Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 27. 6. 2021 07:08

KK Poštovní spořitelna, chci ze Světa odměn splatit část KK, jde to ještě? Mně ne, ale možná si stojím na vedení.
Nebo mám vzít rychle cokoliv, už s jejím předchozím bonusovým programem jsem na cosi šetřila body a najednou bylo všechno vybráno a program ukončen.
Děkuji moc za radu.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 6. 2021 08:18

není splátka jen v minimální hodnotě 500 bodů?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 6. 2021 08:39

Ano je u splátky kreditky minimum 500b. Od 1b lze provést nicméně vklad na stavební spoření (dříve ČMSS, dnes ČSOB), a to klidně i někomu jinému (kamarád s ČSOB/PS účtem běžně body vkládá na mé stavebko, protože sám ho u ČSOB nemá a jinak by body nevyužil). Takže zkus někoho známého se stavebkem u ČSOB (nebo napiš SZ a domluvíme se: pokud jde jen o méně jak 500b a jiné využití pro ně také nemáš, poslal bych ti po vkladu bodů na mé stavebko převodem odpovídající hotovost).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikka1 30. 6. 2021 13:21

Uz jsem na to prisla.
Je treba pozadat v IB, v mobilu ta nabidka neni.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 6. 2021 13:36

Tak to ale ani nikdy nebyla :). Smartbanking má jen katalog Světa odměn, nikoliv jeho eShop jako IB. Plus k tomu umí ukázat stav bodů klienta.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 6. 2021 16:50

v novém Smart bankingu ČSOB jsem stav bodů Světa odměn bohužel nenašel, jen v IB.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 6. 2021 21:18

Je to tam, dolní menu Nabídky a pak nahoře přepnout na Svět odměn.
Jinak ale souhlas, nová appka ČSOB Smart zatím neumí vše co ta stará, mají jí rozšiřovat postupně. Je to holt další krok k sloučení značek ČSOB a PS.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 7. 2021 09:35

je to tam, díky. Sice z toho nepoznám za co připsali a za co ne jako v IB, ale aspoň něco.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 8. 7. 2021 15:17

Oznamuju ze jdu pres mobilitu aktivovat postovku, nejak chci checknout brand postovky kdyz uz si chci uzit ten cob bizzarek.

Takze 600 minus nejaky ten naklad na to it pojisteni.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 8. 7. 2021 16:19

Já s ČS skončil před 3 lety a dvěma měsíci. V té době jsme měl exekuce a restrikce na účtě. Po 3 letech mi přišlo vyúčtování ohledně s vymáhání exekuce na téměř 12 tisíc... nikdo mi nedal vědět z banky. Prostě jsme měl pocit, že sem zrušil účet, ale opak je pravdou. Měl jsme zrušené jen int. bankovnictví, ale vzhledem k restrikcím každým měsícem z 32 kč částka narůstala aniž bych to věděl...jasně bydlel jsem jinde, mejl jsme nepoužíval a než mně dohledali tak 12K a pokud nezaplatím tak exekuce a spojené náklady se soudem +20K to je téměř 30K...

Osobně banky nemam rád a obávám se, že ani nikdy nebudu...
Good Morning America
Cyperpunk2077
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 8. 7. 2021 16:52

Ajajaj a presne na takove veci je datova schranka, krasne obcanka nebo cokoluv co plati a mate vse na kazdy poste, czechpointu pro pripd ze zapomenete heslo do DS
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 16. 7. 2021 11:57

Nevite, jestli se pripisuji body za vyber kreditkou pres Curve?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 7. 2021 22:56

už se o tom dost nahlas mluvilo myslím ve vlákně ČSOB, takže pšššt a hlavně si hlídej limit 200 GBP, což bylo cca 5800 když to ATM chtějí mít dělitelné 200. A pak, zdá se, lze toto i beztrestně gbitnout dál.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 7. 2021 12:01

Mám ale pocit, že nyní je limit 200 EUR.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 7. 2021 15:54

když si v aplikaci zobrazím podmínky tak mám stále

Withdrawing cash with an underlying credit card
You may withdraw up to £200 from your credit cards each calendar month as per our Fair Use Policy, you’ll be charged a 2% fee for any more withdrawals.

Aneesha • 28. listopadu 2017
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků