Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zdibrid 3. 4. 2010 11:57

jak nepřehledný!?

:

Všude a vždy jsou snadnost, přehlednost a dostupnost hodnoty, na kterých stavíme

:-D
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 4. 2010 13:26

I mne připadá ten nový web PS trochu méně přehledný, ale na to je asi si třeba zvyknout. Kdo byl zvyknutý na starý web PS tak asi mu bude chvíli trvat než se zvykne na ten nový. Ty sazebníky PS nebyly a ani nyní nejsou vůbec přehledné. Některé poplatky se tam hledá velmi těžko, protože některé poplatky jsou tam společné pro více různých účtů a bankovních služeb což to celé dost znepřehledňuje. Nevím proč by nemohli udělat pro každý typ účtů samostatný kompletní sazebník bez těch poznámek poukazujících na sazebníky jiné.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 4. 2010 15:11

No doufám, že budou tak hodní a až se rozhodnout udělat nějaký ten nový poplatek pro majitele účtu Postžiro zadarmo, tak nám to oznámí
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 3. 4. 2010 15:13

vlazy : aby si zjednodusili praci a mohli aktualizovat poplatek jen na jenom miste, ze se v tom nikdo nevyzna je moc nezajima...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 4. 2010 15:25

A už jste pochopili jak se vlastně ty jejich účty jmenujou? V reklamě vybíhá nějaký "era" osobní účet, na stránkách párkrát taky vykoukne, v IB zase vidím jen osobní účet.. No mají v tom pěkný bordel..A k tomu slovu "era", kde na takový hnus přišli? to by mě taky zajímalo
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 4. 2010 16:29

dr._lukas píše:No doufám, že budou tak hodní a až se rozhodnout udělat nějaký ten nový poplatek pro majitele účtu Postžiro zadarmo, tak nám to oznámí
Já bych něco takového příliš nečekal. Možná nám někdy oznámí, že mají nový sazebník, ale zda se to bude týkat i toho osobního účtu zdarma nebo jak se to nyní jmenuje to se z toho oznámení asi nedozvíme a budeme si to muset v sazebníku zjistit sami, pokud se v tom nějak vyznáme.

vpe píše:vlazy : aby si zjednodusili praci a mohli aktualizovat poplatek jen na jenom miste, ze se v tom nikdo nevyzna je moc nezajima...
Ono asi ve většině bank spokojenost klientů asi příliš nezajímá a dělají si vše tak jak uznají sami za vhodné a jak to vyhovuje jim.

dr._lukas píše:A už jste pochopili jak se vlastně ty jejich účty jmenujou? V reklamě vybíhá nějaký "era" osobní účet, na stránkách párkrát taky vykoukne, v IB zase vidím jen osobní účet.. No mají v tom pěkný bordel.
Nadělali v tom zbytečně zmatek. Myslím, že není příliš dobré měnit názvy čehokoliv, nejsou-li k tomu nějaké vážné důvody, včetně názvu bankovních účtů na které si mnozí lidi zvykli. Bordel v tom měli, ale nyní mi připadá, že ho přidělali o trochu více.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 4. 2010 07:23

Vlazy teď to je naprosto tragické.. Osobní účet zadarmo jsem nenalezl, pouze sazební k němu.. A ty názvy to je jeden velký bordýlek :-D

-- 4. 4. 2010 08:27 --

Jinak ta "era" je v takovým pěkným znaku...jen stačí otočit vzhůru nohama a máme znak vodafonu... amatéři :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 4. 2010 08:10

Tak ten znak mě zajímal, ale asi sem ho nenašel, jestli to neni čtyřlístek v červeném kolečku...
Sazebník je pěkně zmazanej, odkazují se tam na body označené 1.3 apod. přitom je umazali. Když pominu Os. účet zadarmo, tak základní účet s kartou je za 42 Kč, no už se nám to srovnává s ČS nebo KB, pod 50 se už nepůjde :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 4. 2010 08:23

SocPredator

Najeď si na hlavní stránku poštovní spořitelny, je tam flash obrázek k novému kontu,aktuality...nejdříve kecy, pak kafe a kecy a nakonec vyskočí nový era znak :-) ... když už pominu ten otřesná název, tak jsem nečekal, že budou tak amaterští, že vemou a zkopírujou znak vodafonu :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 4. 2010 08:39

jo dík, je to podobný

Obrázek
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 4. 2010 08:51

rozdíl mezi znaky :-))
vodafone_logo.gif
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 6. 4. 2010 13:42

Teď jsem se právě několikrát pokoušel najet na stránky PS a vyjelo toto:
"Došlo k neočekávané chybě."

Nějak nám ty kolapsy portálů bank nebezpečně narůstají... :-(

No a když jsem chtěl odeslat tento příspěvek, spadl finexpert:
General Error
SQL ERROR [ mysqli ]
Too many connections [1040]
An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


Když se daří, tak se daří...
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod wetrik 6. 4. 2010 20:38

Zdravím, prosím o radu, vy všichni jste v tom sběhlí: koukám do ceníku Osobního účtu zadarmo a zajímala by mne položka "Zaúčtování bezhotovostní operace na účtu zadaného Maxkartou" - to je jako platba kartou po internetu formou zadání čísla karty, její platnosti a třímístného čísla ze zadní strany karty..? Nevím, jak tomu rozumnět :( :-[
wetrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 4. 2010 20:43

Platba kartou je jistojistě zdarma. Pravděpodobně je tím myšleno zadání příkazu k úhradě na pobočce (přepážce), kdy se autorizuješ Maxkartou. Ale, vzhledem k tomu, že zadání přes Internet je zdarma, tak to celkem postrádá smysl.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 4. 2010 20:48

wetrik píše:Zdravím, prosím o radu, vy všichni jste v tom sběhlí: koukám do ceníku Osobního účtu zadarmo a zajímala by mne položka "Zaúčtování bezhotovostní operace na účtu zadaného Maxkartou" - to je jako platba kartou po internetu formou zadání čísla karty, její platnosti a třímístného čísla ze zadní strany karty..? Nevím, jak tomu rozumnět :( :-[

To je, pokud na pobočce pošty dáváš příkaz k převodu peněžních prostředků na jiný účet a na autorizaci použiješ Maxkartu. (Je to obdoba toho, jako když u jiné banky dáš příkaz k převodu peněz na přepážce na papírovém dokladu a k autorizaci použiješ svůj podpis)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků