Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 11. 3. 2020 08:31

presne,prave proto jedine reseni je ta postovka.

chtěl sem si to zřídit a oni musejí volat? nelze to s odměnou přes ten odkaz zařídit online sám? v podmínkách akce se píše,že si mohu také žádost vyplnit sám plně online, ale vyběhla na mne info, že se mi ozvou. Tak jak to tedy je? :-l
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 11. 3. 2020 23:03

Sám online žádost vyplnit můžeš pokud máš přístup z dřívejška do IB. Třeba pokud si měl někdy jejich účet, tak ti zůstali přihlašovací údaje i po zrušení účtu. Pokud nemáš přístup do IB, tak vyplníš jen svoje jméno a číslo na webu a oni ti zavolají zpátky.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod __Pavel 12. 3. 2020 07:23

A až ti budou volat zpátky, tak budeš muset nejdřív vysvětlit, co vlastně chceš, protože operátorka na druhém konci má jenom číslo, na které se má ozvat. Pak spolu budete 17 minut vyplňovat žádost o účet s tím, že během 3 pracovních dnů přiveze kurýr smlouvu k podpisu. To se však nestane, namísto kurýra dostaneš za 3 dny email, že telefonické žádosti bohužel nemohou vyhovět a pro založení máš navštívit jakékoliv Finanční centrum Poštovní spořitelny.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 12. 3. 2020 09:11

diky prave ze ja vyslovene kuryra nechci,chtel sem to vyridit prave na kontaktnim miste to podepsani.Takova moznost snad je.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 12. 3. 2020 09:59

Dělal jsem co se dalo, abych se kurýrovi vyhnul, ale nešlo to. Pak už zbývá jen pobočka, ale bez záruky té tisícovky. Jsem rád, že se celá věc tím mailem uzavřela.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 3. 2020 11:54

Tak se mě podařilo po 1,5 měsíčním čekání zrušit účet u PS přes AB mobilitu, zcela bez osobního kontaktu.
Podařilo se někomu vytěžit v rámci letošní akce odměnu u PS za nový účet a současně měl tento účet již v minulosti ?
Díky.
redhaven
Diskutér

Předchozí stránka