Jaký studentský účet?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod michal-01 1. 9. 2012 15:55

Tak velký obrat tam určitě nebude....

Na cashback jsem koukal, a to je další služba, která se mi zamlouvá.. :-)
michal-01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2012 16:04

Pak bych to viděl asi na tu mBank. Vedení + karta zdarma, všechny převody zdarma. Když nesplníš podmínky, tak 3 výběry v měsíci po 9 korunách, když splníš, tak i zdarma.

Nebo můžeš založit oba. FIO i mBank. Mít s sebou obě karty a pokud půjdeš kolem bankomatu FIO, tak si vybrat zdarma, z ostatních vybírat mBankou. Vyzkoušíš si obě banky, obě internetová bankovnictví a podle toho, co ti bude vyhovovat lépe, tak to si necháš.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 1. 9. 2012 17:28

michal-01 píše:
Nicméně
Ceny karet a ostatní služby
spojené s kartami jsou uvedeny v oddílu Karty

A zde je právě ta cena.


To je cena za vedení karty, která není součástí konta!

Prostě si třeba přiobjednáš navíc k ČSOB Studentskému kontu mezinárodní elektronickou platební kartu Visa Electron s měsíčním poplatkem 20,– Kč. Je to jasné? ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 9. 2012 22:33

do mBanky si každopádně nevložíš ani korunu :-) Občas se možnost vkladu hotovosti hodí.. Proto osobně se své vlastní zkušenosti doporučím ČSOB student konto.. čsob je na každém rohu.. a nebo GE s kontem Gratis
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2012 22:47

Na vklady je dobré založit si Červené konto. Spořák, zdarma. Vklad na každé poště za 8 Kč a pak převést na jeden ze dvou registrovaných účtů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-01 1. 9. 2012 23:38

Havers: Ok, už tomu rozumím. To víš, prostě mi to pořád nějak šrotovalo v hlavě... :-)

Ok, takže nakonec dopadne asi ta ČSOB.
Díky všem za pomoc :-)
michal-01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 9. 2012 06:41

čsob jsem využíval za svých studentských let a bratr má účet dodnes, i když už nestuduje (potvrzení o studiu se dokládá naposledy ve 21.letech a potom to do 26 let nekontrolují) a má ho zadarmo
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2012 09:30

Osobne bych v tvem pripade zalozil FIO, GE Gratis a mBank a kombinoval to.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod semobile 25. 9. 2012 16:12

dr._lukas píše:čsob jsem využíval za svých studentských let a bratr má účet dodnes, i když už nestuduje (potvrzení o studiu se dokládá naposledy ve 21.letech a potom to do 26 let nekontrolují) a má ho zadarmo

Po kamarádovi ho chtějí i potom - po donesení potvrzení o studiu si nastaví dobu do kdy potvrzení platí a pak ho vyžadují zase. Berou to podle ročníku a druhu studia.
Jinak je to fajn účet, ale jako ne-student jsem si vybral jinou banku.
semobile
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2012 20:14

Jako ne student stojí měsíčně se všemi výhodami 50,- do 26 let.. takže v době, kdy nebyla mBanka apod.. jsem ho vesele využíval
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 25. 9. 2012 21:57

Teď od 1.9 je to až do 30 (?) let .. Vím že to prodlužovali
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 9. 2012 00:40

S474N píše:Osobne bych v tvem pripade zalozil FIO, GE Gratis a mBank a kombinoval to.


Satane na co mu budou účty u těchto bank, když nemají v obci či městě jejich bankomaty? Mimochodem odkdy ty doporučuješ župní přebor v podání mBanky? Tady nejde o to co bude využívat v budoucnu, jako účet běžný, ale jako studenstký.. A nejlepší na trhu jsou ČSOB a KB.. celé Fio či GE může jít do pérdele..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 9. 2012 07:31

dr._lukas: nedoporucuju mBank, ale preci si ji muze zalozit a ziskat vlastni zkusenosti sam. :wink:

Je hezke, ze chce studentsky ucet, ale ten vzdycky preklopi jednou v dospelej a v 90% pripadu s tim majitel nic kvuli vlastni lenosti nedela.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 26. 9. 2012 10:37

Kvůli bankomatu bych asi založil nějaký klasický studentský. Ale jelikož se u nich za platební styk platí, přidal bych něco z Fio, Zuno, či GE Gratis apod.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 26. 9. 2012 15:18

Třeba u ČSOB SK se platí pouze inkasa ..
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků