Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zip07 19. 5. 2009 17:32

Takhle dopadá od spuštění toho novýho paskvilu, co ČSOB nazývá elektronickým bankovnictvím, každý můj pokus o hromadný příkaz. A to prosím až po tom, co vyplním údaje třeba k 10 platbám a chci je odeslat! Už na to fakt nemám nervy a jdu do jiný banky.
Obrázek
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 19. 5. 2009 19:59

zip07: tech disponibilnich 437.181,44 CZK si ani zamazavat nemusel :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zip07 19. 5. 2009 20:27

Jsem nechtěl vzbuzovat závist :-D
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 19. 5. 2009 22:08

Spis me prekvapuje, ze takovouhle castku mas na zrovna takovem uctu.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zip07 19. 5. 2009 22:50

Když nebudu brát v potaz nový inet bankovnictví, ze kterýho fakt rostu, co je na tom účtu špatnýho?
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2009 06:48

zip07: ucelem toho uctu je sporeni nebo jaky je ucel?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Bernhard 20. 5. 2009 07:15

Červené konto to nejspíš nebude.
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zip07 20. 5. 2009 10:31

S474N píše:zip07: ucelem toho uctu je sporeni nebo jaky je ucel?

Obyč. účet na přijímání a odesílání peněz

Bernhard píše:Červené konto to nejspíš nebude.

není
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2009 12:05

zip07: a na to urceni co pises te to nakladove mesicne vyjde na kolik?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 5. 2009 12:25

Já zatím s novým IB u ČSOB a Poštovní spořitelny problém nemám (nedělal jsem hromadný příkaz, pouze jednorázové). Je sice fakt, že to přihlášení trvá o něco málo déle, ale není to nic výrazného. Asi to bude tím, že používám IE 6.0 (kdesi jsem četl, že speciálně Google prohlížeč s tím má velké problémy)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 20. 5. 2009 12:46

Ovšem rychlost IB Poštovní spořitelny (Červené konto) ve srovnání s mBank či FIO je děsná. ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod zip07 20. 5. 2009 12:50

S474N píše:zip07: a na to urceni co pises te to nakladove mesicne vyjde na kolik?

něco přes 1000

DoubleSix píše:(kdesi jsem četl, že speciálně Google prohlížeč s tím má velké problémy)
Používám FF

Havers píše:Ovšem rychlost IB Poštovní spořitelny (Červené konto) ve srovnání s mBank či FIO je děsná. ;-)

U mBank jsem včera zkoušel demo IB a ta rychlost byla fakt o něčem jiným. Grafika sice nic moc, ale to byl jeden ze tří důvodů, proč jsem si k GEMB vzal ještě PS - měli strohou grafiku, která se rychle načítala a byla přehledná. Čili teď už mám jen dva důvody pro PS - můžu ukládat na účet na poštách, kde jsem min. 4x do tejdne a peníze z dobírek mi choděj na účet už druhej den po převzetí balíku. Ale udělám z toho jen tranzitní účet - peníze jednou za čas převedu na jinej účet, ze kterýho budu všechno platit.
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2009 12:56

zip07: a mohu vedet, co vede cloveka k tomu, aby platil 12 tisic rocne za poplatky, kdyz jinde totez nabizi za 0?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zip07 20. 5. 2009 13:30

S474N píše:zip07: a mohu vedet, co vede cloveka k tomu, aby platil 12 tisic rocne za poplatky, kdyz jinde totez nabizi za 0?

Opravdu to tady musím pořád opakovat??? Nejsi schopný přečíst si alespoň pár příspěvků zpátky? Chceš mi snad nabízet mBank nebo co? Jsi schopný vůbec pochopit, že ne každej se ohání grošem a jsou i tací, co si radši připlatí za kvalitu? Taky nemám Ufona, ale VF, je dražší, ale prostě když potřebuju, tak se dovolám! Buď tak hodnej a přestaň ze sebe dělat machra, že jseš něco víc, když nic neplatíš a z ostatních dělat hloupý debílky, co zbytečně utrácej horentní sumy za ferrari, když si můžou koupit podstatně levnějšího favorita!
zip07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bernhard 20. 5. 2009 13:48

Pakže co je ferrari mezi bankami!
Bernhard
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka