Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod losalamos 8. 9. 2020 07:57

@Zedna1 teď ještě jde o to "být osloven".
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 9. 2020 10:31

Já osloven byl, teď jsem akorát koukal do IB a přislo to 3.9. Naposledy jsem měl aktivován smartbanking když za to dávali před několika lety 100bodů do světa odměn pak sem ho deaktivoval a odinstaloval protože těch aplikací bank už mám v mobilu moc a navíc mi ta od ČSOB moc nevyhovuje. Tak teď si jí 3 měsíce nechám a pak zase deaktivuju.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 11. 10. 2020 20:55

Měl bych jeden krátký dotaz: Když v potřebuji v IB PS provést opětovnou stejnou platbu, tak mám pocit, že se dříve po kliknutí na tuto platbu zobrazovala možnost "Opakovat platbu". Nyní vidím pouze volby "Detail" a "Potvrzení o zaúčtování". Nevím jestli je to chyba, nebo se to provádí nějak jinak. Ve SmartBance "Opakovat platbu" funguje. Díky.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2020 21:10

U standardní platby je "Použít jako platbu" (či ještě jako trvalý příkaz) u okamžité platby tyto položky nejsou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 30. 10. 2020 19:55

Tak dnes připsána odměna 100Kč za využití smartbankingu v měsíci září.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 11. 2020 09:41

Pokoušel jsem se z bankomatu čsob vybrat s kartou PS. Nešlo nic vybrat a napsal " v současné době není možné transakci uskutečnit" a vytiskl "transaction declined". Pokus jsem opakoval se stejným výsledkem. Tohle se mi stalo už podruhé. Nejhorší banka.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 09:57

No, jak Tě tak odsud znám, tak chyba nebude na straně ČSOB/PS.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 11. 2020 10:35

:D 8-P
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 11. 2020 11:34

Mám u ČSOB/PS účet už přes 10 let (plus ještě dřív několik let v dobách studijních, ten byl pak zrušen) a toto se mi nestalo nikdy, takže fakt to bude asi uživatelem :).
(ale chvilkový výpadek třeba datového spojení může mít kterýkoliv bankomat)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 12:20

Jako dokonce se může stát, že bankomat nemá potřebné bankovky, nebo nemá žádné vydatelné bankovky ... :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 11. 2020 12:53

Prováděl jsem výběr pro blízkou osobu, PIN znám a nespleten. Zůstatek na účtu vysoký.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tmx643 10. 11. 2020 16:17

Pokud jsi vybíral malou částku, nemusely být drobné (zažil jsem, že nejmenší dostupná bankovka byla 1000 Kč). Pokud jsi vybíral velkou částku, možná před tebou vybíral Patrik a točil miliony, takže třeba zase byly jen malé bankovky, které nestačily na tu částku? :D
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 17:18

Bankomat ČSOB ale asi v prvním uvedeném případě nabízí nejbližší částku (myslím, že směrem nahoru i dolů), kterou je schopen vydat. Spíš mi to připadá, že tam mohly zcela chybět peníze (resp. něco jako druhý uvedený případ).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 11. 2020 19:33

V 21. stoleti by clovek predpokladal, ze ten csob kram aspon napise Nedostatek bankovek apod.
No vzhledem k umisteni kramu v hyper krmivarne, lze predpokladat jeho vyrabovani od hotovosti.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 11. 2020 19:45

Kolegyně včera také nevybrala z bankomatu ČSOB kartou PS s tím, že není možné transakci uskutečnit. Ve vedlejším bankomatu jiné banky stejnou kartou vybrala.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků