Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 10. 7. 2017 17:52

Při zadávání je třeba číslo smlouvy stavebka a r.č. majitele stavebka ...
Body převádět nejdou, ale kdokoliv je může zřejmě poslat kamkoliv což zjistím v následujicích dnech ...
S tím VS to nechápu ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 7. 2017 17:55

...šiš, to tvoje RČ = VS :oboze

Číslo smlouvy = číslo účtu, ty vyplňuješ v podstatě jen příkaz k úhradě (do VS lze napsat téměř (= kontrola na modulo 11) cokoliv)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dRaath 11. 7. 2017 14:22

Co se z tech bodu stane na stavebku? Penize? Jaky je prevodni kurz?
dRaath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jujec 12. 7. 2017 08:06

1:1
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 7. 2017 16:18

hannys85 píše:Jak dlouho jste čekali na platební kartu po žádosti ? Už to budou skoro dva týdny a žádné info..

V dubnu zakládal někdo z rodiny, ale na poště a do tejdne loginy a karta doma. Vše přišlo poštou.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 13. 7. 2017 19:28

Tak moji kauzu s aplikací ČSOB NaNákupy jsem předal ombudsmanovi ČSOB. Prý jsem v právu a zřejmě bonus dostanu. Uvidíme.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 23. 7. 2017 22:44

Je k necemu ten Svet odmen? Nejak se mi nedari proklikat na cele podminky. Jen kecy typu za pouzivani dostanete body. Kolik je tam treba za platby kartou?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 7. 2017 06:20

Jestlipak uz nekomu pripsali tech 1000 bodu za zalozeni Post. uctu? Pokud ano, za kolik dni po splneni podminek pro pripsani vam ten bonus dorazil a infrmovali vas o pripsani bonusu nejakym mailem?
Skoda, ze se na to neda zrejme nastavit nejaka notifikace, aby si to clovek nemusel pravidelne kontrolovat.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Smurfik 24. 7. 2017 08:11

Jelikož je akce platná od 1.5. a dle podmínek musí být klientovi připsán na účet příjem alespoň ve třech po sobě jdoucích kalendářních měsících a pořadatel odměnu připíše účastníkovi akce na věrnostní účet ve Světě odměn do 2 kalendářních měsíců
od splnění podmínky pro získání odměny, tak asi těžko mohla být někomu odměna už připsána...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 7. 2017 08:20

Proč by ho měl mít někdo připsaný? Zatím přece ještě nikdo nemohl splnit podmínky (teda lépe řečeno, banka to neměla zatím podle čeho vyhodnotit)... Kampaň prabíhala od 1. května, přičemž podmínkou bylo na účtě mít připsaný příjem (aspoň 5000 Kč) ve třech po sobě jdoucích kalendářních měsících, takže i pokud by někdo splnil obrat už v tom květnu, pořád mu ještě zbývá červen a červenec (banka zcela jistě nebude vyhodnocovat splnění podmínek dříve, než po ukončení měsíce, kromě toho jak znám, že to v ČSOB funguje, tak to reálně dělá nejdřívě v polovině následujícího měsíce), přičemž banka si do podmínek dala na přípsání další 2 kalendářní měsíce, takže reálně by to mělo smysl kontrolovat asi tak až někdy na konci září... Nevidím důvod mít potřebu to pořád kontrolovat (ale pokud máš potřebu podléhat téhle obsesi, tak bude lepší si nainstalovat do chytrého telefonu aplikaci, kde se lze snadno přihlásit třeba otiskem prstu a "prokliknout" se do příslušné nabídky, kde je stav bodů zobrazený.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 7. 2017 15:37

Tak ty podminky samozrejme znam. Kladnou odpoved jsem spis necekal, ale clovek muze byt prekvapen. Tak ted konci cervenec, tak uz na zacatku cervence mohli mit lidi splnenu podminku obratu. Nebral jsem teda za predem dane, ze to budou vyhodnocovat az po skoceni mesice, ale dal bych na vas odhad.
V podminkach je, ze bonus pripisi do dvou mesicu od splneni podminek, nikoli za dva mesice, takze by to teoreticky mohli uz treba behem srpna pripsat, ale verim stejne jako vy, ze si to nechaji asi az na posl. chvili, aby ty nove zakazniky co nejdyl udrzeli.

-- 24. 7. 2017 16:42 --

Proste jsem se jenom ptal, jestli nahodou nebyli pilnejsi a rychlejsi, nez bych cekal, a nekomu nahodou ten bonus uz nepripsali, kdyz uz podminky ti nejrychlejsi mohli splnit.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 28. 7. 2017 05:57

Zkoušel někdo dostat na kreditku Era vedení zdarma?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 7. 2017 06:49

Za obrat 5000 Kč je snad ještě pořád vedení bez poplatku pro každého, ne? To je velmi měkká podmínka...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 28. 7. 2017 18:50

Nejde mi až tak o kreditku, chtěl jsem aby na účtu byla pořád stejná částka k dispozici, něco jako příkaz k inkasu ale ne pravidelně ale podle zůstatku. Možnost byla také pravidelně posílat peníze a přebytek odesílat zpět. Nic z toho ale nejde a myslím že dříve to šlo ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 2. 8. 2017 09:16

Poštovka chystá nové internetové bankovnictví, které bude mít i novou adresu, a mezi několika pro mě nepodstatnými službami, jež se ruší, je i jedna významná, která mě dost naštvala. V tom novém už nezadáte příkaz k inkasu! Pokud budete tuto službu chtít využít, je třeba se vydat na poštu, Finanční centrum nebo tak učinit přes službu Telefonní bankovnictví. Ano, uznávám, že to možná není nejčastější druh plateb, ale pořád je dost frekventovaná na to, aby byla vyškrtnuta. Tomu říkám komfort!
Přílohy
inkas.jpg
inkas.jpg (26.07 ) Zobrazeno 3760 krát
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků