází stihne bankovní den, tak se peníze v cílové bance objeví vždy druhý den ráno (dopoledne). Já jsem je odeslal včera s tím, že jsem myslel, že to zuno stihne ráno. Nestalo se tak, ale až odpoledne.
Takže ok beru. Zajímavé, že jsem zjistil, že ZUNO připisuje platby nonstop do 16hod. daného dne.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod appofiss 7. 6. 2013 22:54

Tak jsem se dnes jen tak ze zvedavosti ptal na pobocce Postovky ohledne bezkontaktni platebni karty. Dotazoval jsem se na moznost zcizeni platebni karty a nasledne zneuziti (bezkontaktni). Ptal jsem se, jak to ma banka zabezpecene, kdyz nekdo provadi bezkontaktni platbu jednu za druhou (po odcizeni). Bylo mi odpovezeno, ze banka ty penize vraci. Bez potreby nejakych papiru od policie, nebo pojisteni karty - pry se na to nevstahuje. Mate nekdo jine informace?
appofiss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 7. 6. 2013 23:18

Podobnou deklaraci vydala i ČS. Minimálně ČSOB a ČS totiž ví, že se jim to vyplatí.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 6. 2013 18:35

filip893 píše:Podobnou deklaraci vydala i ČS. Minimálně ČSOB a ČS totiž ví, že se jim to vyplatí.

Je to někde písemně?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2013 21:34

Doktore, ceho jsi doktor? na to staci si precist zakon, za zneuziti odpovida banka. Napada me, vi nekdo povolany, v jakych konkretnich pripadech se aplikuje pojisteni?

-- 17. 6. 2013 21:38 --

speedy píše:Abyste mě pochopili, tak proč ten můj údiv. Mám zkušenosti s ČS a právě PS. A když se z banky odkud peníze odchází stihne bankovní den, tak se peníze v cílové bance objeví vždy druhý den ráno (dopoledne). Já jsem je odeslal včera s tím, že jsem myslel, že to zuno stihne ráno. Nestalo se tak, ale až odpoledne.
Takže ok beru. Zajímavé, že jsem zjistil, že ZUNO připisuje platby nonstop do 16hod. daného dne.

KAZDA banka prijima a tedy pripisuje platby z jinych bank nonstop do cca 17 hodin, viz zakon a pravidla clearu.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 7. 2013 18:35

tak jak uz tu nekdo psal, cekala me dneska nemila zprava ,nauctovani za pozdrav - zmena trvaleho bydliste 26 Kc.
jinak dneska jsem pri placeni kartou v terminalech zjistil ze v blokacich mi stale po x hodinach chybi udaj z jedny benzinky, ostatni platby zauctovany, dokonce i jedna platba bezkontaktne. jinak jsem zvyklej ze bezkontaktni platby se v blokacich vubec nezobrazujou a ze prej se to odecita az potom co to obchod nahlasi bance a zada proplaceni.

v jiny bance - KB mi dokonce rekli ze tam to radsi davat klientum nebudou, ze jak se ty platby nenahlasujou a nejdou do blokaci tak muze jit ucet do minusu :-) chudaci pak lidi co musej zaplatit sankce za dostani uctu do minusu, postovka si prej uctuje 10 Kc za nejakou smsku na mobil.
no jeste 2 roky a pak se tydle parodie na banku zbavim, nastesti maj vkladomaty i jinde.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 7. 2013 19:54

To je mazec co :-D v dnesni dobe si uctovat za neco standartniho
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka