Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 24. 5. 2020 06:50

Nevím co je spoření s bonusem, ale spořící účet šel u ČSOB zrušit přímo v IB, předpokládám, že IB PS to umí také.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod servpack 24. 5. 2020 10:22

Je to jejich spořicí účet. Do IB jsem se díval, jinak bych sem nepsal. Buď jsem slepej nebo tam možnost zrušení není.
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 24. 5. 2020 10:27

To je divné, si myslím, že jsou ty IB stejné.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 5. 2020 20:33

Spoření s bonusem mám také (akce loňského podzimu) a tento typ účtu opravdu v IB zrušit nelze (příslušný odkaz "Již nechci využívat tento produkt" v detailu tohoto spoření chybí). Odkazem uvedeného jména jsem rušil v IB PS v minulosti (1-2 roky zpět) kreditku i kontokorent, takže vím že se to takto přibližně jmenuje a kde to je. Ale zde tedy odkaz k zrušení není, fakt jedině osobně nebo možná i písemně, online ne (jde o nový typ spoření prodávaný ne moc dlouho a asi to tam omylem nebo schválně neumožnili online zrušit, to opravdu bude u ČSOB i PS stejné).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 5. 2020 07:39

Jen taková "novinka" z víkendu (možná to už spravili): I když povinný zůstatek již dávno zrušili, nešla mi přes víkend (když tedy OP zrovna fungovaly) poslat OP do zůstatku 0,-, musel jsem tam nechat 200,-, které odešly standardní platbou dnes. Tak nevím, co to mělo znamenat, jestli to byla nějaká výjimka, nebo to bude teď standard.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 25. 5. 2020 09:42

Mně ty okamžité platby v sobotu nefungovali a v neděli jsem tam musel nechat ležet 1 korunu.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 26. 5. 2020 23:30

Nevíte, jaký je měsíční limit vratky z KK PSdo světa odměn - kolik bodů lze získat? Nemůžu to najít. Děkuji.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 27. 5. 2020 06:59

Diky moc, tak to maji asi nejvyssi limit.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 5. 2020 08:19

drkarel píše:Jen taková "novinka" z víkendu (možná to už spravili): I když povinný zůstatek již dávno zrušili, nešla mi přes víkend (když tedy OP zrovna fungovaly) poslat OP do zůstatku 0,-, musel jsem tam nechat 200,-, které odešly standardní platbou dnes. Tak nevím, co to mělo znamenat, jestli to byla nějaká výjimka, nebo to bude teď standard.

ted mi to do nuly taky nejde, resim to pres "Zruseni uctu" a vyporadanim zustatku...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 5. 2020 10:58

Kdo využívá Svět odměn, konkrétně sbírání bodů za platby kartou, tak od 27.5. je ve výlukách nově i placení přes Curve, Revolut atd., tedy ČSOB to po vzoru RB zatrhla. (
Více info i s PDF odkazem ve vlákně ČSOB zde: viewtopic.php?p=12600773#p12600773
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 30. 5. 2020 11:12

Takže kreditky zrušit. Je tam dán minimální obrat pro bezplatné vedení ne?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 30. 5. 2020 11:18

Ale platby na poště ve výlukach nejsou? Za ty odměna je?
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 5. 2020 11:20

Platby na poště snad u ČSOB/PS byly vyloučeny "vždycky".
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 30. 5. 2020 11:42

Ale v tom PDF s podmínkami je Platba kreditní kartou na České poště uvedena s odměnou 0,5% body do Světa odměn.
https://svetodmen.cz/uploads/assets/pravidla-pro-sber-bodu-platna-od-27-05-2020.pdf
Kittyhawk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka