Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2010 16:51

Další malá výhoda je sbírání bodů při platbách kartou, za půl roku to u mě vychází na dárek tak za 300.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2010 17:45

Jo, vidíš, na to bych zapomněl. Při mých útratách (počítají se až nákupy nad 250 Kč) si do důchodu pořídím stan :D. Ale co, nic navíc to nestojí, tak buď z toho něco bude, nebo ne, ne? :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 7. 2010 17:53

PatrikChrz píše:možnost vkládat přes speciální bankomaty zdarma (pouze Praha a Ostrava),
Toto je výhoda pouze pro mizivou zanedbatelnou část klientů PS. Ne každý bydlí v Praze nebo Ostravě. Slibovali sice ten počet vkladových bankomatů zvýšit a rozšířit je ještě letos i do dalších měst, ale vypadá, že se jedná pouze o slib který se příliš nesnaží plnit.
PatrikChrz píše:možnost vkládat zdarma na každé poště prostřednictvím Červeného konta.
Toto bych ale neřadil mezi výhody osobního účtu zdarma. Je to výhoda Červeného konta (prozatím dokud to nezpoplatní) a ty peníze takto vložené je pak možno na tom Červeném kontu nechat a nebo zdarma převést na 2 jakékoliv transakční účty a ne nutně na ten osobní účet zdarma který ani není podmínkou mít k Čdervenému kontu.
PatrikChrz píše:úrok 2 % (teď od někdy se snižuje na 1,8 %).
Ten úrok u Červeného konta se snižuje od dneska tj. 1.7.2010
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 7. 2010 07:05

PatrikChrz píše:nevýhody: přihlašovací jméno a heslo do IB jsou pouze čísla, vysoké poplatky za výběr z cizích bankomatů
Lze nastavit při přihlášení, že ti přijde SMS s kódem (má to i ČSOB). Ale já osobně to nepoužívám, raději vstupuji do IB pouze se jménem a heslem.
Jinak vzhled jejich IB i funkce mi naprosto vyhovuje. Přijde mi mnohem lepší jak GE, mBank, AXA, KB.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2010 07:15

No, já jsem to myslel spíše jako obtížnost zapamatování. Není nad FIO, kde si přihlašovací jméno i heslo vyberu :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 7. 2010 08:25

Na tohle je nejhorší Axa, tam mě to ani nenechalo nějaký normální heslo, furt se ptá kdy jsem se narodil a ještě prudí s opisovacíma obrázkama. Stejně pro poslání peněz musím opsat kód ze sms.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 7. 2010 08:53

PatrikChrz píše:Není nad FIO, kde si přihlašovací jméno i heslo vyberu :)

Pokud při pořizování IB nenarazíš na nějakého joudu. Já si jméno vybral, kolegyně o pár měsíců později ho dostala přidělené (příjmení bez diakritiky, takže velmi vhodné k zablokování účtu nějakým vtipálkem).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2010 11:30

Pres pobocku osobne si login muze zmenit :).

ja si vybral libovolny i v eBance, obsahuje 2 cislice :-D
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2010 13:37

Tak dle informací, co prosákly na mFóru již Osobní účet zadarmo nebude od 1.9.2010 nabízen - viz text úplně dole :(

http://www.postovnisporitelna.cz/Docume ... 9-2010.pdf

Starým klientům snad :hm zůstane :love:
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod DoubleSix 8. 7. 2010 14:13

PatrikChrz píše:Tak dle informací, co prosákly na mFóru již Osobní účet zadarmo nebude od 1.9.2010 nabízen - viz text úplně dole :(

http://www.postovnisporitelna.cz/Docume ... 9-2010.pdf

Starým klientům snad :hm zůstane :love:
Patriku, o stránku dříve jsem toto již hlásil dne 1.7, kdy PS zvěřejnila změny v novém sazebníku. ;-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 8. 7. 2010 22:55

Lze u OU Zadarmo nejak jinak resit autorizaci nez pres SMS, napriklad pres certifikaty, nevite nekdo ?
konstruktiwa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2010 23:33

Ne nejde. Kromě klasického IB umí ještě GSM bankovnictví, ale to absenci mobilu neřeší.
Autorizaci certifikáty má jako volitelnou možnost z bezplatných účtů pouze FIO.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod esquire 9. 7. 2010 09:21

Nevite, kolik stoji u OU Zadarmo zjisteni zustatku v bankomatu? V sazebniku jsem to nenasel.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Burina 9. 7. 2010 10:11

PatrikChrz píše:Starým klientům snad :hm zůstane :love:

Moc těm smajlíkům nerozumím.

Pokud si tedy do 1.9.2010 "Účet za darmo" založím, bude i po tomto vše zdarma ?
Podle toho ceníku to vypadá, že ANO. Pouze výběr z cizího bankomatu je za 39,- Kč.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 9. 7. 2010 10:12

nevíme, ale na (bezplatné) infolince to vědí, mmj. je uvedeno, že pro nezveřejněné položky platí sazebník běžného os. účtu - ani v něm to není? Tipuji, že v ČSOB bankovatu to bude zdarma, jinde jednotky Kč, jako ve Fio.
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka