Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 7. 2010 10:25

esquire píše:Nevite, kolik stoji u OU Zadarmo zjisteni zustatku v bankomatu? V sazebniku jsem to nenasel.
Ten zůstatek se ti při výběru z bankomatu ČSOB zobrazuje automaticky a nic to nestojí.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 7. 2010 10:32

Tak tak, za zjištění zůstatku v bankomatu ČSOB jsem u Postžira a později u OUZ nikdy nic neplatil. Jen pozor, že bankomat zobrazuje dostupný zůstatek, já mám povolené přečerpání účtu a tak ten zůstatek je o tuto částku vyšší.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2010 10:34

DoubleSix píše:
esquire píše:Nevite, kolik stoji u OU Zadarmo zjisteni zustatku v bankomatu? V sazebniku jsem to nenasel.
Ten zůstatek se ti při výběru z bankomatu ČSOB zobrazuje automaticky a nic to nestojí.

Se musím podívat. Já měl dojem, že se zobrazuje jen dostupná částka k výběru - a ta nemusí se zůstatkem souhlasit, jednak limit na kartě je max. 50 000 Kč a pak je tu limit bankomatu - když jsem vybíral z bankomatu na poště v Praze 4 v ulici Na Strži, tak se mi jako dostupná částka ukazovaly jen 4000 Kč, protože v bankomatu byly jen stokoruny a více než 40 bankovek ta obluda vydat neumí :), po 5. výběru jsem to vzdal a zbytek šel vybrat do Bauhausu :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 7. 2010 10:40

Patriku, já mám limit na maxkartě 15000 a "Dostupný zůstatek" (tak je to na té účtence psané) mi to ukazuje i vyšší když teda na účtu mám víc peněz :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2010 10:47

Burina píše:
PatrikChrz píše:Starým klientům snad :hm zůstane :love:

Moc těm smajlíkům nerozumím.

Pokud si tedy do 1.9.2010 "Účet za darmo" založím, bude i po tomto vše zdarma ?
Podle toho ceníku to vypadá, že ANO. Pouze výběr z cizího bankomatu je za 39,- Kč.

No, vyjádřil jsem opatrnou :hm naději , že snad těm, kdo si účet založí, zůstane za starých podmínek, což by bylo super :love:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Burina 9. 7. 2010 11:23

Dík za odpověď,

a ještě jeden otázečku : Lze k "Účtu zadarmo" mít nějakou DEBETNÍ kartu bez mesíční poplatku ?

Popřípadě kolik stojí výběr hotovosti onou kartou.

Podle ceníku chtějí za DEBETNÍ VISA electron 17,- Kč měsíčně ( což nechci ;-) ), ale nevím jak je to s poplatkem za tu jejich MAXkartu a zda lze spojit s tímto Účtem zadarmo.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 7. 2010 11:57

Maxkarta je vlastně Visa Elektron a k OUZ je zdarma.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 7. 2010 11:59

Burina píše:nevím jak je to s poplatkem za tu jejich MAXkartu a zda lze spojit s tímto Účtem zadarmo.
Maxkartu k osobnímu účtu zdarma mám od listopadu 2009 a prozatím mi za ní nezaúčtovali žáden poplatek. Výběry touto kartou z bankomatů PS a ČSOB jsou zdarma v neomezeném počtu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod budu.linek 9. 7. 2010 12:11

Burina píše:Dík za odpověď,

a ještě jeden otázečku : Lze k "Účtu zadarmo" mít nějakou DEBETNÍ kartu bez mesíční poplatku ?

Popřípadě kolik stojí výběr hotovosti onou kartou.

Podle ceníku chtějí za DEBETNÍ VISA electron 17,- Kč měsíčně ( což nechci ;-) ), ale nevím jak je to s poplatkem za tu jejich MAXkartu a zda lze spojit s tímto Účtem zadarmo.

Jistě, a jak jinak , než bez poplatku, vždyť je to "Osobní účet zdarma". :-D Já mám dokonce k tomuto účtu dvě debetky zdarma, pro mne a pro ženu. Výběr je v síti bankomatů PS a ČSOB také zdarma a to v neomezeném množstvý za měsíc, klidně můžeš vybírat po stovce padesátkráte do měsíce. :-D :-D
budu.linek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2010 16:36

...jediným negativem je maximální týdenní limit 50 000 Kč :(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LGA 9. 7. 2010 18:48

PatrikChrz píše:...jediným negativem je maximální týdenní limit 50 000 Kč :(

Jako další negativum vidím nemožnost blokace plateb přes internet.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 9. 7. 2010 19:23

DoubleSix píše:

Odpoved z PS:

Kód: Vybrat vše
Vážený pane,
děkujeme Vám za Váš zájem o produkty a služby naší banky.
Zjišťování zůstatku na Era Osobním účtu, včetně zvýhodnění v programu Zadarmo je v bankomatech ČSOB/Poštovní spořitelny i z bankomatů ostatních bank zdarma.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marczus 18. 7. 2010 16:55

Zdravim,
chci se zeptat zda-li je zruseni osobniho uctu zdarma u postovni sporitelny je zadarmo? ci se za to neco plati? silne premyslim o teto bance a jejim beznem uctu. Doted jsem byl spokojenym klientem mBank ale bohuzel zavedla poplatky.. ale dneska jsem trosku googlil a precetl jsem si par clanku na par serverech.. a tam se zminuji ze osobni ucet zadarmo u PS uz dlouho zadarmo nebude...? Nevite nekdo nejake blizsi info k tomuto uctu co a jak bude? treba nejaky jeji zamestnanec? dyztak PM... Jde mi jen o to jeslti to ma cenu zakladat ... a nebo zalozit si ucet u FIO banky .. dekuju za odpovedi.
marczus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 7. 2010 17:10

Zrušení účtu při více než 12 měsících trvání je zdarma, jinak za 200 Kč. Já už ho mám déle, tak se mě to netýká. Každopádně ti doporučuji si ho založit, protože je možné, že od 1.9. to už asi nebude možné.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod strobe 18. 7. 2010 17:32

Není to náhodou tak, že pokud banka změní podmínky v neprospěch klienta, tak je zrušení zdarma i před uplynutím 12 měsíců od založení?
strobe
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka